Powiało chłodem. Klaudia Halejcio gorzko o „przyjacielu” Oliwii Bieniuk. To brzmi jak ostrzeżenie dla nastolatki [WIDEO]

Klaudia Halejcio, Oliwia Bieniuk i Magic Mars

Klaudia Halejcio, Oliwia Bieniuk i Magic Mars

Klaudia Halejcio nie najlepiej wspomina relację z mężczyzną, który obecnie pojawia się u boku Oliwii Bieniuk. Aktorka nie szczędziła gorzkich słów pod adresem Magic Marsa. Dlaczego?

Klaudia Halejcio debiutowała w serialu Złotopolscy. Od tamtego czasu przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła styl i rozkręciła karierę w social mediach. Dziś jest przede wszystkim influencerką, której poczynania śledzi ponad 620 tys. followersów. Imponującego wyniku może pozazdrościć jej cała plejada popularnych polskich aktorek.

Prywatnie Halejcio spełnia się w roli matki i szczęśliwej narzeczonej. Jest związana z Oskarem Wojciechowskim. Mężczyzna ma  28 lat i jest właścicielem kilku firm. Para mieszka w luksusowej willi, której wartość wyceniana jest na 9 milionów złotych. Wnętrza swojego pałacu Klaudia co jakiś czas pokazuje na swoim profilu na Instagramie.

Zanim Halejcio związała się z Oskarem, była w kilku przelotnych relacjach. Najgłośniej było o jej burzliwym związku z Tomaszem Barańskim, którego poznała na planie Tańca z gwiazdami. Tam też nawiązała bliższy kontakt z mężczyzną z produkcji, który obecnie widywany jest z Oliwią Bieniuk.

Klaudia Halejcio o byłym partnerze, który spotyka się z Oliwią Bieniuk

W weekend media rozgrzały do czerwoności zdjęcia paparazzi z pełnego czułości spaceru Oliwii Bieniuk z tajemniczym nieznajomym, funkcjonującym w sieci pod pseudonimem Magic Mars. Para trzymała się za ręce, obejmowała i całowała. Córka Ani Przybylskiej kilka godzin później na Instastory zapewniła, że nie są parą, ale fani i tak uważają, że od związku dzieli ich już tylko krok.

Przystojniakiem ze zdjęć okazał się chłopak, który w przeszłości spotykał się z Klaudią Halejcio. Aktorka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, ucięła plotki, które sugerowały, że była partnerką „przyjaciela” Oliwii:

No powiedzmy, że się spotykaliśmy, tak można to powiedzieć. Jakiś czas w moim życiu krótki i burzliwy był, ale czy to można nazwać związkiem to niekoniecznie.

Halejcio nie najlepiej wspomina czas spędzony u boku nowego towarzysza córki Jarosława Bieniuka. Jej komentarz brzmi jak ostrzeżenie dla nastoletniej koleżanki z branży:

Ja różnie wspominam tę relację, nie będę tego ukrywać, zresztą mówiłam to na swoich social mediach. Raczej wolałabym nie wracać do tego etapu. Zakończyłam, zamknęłam i nie chcę tej energii ciągnąć za sobą dalej.

Myślicie, że Oliwia i Magic Marsa to coś więcej niż przyjaźń?


Klaudia Halejcio – konferencja Sopot Festival 2022

Klaudia Halejcio – konferencja Sopot Festival 2022

Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Oliwia Bieniuk z przyjacielem

Oliwia Bieniuk z partnerem

Oliwia Bieniuk z partnerem

Komentarze

 • Ali pisze:

  Nie obchodzi mnie z kim ta dziewczyna sie spotyka,ale niech nie mówi,że nic ich nie laczy.Skoro ich nic nie łączy,tz.,że całuje i przytula sie z obojętnie z kim.Gorszego wytłumaczenia nie mogła wymyśleć. W taki sposób wychodzi na zwykła….

 • Gość pisze:

  Uroda dziewczyny bardzo przeciętna nogi krótkie czyli nie za wysoka

 • Gość pisze:

  Ten typ jest znanym przemocowcem z paskudną przeszłością, którą budował latami w Anglii, z której zmuszony był wyjechać. Znanym jest również fakt, że przez życie prześlizguje się przez łóżko różnych partnerek. Często ukrywa jedną przed drugą, pomawiając je przeciw sobie aby zminimalizować próbę nawiązania kontaktu. Taki cebulowo polski Tinder Swindler w taniej wersji.

 • Ona, pisze:

  Chyba kogoś powaliło konkret ,jeżeli mówi że ten typ jest przystojny :D,

 • Gość pisze:

  Edek 😂😂😂🙌

 • GośćEwa pisze:

  A może zazdrości, bo jej nie chciał.
  A Oliwia jest w porównaniu do Halejcio taka młoda.

  • Gość pisze:

   Głupiutkie dziewczę ..byle złapać faceta…zapomniała o oliwie do głowy… szkoła babć by się przydała…

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia nieaktualny epizod jak to mów4ą w brzydkiej prawdzie byle czego bo byle czym się nie tyka dlatego ma 5 min ha ha a mam małe orzeszki i inne tez masz mln to sobie kupie basen z rozpaczy i to tyle

 • Gość Edek pisze:

  Pani Paulino Puculo! a może zamiast porcji plotek do porannej kawy pomyślałaby Pani o podjęciu konkretnej pracy, może mała gastronomia lub zieleń miejska?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×