Anja Rubik miażdży zwyciężczynię „Top Model”: „Muszę być brutalnie szczera”. Mamy odpowiedź

Anja Rubik, Klaudia Nieścior

Anja Rubik, Klaudia Nieścior

Anja Rubik oceniła szanse zwyciężczyni Top Model 11 na karierę. Pod adresem Klaudii Nieścior padło wiele gorzkich słów, a jej reakcję na żywo zobaczyły miliony widzów. 

11. edycja Top Model dobiegła końca. Sezon zakończył się triumfem 22-letniej Klaudii Nieścior z Tarnobrzegu. O tym, że to właśnie ona podpisała kontrakt z agencją modelek i zgarnęła nagrodę pieniężną w wysokości 100 tys. złotych swoim rywalkom sprzed nosa, zdecydowali głównie widzowie. U jurorów zwyciężczyni widowiska nie cieszyła się aż takim uznaniem jak jej rywalki.

W trakcie ostatniego odcinka show zaprezentowano efekty prac nad ostatnimi zadaniami z udziałem trzech finalistek. Były to sesja dla marki biżuteryjnej, sesja okładkowa dla magazynu Glamour oraz reklama wideo. Każdy projekt oceniali jurorzy. Klaudia nie tylko zgarnęła łącznie najmniej punktów, bo zaledwie 23 (jej rywalka, Natalia, dostała ich 29), ale też musiała stawić czoła szorstkiej opinii Anji Rubik.

Anja Rubik skrytykowała Klaudię Nieścior – zwyciężczynię Top Model

Po wyeliminowaniu Michaliny jury oceniło prace pozostałych dwóch finalistek. Tym razem wyświetlono reklamy aut z ich udziałem. Klaudia nie zyskała takiego uznania jak Natalia. Nie tylko otrzymała gorsze noty od ekspertów, ale przede wszystkim musiała gorzko przełknąć krytykę, na jaką zdobyła się Anja Rubik – gościni specjalna finałowego odcinka show.

Rubik zwróciła uwagę na charakter zwyciężczyni, którym zaskarbiła sobie sympatię widzów:

Klaudio, oglądałam program i wiem, że nie miałaś łatwo w życiu. Jestem z ciebie bardzo dumna, że doszłaś do tego miejsca. Masz silny charakter, jesteś w stanie wywoływać niesamowite emocje, w tym sympatię.

Później było mniej przyjemnie. Rubik oceniła szanse Klaudii na karierę w świecie mody. Według Anji szanse ulubienicy widzów na podbój wybiegów są bardzo małe:

Muszę być brutalnie szczera. Widzę ciebie jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz.

Po wygłoszeniu miażdżącej opinii słychać było, jak ktoś w studiu krzyknął „brawo”. W tym samym monecie licznie zgromadzonej przed odbiornikami publiczności ukazała się na ekranie twarz robiącej dobrą minę do złej gry Klaudii.

Klaudia Nieścior odpowiada na krytykę Anji Rubik

Program Top Model na przestrzeni lat pokazał nam, że jego uczestnicy bardzo rzadko kontynuują przygodę z modelingiem. O wiele częściej spełniają się jako celebryci, influencerzy czy gwiazdy telewizyjnych formatów. Czy do tej grupy wkrótce dołączy Klaudia? Skonfrontowaliśmy z nią komentarz Anji:

Rozmawiałam z nią po finale. Powiedziała, że swój charakter i potencjał mogę wykorzystać w różnych dziedzinach. W modelingu nie do końca będzie on w pełni wykorzystany, jak właśnie w aktorstwie, influencerstwie czy działaniu publicznym – powiedziała reporterce Jastrząb Post.

Jak widzi swoją karierę w modelingu? Odpowiadając na pytanie, ponownie nawiązała do komentarza Rubik:

Ja w programie wielokrotnie miałam zarzucane, że będę influencerką, aktorką, nie do końca modelką. Te słowa bardzo mnie dotykały do pewnego czasu. Po rozmowie z Michałem Pirógiem stwierdziłam, że to wcale nie jest nic złego, żeby pójść inną ścieżką. Też wiem, że ta wygrana dziewczyna ma nałożoną presję, żeby była bardziej modelką, bo jeżeli nie jest, to jest jej zarzucane, że jest bardziej influencerką niż modelką, i to mnie bardzo stresowało. Oczywiście, ja się postaram, żeby modeling był na pierwszym miejscu, a potem zobaczymy. Jak mi nie wyjdzie, to będę próbowała realizować się w innych kierunkach i to nie jest nic złego.

