Powstaje „Kogel-Mogel 4”! Ewa Kasprzyk tylko nam zdradziła szczegóły [WIDEO]

Ewa Kasprzyk Kogel Mogel 4

Powstaje Kogel Mogel 4. Ewa Kasprzyk w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że producenci planują kontynuację kinowego hitu. Planują nawet rozszerzyć wątek jej… psa.

Trzecia część komedii Kogel Mogel z 1988 roku okazała się sporym hitem. Miszmasz, czyli Kogel-Mogel 3 obejrzało w kinach ponad 1,4 mln widzów. Sukces filmu sprawił, że producenci rozpoczęli pracę nad jego kontynuacją.

Powstaje Kogel Mogel 4

Ewa Kasprzyk w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że za jakiś czas do kin wejdzie czwarta część Kogla-Mogla. Gwiazda spotkała się głównie z pozytywnymi recenzjami. Wielu widzów miało wręcz żal do twórców, że jej filmowej bohaterki, Barbary Wolańskiej, było za mało na ekranie.

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka wie, dlaczego “Kogel Mogel 3” spotkał się z taką krytyką! Kogo wini za klapę? [WIDEO]

Bardzo pozytywnymi. Bardzo mi schlebiającymi, do tego stopnia, że było mnie za mało. O sukcesie filmu świadczy liczna widownia, to był jakiś rekord, jak i w Polsce, tak i za granicą, i myślę, że można się spodziewać czwartej części Kogla-Mogla.

Na razie nieznana jest dokładna obsada filmu, chociaż raczej ciężko wyobrazić sobie jego kontynuację bez Grażyny Błęckiej-Kolskiej, Katarzyny Łaniewskiej czy Zdzisława Wardejna, którzy – podobnie jak Ewa Kasprzyk – zagrali nie tylko w trzeciej, ale też w dwóch pierwszych częściach. Wiadomo jednak, że scenarzyści postanowili nieco… rozbudować wątek pupila Kasprzyk – suczki Shakiry:

Tym razem to już nie będzie moja inicjatywa. Zobaczymy mnie i Shakirę, która będzie mówiła, będzie miała dialogi napisane. Więc do zobaczenia.

Czekamy na premierę!

Zobacz: Grażyna Błęcka-Kolska o “Kogel Mogel 3”. Jakie emocje towarzyszyły jej przed premierą? [WIDEO]


Ewa Kasprzyk, Shakira - konferencja prasowa filmu

Ewa Kasprzyk, Shakira - konferencja prasowa filmu "Kogel-Mogel 3"

Ewa Kasprzyk - premiera filmu Kogel Mogel 3

Ewa Kasprzyk - premiera filmu Kogel Mogel 3

Kogel Mogel 3: Ewa Kasprzyk na planie

Kogel Mogel 3: Ewa Kasprzyk na planie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×