Zwyciężczyni „Top Model” odpowiada Anji Rubik na miażdżącą krytykę: „Te słowa bardzo mnie dotknęły”. Po finale ucięły sobie krótką rozmowę. Zdradziła nam szczegóły

Klaudia Nieścior o wygranej w Top Model

Klaudia Nieścior o wygranej w Top Model

Klaudia Nieścior o wygranej w Top Model. Pierwszy wywiad ze zwyciężczynią 11. edycji show. Opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej po zwycięstwie, zdradziła, czy ma chłopaka i odpowiedziała na krytykę Anji Rubik.

11. edycja Top Model zakończyła się zwycięstwem 22-letniej Klaudii Nieścior z Tarnobrzegu. W finale pokonała ona Michalinę i Natalię. Chociaż nie była faworytką jurorów, którzy przyznali jej drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej, to mogła liczyć na silne wsparcie widzów. To dzięki ich SMS-om dzisiaj może otwierać szampana.

Tuż po zakończeniu programu Klaudia udzieliła wywiadu reporterce Jastrząb Post. Opowiedziała o emocjach, jakie towarzyszyły jej w trakcie zwycięstwa, zdradziła, na co wyda nagrodę pieniężną i odpowiedziała na krytykę Anji Rubik. Przypomnijmy, że modelka, która była gościem specjalnym odcinka, bez ogródek wyznała, że „musi być brutalnie szczera”, ale jej zdaniem Nieścior „w modelingu nie zrobi kariery”.

Kaludia Nieścior – pierwszy wywiad po finale Top Model

Zwyciężczyni show nie ukrywa, że przychodząc na casting do Top Model nie spodziewała się tak wielkiego sukcesu:

Dalej to do mnie nie dociera. Totalnie się tego nie spodziewałam. W życiu bym nie powiedziała, że wygram. Jestem w szoku.

Na co chce przeznaczyć wygraną?

Nie myślałam o tym, bo się tego nie spodziewałam. Dopiero teraz zaczynam się zastanawiać, ale na ten moment nie wiem. Cieszę się, że mam okładkę „Glamour”, że wygrałam, a na razie nie myślę o tym, na co wydam pieniądze.

Klaudia po zakończeniu programu miała okazję zamienić z Anją Rubik kilka słów. Zdradziła nam, co usłyszała od niej za kulisami. Okazuje się, że ikona światowego modelingu powiedziała jej dokładnie to samo, co na wizji, gdy poproszoną ją o ocenę jednego z projektów z udziałem Nieścior:

Miałam okazję z nią porozmawiać. Powiedziała, że swój charakter i potencjał mogę wykorzystać w różnych dziedzinach. W modelingu nie do końca będzie on w pełni wykorzystany, jak właśnie w aktorstwie, influencerstwie czy działaniu publicznym.

22-latka nie ukrywa, że słowa Rubik sprawiły jej przykrość, ale przyzwyczaiła się już do takich opinii. W zaakceptowaniu ich pomógł jej Michał Piróg. Oto co Klaudia ma do powiedzenia Anji i innych osobom, które nie wróżą jej kariery w zawodzie modelki:

Ja w programie wielokrotnie miałam zarzucane, że będę influencerką, aktorką, nie do końca modelką. Te słowa bardzo mnie dotykały do pewnego czasu. Po rozmowie z Michałem Pirógiem stwierdziłam, że to wcale nie jest nic złego, żeby pójść inną ścieżką. Też wiem, że ta wygrana dziewczyna, ma nałożoną presję, żeby była bardziej modelką, bo jeżeli nie jest, to jest jej zarzucane, że jest bardziej influencerką niż modelką, i to mnie bardzo stresowało. Oczywiście, ja się postaram, żeby modeling był na pierwszym miejscu, a potem zobaczymy. Jak mi nie wyjdzie, to będę próbowała realizować się w innych kierunkach i to nie jest nic złego.

Czy Klaudia Nieścior ma chłopaka?

Nie. Mam wolne serce i na razie takie jest. Niedawno wyszłam ze związku i teraz chciałabym dać sobie przestrzeń, chciałabym się realizować. Jeżeli trafi się ktoś, kto będzie mnie rozumiał i z którym będzie to flow, to jestem otwarta.

Jak podoba Wam się Klaudia?


Komentarze

 • Gość pisze:

  Rubik – paskudny fizis, paskudny charakter, a mniemanie o sobie…

 • Gość iza pisze:

  Anja miała prawo to powiedzieć ale w żadnym wypadku w tamtym momencie, na wizji. Jej zadaniem było odniesienie się do konkretnego zadania i przyznania punktów. Zabrakło klasy, empatii . Mogła jej przekazać swoją opinię poza kamerami.

 • Gośćgość pisze:

  Rubik jest tak wychudzona że wygląda jak ćpunka.okropnie płacą jej za promowanie anoreksjii

 • Gość pisze:

  Ania Rubik wygląda na chorą, zero blasku tylko mat.Teraz jest młoda to jakoś tam wygląda, ale w późniejszym wieku to będzie dramat

 • yaza pisze:

  Tak naprawdę owa Anja chyba nawet pomogła jej wygrać, pewnie sporo osób jak usłyszało tę opinię pożal się boże fachowca, złapało za telefon i puściło sms na Klaudię, by ją wesprzeć ale i przy okazji utrzeć tej zarozumiałej, wyniosłej babie nosa.

 • Gość pisze:

  To było okrutne Anju żeby tak Klaudii podciąć skrzydła w finale. Obyś Klaudio spełniła swoje marzenia, cieszę się że wygrałaś!

 • Gość A pisze:

  To piekna normalna dziewczyna mająca swój charakter . Nie jest i nie będzie zwykłym niemym wieszakiem . I bardzo dobrze ze publicznosc preferuje naturalność a nie anorektyczki typu Anja Rubik.

 • Barbara pisze:

  Brawo Klaudia, wierzyłam cały czas w Ciebie,a to co powiedziała Rubik,czy mówią albo mówili inni – nie przejmuj się.Takimi nie warto zawracać sobie głowy,bo gdybyś nie była dobra nie wygrałabyś Top Model Głowa do góry i rób swoje,bo jesteś super.Tak trzymaj.Brawo Ty.👍

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×