Małgorzata Leitner rozstała się z Joanną Krupą w atmosferze skandalu. Przypominając sytuację, zdobyła się na słowa skruchy

Joanna Krupa, Małgorzata Leitner

Joanna Krupa, Małgorzata Leitner

Joanna Krupa i Małgorzata Leitner pracowały ze sobą przez osiem lat. Od pięciu nie mają kontaktu. Jaki stostunek do gwiazdy obecnie ma jej była menadżerka? Oto, co nam powiedziała.

Joanna Krupa nie osiągnęłaby w Polsce tak wiele, gdyby nie pomoc doświadczonej menadżerki – Małgorzaty Leitner. To ona przez lata reprezentowała interesy modelki, która do Polski przyleciała prosto z amerykańskich salonów. Przez długi czas można było odnieść wrażenie, że panie łączy nie tylko dobra relacja zawodowa, ale także przyjaźń. Razem imprezowały i były fotografowane w prywatnych sytuacjach.

Wszystko zaczęło się psuć w 2017 roku, gdy Krupa i Leitner zakończyły współpracę. Powodem niesnasek miały być niewyjaśnione kwestie finansowe. Joanna sugerowała, że była agentka nie wywiązała się ze swoich zobowiązań, a ta zapewniała, że nic takiego nie miało miejsca, a nawet dodała, że przez ostatni rok współpracy prezenterka dzięki niej zarobiła największe pieniądze. Sprawa ostatecznie trafiła do sądu i w listopadzie 2018 roku zakończyła się prawomocnym wyrokiem na korzyść Małgorzaty.

Po pięciu latach od rozstania z Krupą Leitner liczy, że w końcu uda się im spotkać i porozmawiać bez zbędnych emocji. O wszystkim opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Małgorzata Leitner o relacji z Joanną Krupą

Chociaż obecna menadżerka Karoliny Pisarek wygrała w sądzie ze swoją byłą gwiazdą, to bardzo ubolewa, że nie ma z nią kontaktu. Leinter zdobyła się na słowa skruchy, z nadzieją, że podobne wypowie Joanna – jeśli nie publicznie, to chociaż prywatnie.

Nie mamy niestety kontaktu. Nad czym ubolewam. Ale mam nadzieję, że to się niedługo zmieni. Już minęło tyle lat od tego nagłośnionego sporu i myślę, że tu już wyszło, że był to towarzyski zgrzyt i osoby trzecie troszkę namieszały, zamieszały i miały w tym interes, aby te sprawy tak się potoczyły. Ale każda z nas myślę, że się spełnia.

Małgorzata ma nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone i z biegiem lat jej relacja z prowadzącą Top Model wróci na właściwe tory:

Każda z nas ma oczywiście swoje problemy, ale jest tam, gdzie chce być. Dwie szczęśliwe kobiety zawsze znajdą wspólny język i mam nadzieję, że to się jak najszybciej wydarzy.

Gosia zapytana, czy chciałaby pogodzić się z Joanną Krupą, odpowiedziała bez dłuższego namysłu:

Oczywiście.

Trzymamy kciuki za rozejm.


Joanna Krupa i Małgorzata Leitner

Joanna Krupa i Małgorzata Leitner

Małgorzata Leitner i Joanna Krupa

Małgorzata Leitner i Joanna Krupa

Małgorzata Leitner i Joanna Krupa

Małgorzata Leitner i Joanna Krupa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×