Magda Gessler ma gest. Do sieci trafiło zdjęcie prezentu, jaki podarowała Larze na drugi ślub z Piotrem. Piękny!

Magda Gessler przyniosła prezent ślubny dla Lary Gessler i Piotra Szeląga

Magda Gessler przyniosła prezent ślubny dla Lary Gessler i Piotra Szeląga

Magda Gessler miała kolejny powód do świętowania. Jej córka po raz drugi wzięła ślub. Restauratorka przygotowała na tę okazję specjalny prezent. 

Magda Gessler to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Ogromną rozpoznawalność i sympatię widzów zyskała za sprawą programu Kuchenne rewolucje, w którym ratuje biznesy od bankructwa. Gwiazda często musi wspinać się na wyżyny swojej cierpliwości, gdy widzi, jak funkcjonują restauracje w Polsce. Znana jest z ciętego języka oraz tego, że nie owija w bawełnę. Tym razem miała jednak powód do zadowolenia.

Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. To przysłowie idealnie pasuje do Magdy i jej córki. Lara Gessler również swoją przyszłość związała z gastronomią. 32-latka uczyła się zawodu w French Culinary Instytut w Nowym Jorku, gdzie poznała również tajniki prowadzenia biznesu. Restauratorka idealnie łączy kwestie zawodowe z życiem prywatnym.

Lara od roku jest w szczęśliwym małżeństwie z Piotrem Szelągiem. Owocem ich miłości jest maleńka Nena, która przyszła na świat zaraz po ślubie. Para długo ukrywała, że spodziewa się córeczki. Dopiero gdy brzuch widocznie się zaokrąglił, Gessler zdecydowała ogłosić radosną nowinę publicznie.

Magda Gessler podarowała prezent ślubny Larze

Zdaje się, że restauratorka jest zadowolona z życia, jakie wiedzie. Dowodem na to jest drugi ślub z Piotrem. Para zorganizowała uroczystość w Zakopanem. Nie bez powodu akurat to miasto wybrali. To tam po raz pierwszy zostali sfotografowani w swoim towarzystwie. Ceremonia miała charakter świecki. Poprowadził ją model Piotr Czaykowski. Para powiedziała po raz drugi tak na ogromnym balkonie.

Na drugi ślub para zdecydowała się zaprosić swoją rodzinę oraz przyjaciół. Wśród gości znaleźli się m.in.: Mateusz Gessler, Jakob Kosel z Ciocią Liestyle, Piotr Kupisz, a także Krzysztof Jankowski Jankes. Nie zabrakło oczywiście mamy Lary. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, Magda wręczyła parze młodej namalowany na płótnie portret. Nowożeńcy pozują na tle gór, w których narodziła się ich miłość.

Zdjęcie poniżej. Podoba Wam się?


Prezent Magdy Gessler na ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Prezent Magdy Gessler na ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli drugi ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×