Jak Rozenek radzi sobie w „DDTVN”? Krupińska i Ohme wystawiły jej oceny: „Brakuje jej luzu”. Obie przekazały jej dwie różne uwagi. Posłucha?

Krupińska, Ohme, Rozenek

Krupińska, Ohme, Rozenek

Małgorzata Ohme i Paulina Krupińska oceniły Małgorzatę Rozenek w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Prezenterki śniadaniówki podzieliły się swoimi przemyśleniami na temat pracy najmłodszej stażem koleżanki z pracy. Co działa na jej niekorzyść?

Debiut Małgorzaty Rozenek w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN był wydarzeniem rozpoczynającym jesienną ramówkę stacji. Prezenterka latami ubiegała się o posadę, która zwolniła się po odejściu Kingi Rusin. Produkcja postanowiła dać jej szansę, specjalnie dla niej stworzyć nowy duet i powierzyć niełatwe zadanie, jakim jest poprowadzenie ponad dwugodzinnego programu emitowanego na żywo. Jak dotąd prezenterka zbiera głównie dobre opinie wśród widzów, chociaż oczywiście nie brakuje też słów krytyki.

Rozenek doskonale wie, nad czym musi popracować. Już po pierwszym odcinku ze swoim udziałem miała kilka drobnych uwag do samej siebie.

To, co mogłabym poprawić? Był taki moment, w którym za mało zwracałam się do Krzysztofa. I tak bardzo mi zależało, żeby skupić się na widzu, na kamerze, że obok stoi Krzysztof, który jest wspaniałym partnerem. Bardzo dobrze nam się pracuje, mamy dokładnie ten sam pomysł na naszą parę i to jest ogromny komfort – zwierzyła się reporterce Jastrząb Post zaraz po wyjściu ze studia.

Żeby być bardziej profesjonalną, 44-latka zdecydowała się popracować nad swoim głosem. W tym celu udała się do logopedy i foniatry, którzy pracują z nią nad dykcją i oddechem.

Chodzę do logopedy i foniatry, tak samo, jak wielu moich kolegów. Praca z logopedą jest okazaniem szacunku widzowi poprzez głos, którym się do niego zwracam. Okazało się, że muszę pracować też nad oddechem. Pani foniatra powiedziała, że ogólnie jest ze mną dobrze, ale zaleciła kilka ćwiczeń oddechowych – powiedziałą w rozmowie z Super Expressem.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce gwiazda będzie jeszcze lepsza w swoim fachu. Takiego zdania są też jej programowe koleżanki – Paulina Krupińska Małgorzata Ohme.

Obie gospodynie Dzień Dobry TVN mówią wprost, że ich zdaniem Rozenek dopiero się rozkręca. Na co ich zdaniem powinna zwrócić szczególną uwagę?

Krupińska i Ohme o debiucie Rozenek w Dzień Dobry TVN

Według Małgorzaty jej imienniczka zawsze będzie musiała stawiać czoła gorzkiej krytyce, a to ze względu na swoją wyróżniającą się i budzącą wiele emocji osobowość. Ohme uważa, że najważniejsze dla Rozenek jest opanowanie stresu:

Myślę, że Małgosia jest po prostu bardzo polaryzująca. Cokolwiek by nie zrobiła, to zawsze będą ci, którzy będą ją kochać i ci, którzy będą ją nienawidzić. Myślę, że się świetnie przygotowała, dała radę i oceniać będziemy ją za jakiś czas. Wtedy, kiedy ona przestanie się stresować, ludzie przestaną mieć na nią takie oko, a ona pokaże kim jest naprawdę w DD TVN – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Paulina Krupińska zauważyła, że Rozenek brakuje luzu, który powinien przyjść z czasem. Sama mierzyła się z podobnym problemem:

Nie miałam okazji oglądać innych odcinków niż ten, w którym debiutowała. Poradziła sobie super. Mnie jedyne czego brakuje, bo gdzieś tam Gosię prywatnie mijam, to luzu. Chociaż jest bardzo dobrze do tego przygotowana, ale ten luz przyjdzie z czasem. Ja sama wiem, że na początku byłam również bardzo spięta i chyba zajęło mi to dwa miesiące, żeby poczuć się tam jak u siebie w domu. Wiem, że Gosi to również przyjdzie z czasem. Mam nadzieję, że szybciej niż mi.

Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?


Komentarze

 • Gość pisze:

  Podzielam opinię że ta Pani nie nadaje się do prowadzenia mojego ulubionego programu

  • Jaguś pisze:

   Ja tez jestem tego samego zdania może TVN w końcu przejrzy komentarze i podziękuję tej pani

  • Gość pisze:

   Potwierdzam, jest zupełnie niestrawna 🙈

  • Klara pisze:

   Nie będę oglądała programu z

   udziałem tej pani mam alergię na jej głos

  • GośćC pisze:

   Tej pani nie da sie sluchac glosu skrzeczocego brak wiedzy luki wypowiedzi szkoda pana Krzysztofa nawet usmiech sztuczny nie pomoze porazka wielka prowadzocej nie da sie ogladac

 • Gość pisze:

  Drażni mnie jej głos. Jest sztuczna i drętwa. Nie oglądam programów z jej udziałem

 • Gość pisze:

  Sztuczna pod każdym względem 🙄

  • Gośćwierna tvn pisze:

   Głosu jej niestety nie da się już w tym wieku (64 l.)naprawic .Ona poza tym że skrzeczy to jeszcze trzęsie głową a to jest bardzo irytujące !Obejrzałam raz i więcej!NIE!

  • Gość pisze:

   Zgadzam się

 • Gośćxxx pisze:

  Oglądałam ja dzisiaj po raz pierwszy, jest żenująca , cały czas gapi się w kamerę z tym sztucznym uśmiechem ona chyba myśli ze gapi się w oko aparatu robiąc zdjęcia na insta. Jest tak zadufana w sobie ze odrzuca

 • Gość pisze:

  Absolutna porazka TVN.Czuje sie obrazona jej widokiem Tvn

  • Obserwator pisze:

   NIE NADAJE SIĘ,, po prostu!!!
   W wieku 44 lat przyjmować ” Nowa” do programu na żywo to bomba z odpalonym lontem, czy zarządzający tego nie widzą? 🙈🙈
   Będzie dopiero zgrzyt jak tvn straci oglądalność, ale to będzie za późno

 • Espe pisze:

  Niestety to się nie uda, Gonia zapracowała sobie na to co ludzie o niej myślą, dlatego uśmiechy i udawanie tego nie zmienią.

  • Gość pisze:

   TVN schodzi na psy bo zatrudnia nieodpowiednich ludzi takich pierdolnięta Gesler czy teraz Gonię nieudacznicę.

  • Ewelina pisze:

   Nie będę oglądać ddtvn z jej udziałem. Bardzo lubię ten program ale M. Rozenek nie nadaje się na prowadzącą. Jest irytująca i pcha się tam gdzie nie powinna.

 • GośćJola pisze:

  Jej brakuje wiedzy jest mało inteligentna wrecz prymitywna więc po co tvn pakuje w nią pieniądze? Ludzie jej bardzo nie lubią ona nigdy nie będzie lubiana bo jest odpychajaca

  • Gość Halina M. pisze:

   Zgadzam się i w tym dniu gdy Ona prowadzi niestety nie oglądam ( szkoda Krzysztofa Skórzyńskiegi. Halina M.

 • Gość pisze:

  Szkoda jeszcze, że nie potrafi się wysłowić poprawnie. Porażka

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×