Kto wygra „The Voice of Poland”? Bukmacherzy stawiają na Martę. Drugi w rankingu Wiktor ocenił zestawienie

Wiktor Dyduła, Magda Burdymowicz

Wiktor Dyduła, Magda Burdymowicz

The Voice of Poland 12. Wiktor Dyduła o rywalizacji między finalistami i rankingu bukmacherów. Kto wygra show? Jak się czuje w roli jednego z faworytów?

The Voice of Poland od lat zapewnia widzom wiele emocji. Nic dziwnego, że jest więc jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych w kraju. Talent show jest furtką do wielkiej kariery dla muzyków. Program wylansował wielu topowych artystów takich jak Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko czy Rafał Brzozowski, który w tym roku reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji.

Obecnie trwa 12. edycja programu, która zdaje się być jedną z najbardziej kontrowersyjnych. Co tydzień z krytyką mierzy się Sylwia Grzeszczak, która dołączyła do obsady w tym sezonie. Fani formatu uważają, że ma ogromny talent, ale mimo to, nie potrafi dobierać piosenek dla swoich podopiecznych. Nowa jurorka oficjalnie potwierdziła, że nie pojawi się w kolejnej odsłonie show ze względu na napięty grafik na 2022 rok.

Co ciekawe, produkcja rzekomo chce się również pozbyć dwóch innych trenerów – Tomsona i Barona:

Są związani z formatem od wielu lat i ich obecność nie wnosi niczego nowego. Są przewidywalni, momentami wypaleni. Mają natomiast świetny kontakt z dzieciakami, więc na pewno pozostaną w „The Voice Kids” – donosił Pudelek.

Nieoficjalnie mówi się, że TVP rozmawia o współpracy z Ewą Farną i Eweliną Lisowską. Udział tej drugiej jest mało prawdopodobny. Gwiazda przed naszą kamerą potwierdziła, że nie czuje się gotowa do roli jurorki.

Wiktor Dyduła wygra The Voice of Poland 12? Komentarz faworyta

Widzowie nie są zadowoleni z doniesień o planach rozwiązania umowy producentów The Voice of Poland z Tomsonem i Baronem. Uważają, że duet z Afromental wnosi najwięcej koloru do produkcji. Dodatkowo to ich podopieczni radzą sobie najlepiej. Przykładem jest Wiktor Dyduła, który zwyciężył ostatni odcinek na żywo. 24-latek skomentował swój sukces:

Każdy z uczestników widzi siebie w roli zwycięzcy, bo to jest konkurs, więc każdy ma nadzieję, że wygra. Ale u nas nie czuć rywalizacji, każdy się nawzajem wspiera. U nas nawiązała się nić przyjaźni wśród wszystkich uczestników, wszystkich grup. Świetnie się bawimy i to jest najlepsza wartość.

Kilka dni temu eksperci największej firmy bukmacherskiej w kraju obstawili, kto ma największą szansę na wygraną The Voice of Poland 12. Dyduła znalazł się na drugim miejscu rankingu, tuż za Martą Burdynowicz. Jak wyznał w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, zupełnie nie przejmuje się tego typu zestawieniami:

Nie interesuje mnie cała otoczka. Skupiam się tylko na kolejnej piosence, którą mam do zaśpiewania i na tej robocie. Bardziej mi zależy na aspekcie artystycznym i na tym występie jako występie i na tym, żeby dawać ludziom rozrywkę, bo o to chodzi w zawodzie artysty, aby dawać ludziom szczęście. Na tym się skupiam. Nie dywaguje, kto wygra, kto nie. Zresztą nikt z uczestników tak nie myśli, więc to jest świetne.

Myślicie, że to właśnie Wiktor zostanie zwycięzcą The Voice of Poland? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę.


Tomson i Baron, Wiktor Dyduła

Tomson i Baron, Wiktor Dyduła

Wiktor Dyduła

Wiktor Dyduła

Wiktor Dyduła

Wiktor Dyduła

Komentarze

  • Gość 1 pisze:

    Wystarczy popatrzeć ile jest wyświetleń na YT pod wykonaniem każdego uczestnika z The Voice.Tam widać zwycięzcę od początku.Tak było w poprzednich edycjach,np. Ochman odstawał od innych od razu.Ludzie jak kogoś polubią i jego wykonanie piosenki ,emocje,to wielokrotnie słuchają.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×