TYLKO U NAS! Gwiazda TVP w „Tańcu z gwiazdami”! Ujawniamy kolejne nazwisko!

Macademian Girl w Tańcu z gwiazdami 9

Tamara Gonzalez Perea w Tańcu z gwiazdami 9. Macademian Girl, gospodyni Pytania na śniadanie, wystąpi w wiosennej edycji show Polsatu. Kim jest?

Macademian Girl jest kolejną uczestniczką Tańca z gwiazdami 9! Jak udało dowiedzieć się Jastrząb Post, to właśnie popularną blogerkę i prezenterkę TVP zobaczymy w obsadzie popularnego show Polsatu. Tamara Gonzalez-Perea wystąpi w wiosennej odsłonie programu, w którym będzie przedstawiana przede wszystkim jako blogerka z licznymi sukcesami.

Może okazać się czarnym koniem programu. Ma niesamowite wyczucie rytmu i ruch sceniczny, poza tym jest jedną z pierwszych gwiazd blogosfery, które do dzisiaj świetnie radzą sobie z popularnością i rozdają karty w show-biznesie – zdradza nasze źródło.

Dodajmy, że w Dancing with the stars, którego emisja już w marcu, zobaczymy także: Jakuba Kucnera, Qczaja, Justynę Żyłę, Joannę Mazur oraz Dominikę Tajner-Wiśniewską, której nazwisko ujawniliśmy dosłownie kilka godzin temu.

Macie już swojego faworyta?

Kim jest Macademian Girl?

Tamara Gonzalez Perea urodziła się 22 października 1989 w Szczecinie. Jest córką prawniczki i inżyniera pochodzącego z Panamy. Studiowała architekturę wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Pracowała jako stylistka oprawek w salonie marki Vision Express.

Od 10 kwietnia 2011 prowadzi blog modowy Macademian Girl, który w 2012 został okrzyknięty najlepszym blogiem o modzie w plebiscycie magazynu Press. Wiosną 2016 brała udział w pierwszej edycji programu TVN Agent – Gwiazdy. Jesienią 2017 prowadziła program Supermodelka Plus Size w Telewizji Polsat. Od 30 lipca 2018 jest jedną z prowadzących program śniadaniowy TVP2 Pytanie na śniadanie.

Ale niespodzianka! Nina Terentiew ujawniła nazwisko kolejnej gwiazdy „Tańca z gwiazdami”! Zrobiła to osobiście na Gali Mistrzów Sportu! [WIDEO]

Kolejna uczestniczka „Tańca z gwiazdami” ujawniona! Parkiet zawojuje największa skandalistka 2018 roku

Wygrał „Taniec z gwiazdami”, zniknął, a teraz wraca kompletnie odmieniony! Przystojny gwiazdor jest do schrupania! Wygląda jak chodzący ideał!


Macademian Girl – Boże Narodzenie, święta 2018

Macademian Girl – Boże Narodzenie, święta 2018

Macademian Girl i Robert El Gendy nowymi prowadzącymi w

Macademian Girl i Robert El Gendy nowymi prowadzącymi w "Pytanie na Śniadanie"

Macademian Girl,

Macademian Girl,

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×