Mandaryna z nowym partnerem na salonach! Opowiedziała nam o zaręczynach, wspólnym mieszkaniu i świętach. „Dawno nie miałam takiej przyjemności z bycia z kimś”

Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna pierwszy raz zabrała ukochanego na ściankę. Z nowym partnerem zaliczyła bardzo udany debiut przed fotoreporterami. Uśmiech nie schodził jej z twarzy. 

Mandaryna popularność w show-biznesie zdecydowanie zawdzięcza swojemu związkowi z Michałem Wiśniewskim. Wokalista Ich Troje był wówczas u szczytu sławy, a śliczna tancerka natychmiast wpadła mu w oko. Długo nie czekali ze sformalizowaniem związku. Wszystko to zrobili w spektakularny sposób, bo na oczach milionów widzów. Transmitowaną przez TVN uroczystość zorganizowano w lodowej kaplicy w Kirunie. Ich wspólne życie nie miało tajemnic dla fanów i chętnie wypuścili kamery także do domu.

Małżonkowie doczekali się dwojga dzieci. Wspólnie wychowywali Xaviera, który ma już 20 lat, a także jego młodszą o rok siostrę Fabienne. Miłość jednak wygasła tak samo szybko, jak się narodziła. Po rozstaniu równie między nimi bywało, ale obecnie utrzymują bardzo poprawne relacje.

Marta po rozwodzie długo nie mogła ułożyć sobie życia. Ma za sobą kilka dłuższych relacji, ale żaden mężczyzna nie zdołał zdobyć jej serca na zawsze. Być może tym razem będzie inaczej, ponieważ wiadomo, że od jakiegoś czasu znowu jest zakochana.

Zanim jeszcze pochwaliła się związkiem w rozmowie z reporterką Jastrząb Post mówiła o cechach, których szuka u idealnego partnera. Okazało się, że nie ma wygórowanych wymagań.

Myślę, że inteligentny, z dystansem do siebie, świata, zabawny. I tyle – wyliczyła jednym tchem.

Mandaryna pierwszy raz z partnerem na ściance

Marta po rozwodzie z wokalistą związała się z trenerem koszykówki Michałem Szatkowskim, ale ta relacja nie trwała zbyt długo. Jej kolejnym partnerem był fotograf Wojciech Bąkiewicz, z którym spędziła aż 5 lat. W 2019 roku po dwóch latach wygasły jej uczucia do radcy prawnego Pawła Wójcika.

Mandaryna kilka miesięcy temu nieśmiało zaczęła dzielić się w sieci pierwszymi zdjęciami, na których mogliśmy zobaczyć ją z nowym partnerem. Przez jakiś czas nie ujawniała jego twarzy, ale z czasem przestało to być tajemnicą. Ich pierwsze wspólne zdjęcie trafiło do sieci ze wspólnych wakacji w Grecji. Tam ukochany nie odrywał od niej rąk.

Teraz przyszła pora na debiut przed fotoreporterami. Gwiazda zabrała ukochanego na branżowe wydarzenie. Razem pojawili się na charytatywnym pokazie mody dla dzieci, gdzie była żona Wiśniewskiego występowała w charakterze modelki.

Para chętnie pozowała do zdjęć na ściance i nie stroniła od aparatów. Obydwoje tego dnia wybrali sportowy look. Przy okazji odpowiedziała reporterce Jastrząb Post na kilka pytań dotyczących jej nowego związku. To pierwszy raz, gdy zdecydowała się na rozmowę na ten temat.

Mandaryna o nowym związku

Zapytaliśmy Martę o zaręczyny. Chociaż na razie ich nie planuje, to nie ukrywa, że trafiła na mężczyznę, u którego boku odnalazła szczęście:

Nie. Tak daleko nie wybiegamy w przyszłość. Ale bardzo się cieszę, bo jestem szczęśliwa, to jest dla mnie miłe, uspokajające i przyznam szczerze, że dawno nie miałam takiej przyjemności bycia z kimś.

Xavier i Fabienne (dzieci wokalistki) mają bardzo dobrą relację z jej ukochanym:

Tak, bardzo. Mają świetny kontakt. Wszyscy się bardzo polubili.

Czy mieszkają razem?

Tak, mieszkamy razem. Jest bardzo fajnie, tak normalnie i bez zadęcia. Mój partner to dobry człowiek i dobrze nam razem ze sobą.

Jak będą wyglądały ich pierwsze wspólne Święta Bożego Narodzenia?

Święta będą bardzo rodzinne. Spędzimy je wszyscy razem, będzie też moja mama i siostra. Będzie tradycyjnie- 12 potraw, kolędy, choinka i prezenty. Już nie mogę się doczekać.

Wspólne zdjęcia zakochanych zobaczycie w naszej galerii. Ładnie razem wyglądają?


Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna z nowym partnerem

Mandaryna z partnerem

Mandaryna z partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×