Kobieta petarda jest tylko jedna! Padniecie z wrażenia, gdy dowiecie się, co szykuje Magda Gessler. To jakieś szaleństwo! [WIDEO]

Magda Gessler o planach na 2023 rok

Magda Gessler o planach na 2023 rok

Magda Gessler zdradziła nam swoje plany na pierwszą połowę 2023 roku. Jesteście gotowi na tyle nowości od gwiazdy TVN? Fani oszaleją z radości.

Magdy Gessler nie trzeba przedstawiać. Dla wielu jest ikoną show-biznesu i dobrego smaku. Jej restauracje są oblegane przez klientów, a programy, w których występuje, cieszą się bijącą rekordy popularnością. Od 25 sezonów gwiazda prowadzi Kuchenne rewolucje, które przyciągają przed telewizory miliony widzów. Do tego spełnia się jako bizneswoman słynąca z oryginalnych pomysłów.

Kreatywność Magdy nie zna granic, co udowodniła już wielokrotnie. A jeśli ktoś miałby w tej kwestii jakiekolwiek wątpliwości – wystarczy posłuchać, co szykuje na najbliższe miesiące. O swoich planach opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Co Magda Gessler szykuje na 2023 rok?

Kolejny rok, a w zasadzie jego pierwsza połowa, zapowiada się pod znakiem nowych biznesów Magdy Gessler. Restauratorka pochwaliła się nam, że wkrótce na sklepowe półki trafi jej wino. Jakby tego było mało – wreszcie ruszą zdjęcia do filmu o jej życiu. Będzie też coś dla entuzjastów jej talentu artystycznego. Chodzi o kolekcję obrazów, których gwiazda TVN-u jest autorką.

Na razie prawdopodobnie wychodzi moje wino. Zaraz potem wchodzi być może duża produkcja filmu fabularnego. I moja kolekcja malarstwa. Może na tym do kwietnia poprzestanę.

Czy Magda czuje się kobietą renesansu? Jej sukcesy mówią same za siebie:

Kuchenne rewolucje miały wczoraj 20% oglądalności po 20 latach i 380 odcinkach, to znaczy, że pewne wartości się nie kończą i jeżeli ktoś ma talent, to to widać. Tak jak widać to tu – jestem absolutnie zachwycona tą kolekcją, jej wariacją, różnorodnością, spójnością i absolutną odwagą. MMC są odważni, prawdziwi i nie powtarzają czegoś, co ja już widziałam.

Nie ma wątpliwości, że Magda Gessler to prawdziwa kobieta petarda i niekończące się źródło inspiracji. Cała rozmowa poniżej.


Magda Gessler z przekazem na 11 listopada

Magda Gessler z przekazem na 11 listopada

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler, Waldemar Kozerwaski - Bal Fundacji TVN 2022

Magda Gessler, Waldemar Kozerwaski - Bal Fundacji TVN 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×