Cała rozmowa z Klaudią Nieścior poniżej.


Klaudia Nieścior z Top Model po metamorfozie

Klaudia Nieścior z Top Model po metamorfozie

Klaudia Nieścior z Top Model przed metamorfozą

Klaudia Nieścior z Top Model przed metamorfozą

Klaudia Nieścior wygrała Top Model 11

Klaudia Nieścior wygrała Top Model 11

Komentarze

 • pani pisze:

  Lubiłam panią Anię do wczoraj. No ale pewnie mało ją to obchodzi. Taka gwiazda. Nie zapraszajcie jej więcej.

  • Gość pisze:

   Baaaardzo zgrabna i niezbyt ładna . Może być kim chce

  • Gość pisze:

   Ona jest profesjonalna po prostu.Jakkolwuej byś jej nie lubiła, to jednak ona chodziła i chodzi w największych pokazach.
   Powiedziała absolutnie prawde
   Klaudia to przesympatyczna dziewczyna, ale nie zrobi żadnej kariery w modelingu.Czy zauważyłaś, jak bardzo przytyła od castingu?? Byłam w szoku jak zobaczyłam ją wczoraj w programie.
   W świecie mody to nie przejdzie niestety.
   W finale powinna znaleźć się Adriana, Maciej i Natalia.
   Michalina może być świetną fotomodelki,ale w żadnych pokazach chodzić nie będzie.
   Inną sprawą jest, że to nie wina Klaudii, że doszła tak daleko, ktoś dawał jej złudne nadzieje, że to miejsce dla niej.
   Ciekawą urodę miała też ta niedosłysząca dziewczyna ,ale uwierz mi, żaden projektant nie będzie tolerować fochów modelki , o ile modelka nie jest wartością samą w sobie dla projektanta jak np Anja Rubik.

  • Marek pisze:

   Więcej modelek z Plajboja proszę

  • Gość pisze:

   Ty lubisz takie modelki które rozbierają się.

  • Gość pisze:

   Dokladnie a ja nigdy nie przepadałam za nią.

 • Gość pisze:

  A ja uważam że Rubik ma rację !

 • Gość pisze:

  Sama ma wade wymowy

  • Gośćbarbara pisze:

   A co ma piernik do wiatraka

  • Lola pisze:

   Tu nie chodzi o wadę wymowy, Rubik zrobiła światową karierę i na zdjęciach wygląda oszałamiająco, Klaudia ma na każdym zdjęciu minę jakby chciała a nie może

 • Gość pisze:

  Rubik nie powinna sie wypowiadaç. Obr,ydliwa wypowiedz.

 • Piotr Paprocki pisze:

  Klaudia brawo Rubik może ci pozazdrościć wielka brzydka i bez klasy tak kogoś pionować nie powinna publicznie się ośmieszyła Klase pokazała Klaudia i do końca uśmiechnięta Pozdrawiam Piotr Paprocki

 • Gość pisze:

  Komentarz Rubik to szczyt chamstwa. W finale już się takich uwag nie robi. Poza tym, skoro do finału doszła osoba, która się do modelingu nie nadaje, to znaczy, że program nie ma sensu, a jurorzy się nie znają. Rubik to wychudzona sepleniąca kobyła i nawet wielka kariera tego nie zmieni.

 • Ewa pisze:

  Z TarnobrzegA! Nie Tarnobrzegu!!! Panie redaktorki, polecam powrót do szkoły podstawowej, na lekcje polskiego! 🤦‍♀️

 • Maja pisze:

  Jedyna która może coś o tym powiedzieć bo przecież Krupa to miała tylko fotki w Playboju i nawet tam kariery nie zrobiła

  • Gość pisze:

   W punkt

  • Gość pisze:

   No wiesz, nigdy nie mów nigdy. Rubik przez kilkanaście lat nie udało się zrobić kariery w modelingu, tylko ciągnęła ogony. Sama kiedyś mowila, ze dala sobie jeszcze roki miala zamiar wracać do Polski. Dopiero jak dobiegała 30. trafila fo jakiejś ważnej reklamy i potem już poleciało. A miała 15 lat jak wyjechała za granicę i tyle lat dobijała się do górnych półek.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×