Lara Gessler jest przeciwna chrzczeniu dzieci! Mocne słowa. Zdradziła też, dlaczego Magda Gessler nie pomaga w opiece nad wnukami

Lara Gessler o podwójnym macierzyństwie

Lara Gessler o podwójnym macierzyństwie

Lara Gessler o podwójnym macierzyństwie. Zdradziła nam, jak dzieli opiekę nad synem i córką, czy planuje ich ochrzcić i jaką babcią jest Magda Gessler. 

Lara Gessler to córka słynnej restauratorki Magdy Gessler i jej drugiego męża Piotra Gesslera, która kilka lat temu pojawiła się u boku mamy na salonach i zaistniała w polskim show-biznesie. Młoda kobieta poszła w ślady matki i zaczęła karierę w mediach. Między innymi wzięła udział w programie Ameryka Express, gdzie dała się poznać szerokiej grupie odbiorców, zyskując sporą liczbę fanów. Teraz także robi karierę jako influencerka i wychodzi jej to znakomicie, ponieważ internauci cenią jej bezpretensjonalność, estetykę, szczerość i naturalność.

Lara Gessler ma na Instagramie niemal 300 tys. obserwujących. To im chętnie pokazuje swoją codzienność i nie ma zbyt wielu tajemnic przed fanami. Jakiś czas temu opublikowała krótkie nagranie, na którym widać spory już brzuszek, żeby poinformować, że dwuletnia Nena będzie miała rodzeństwo. Maluszek jest już na świecie. Chłopiec otrzymał na imię Bernard i już jest w domu razem z rodziną.

Ostatnio 33-latka opowiedziała reporterce Jastrząb Post, jak odnalazła się w podwójnym macierzyństwie i jaką babcią jest Magda Gessler.

Lara Gessler o podwójnym macierzyństwie. Jaką babcią jest Magda?

Lara bardzo rozsądnie podchodzi do opieki nad dwojgiem dzieci:

Wspaniale. Czas na dzieci masz jeden. Teraz musisz ten sam czas, który poświęcałeś na jedno dziecko poświęcać na dwójkę, więcej tego czasu się nie zrobi.

Jak poradziła sobie, gdy jej mąż potrzebował chwili na zregenerowanie się w samotności?

Każdy potrzebuje swojego czasu do zregenerowania się. Jak widać poradziłam sobie dobrze.

Czy jej synek pozwala jej przesypiać noce?

Grzeczny. Przesypia noce, spokojny. Trafiło mi się wspaniale. Jako to drugie dziecko to już w ogóle marzenie. Nena była łaskawa i on też jest łaskawy.

Gessler nie ukrywa, że na ten moment nie planuje chrzcić dzieci:

Jestem niepraktykująca i nie za bardzo popieram kościół katolicki, więc nie ma za bardzo powodu, żebym chrzciła dziecko.

Lara zdradziła przy okazji, jaką babcią jest Magda Gessler. Restauratorka jest niezwykle aktywna zawodowo, ale mimo natłoku zajęć nie zapomina o wnukach. Nie ma wątpliwości, że Nena i Bernard są dla niej całym światem:

Moja mama pracuje zawodowo full time, więc to byłoby niemożliwe. Tu nie ma co kokietować. To nie jest babcia niepracująca, tylko pracująca. Jedyne co mogę powiedzieć na pewno, to że kiedy tylko jest w Warszawie, to do niej przyjeżdżam, bo Nena kocha jej ogród i uwielbia być u niej w domu. Widujemy się częściej, ale to nie jest babcia do opieki nad wnukami, nie ten klimat. Ona je uwielbia i uwielbia spędzać z nimi czas, ale ja na pewno nie będą tą, która będzie jej dokładała pracy, bo jest zarobiona totalnie.

Niedawno Magda zdradziła nam swoje plany na pierwszą połowę 2023 roku. Gwiazda planuje wypuścić własną linię wina, ruszyć z pracą nad filmem biograficznym i wystawić na sprzedaż obrazy swojego autorstwa. Więcej na temat jej planów przeczytasz tutaj.


Lara Gessler - 2. urodziny Neny

Lara Gessler - 2. urodziny Neny

Lara Gessler - 2. urodziny Neny

Lara Gessler - 2. urodziny Neny

Lara Gessler - 2. urodziny Neny

Lara Gessler - 2. urodziny Neny

Komentarze

 • Gośćgosc pisze:

  Jakie bzdury gadasz ,puknij się

 • H lyfxc mjtdx pisze:

  Dziady nie wysyłałam wam żadnych komentarzy nie blokuj wpisowy

 • Aga pisze:

  Ale pewnie Christmas czyli Boże Narodzenie obchodzi, te nasze inteligentne inaczej „elity”..

 • Gość pisze:

  Przepraszam ale to nie kościół rzymsko katolicki jest miejscem, które zbliża nas do Boga. To jest instytucja oparta na własnych zasadach o wieków i bardzo często w swojej postawie odbiega od Pisma Świętego. Modlitwa w każdym miejscu świata jest tak samo ważna i ma taką samą siłę i moc.

 • Gość pisze:

  Jak dziecko zachoruje, to wtedy będzie prosić o modlitwę. Taka hipokryzja panuje wśród celebrytów, odwracają się od kościoła, ich sprawa, ale czy to jest ich decyzja przemyślana, czy wpływ mediów, które szczują na kościół. Pan Jezus żył na tej Ziemi, oddał za nas życie, ewangelia jest ta sama od dwóch tysięcy lat, nic się nie zmieniła. To ona ma problem, nie kościół. Jeszcze zapłacze.

 • Gośćlllllllllllllllllllllllllek pisze:

  Ona nie musi chrzcic bo w synagodze nie ma chrztu

 • Gość pisze:

  A co to kogo obchodzi. Ci celebryci powariowali. Rozwodzą się, latają bezwstydnie prawie nago. Ciągle któryś wariuje albo ma depresję. Widać ,że to wszystko jest chore. Co kogo obchodzi taka Gessler. 300 tys obserwujących. A w kraju jest 36 mln ludzi. Znaj proporcje „mocium panie:”. Narzucają ludziom swoje problemy. Nie chrzci się dla kościoła tylko Boga i albo ktoś ma łaskę wiary albo nie. Jak nie to niech spada i tych swoich andronów nie wywleka bo już od tych głupot aż mdli.

 • Gość Babcia pisze:

  Mnie też obecny kościół się nie podoba, nie chodzę, a jeśli już to wtedy gdy nie ma mszy i mogę w spokoju się pomodlić. Co do chrztu, to sakrament i jeśli jesteś katoliczką to raczej chrzcisz dzieci. Moja synowa nie ochrzciła moich wnuczek bo chciała żeby same wybrały i wiesz co jej powiedziały dziś mając czternaście lat? Że zrobiła źle, bo one zawsze by mogły zmienić wiarę i że było im przykro, gdy koledzy szli do komunii. Czasem trudno wybierać i trzeba solidnie się zastanowić.

  • Gość pisze:

   Co to znaczy „obecny kościół”. Ewangelia się nie zmieniła, od dwóch tysięcy lat jest taka sama. Komus zależy, żeby podważyć autorytet istnienia Boga, a wiec na początek trzeba ogłupić ludzi. Na szczęście są ludzie, którzy nie ulegają tej nagonce, bo sami myślą. Najgorzej, jak ktoś za nas myśli, to wtedy są tego efekty, niestety.

  • Gość pisze:

   Tylko ,że nie chodzi o samo chodzenie do kościoła i o kazanie a o uczestnictwo we mszy.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×