Klaudia Halejcio nagrała wideo na Halloween. Dopiero teraz widać w całości jej imponującą willę. Wow!

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio nagrała wideo na Halloween, na którym w pełni widać jej imponująca posiadłość. Dom i jego otoczenie robią wrażenie.

Klaudia Halejcio kilka miesięcy temu została mamą i od tego momentu zaczęła się prawdziwa rewolucja w jej życiu. O ciąży poinformowała w walentynki, co było bardzo romantyczne, bo wówczas także pokazała swojego partnera – ojca dziecka, Oskara. Nie szczędziła fanom relacji z przebiegu oczekiwania na potomka. Zdradziła płeć i imię maleństwa:

W końcu je znalazłam. Nasza córka będzie mieć na imię Nel. Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał, a moja mama przyznała, że nawet do szkoły, w której pracowała, nigdy nie chodziła żadna Nel.

Poinformowała także, że jeśli kiedyś będzie miała synka, to nazwie go Staś – jak się można domyślać, jest to wynikiem miłości do postaci z powieści Henryka Sienkiewicza W pustyni i w puszczy.

Klaudia Halejcio w czerwcu nie tylko urodziła wyczekiwaną córeczkę, ale też razem z rodziną przeprowadziła się do pięknej willi, którą pochwaliła się w sieci. Pokazała fanom sukcesywnie wszystkie wnętrza. Warta 9 milionów posesja robi wielkie wrażenie i świetnie nadaje się, żeby spotykać się w większym gronie. To właśnie tam miał miejsce chrzest córeczki aktorki.

Z okazji Halloween Klaudia Halejcio nagrała zabawny filmik. Dopiero na tym wideo widać, w jak imponującym miejscu mieszka aktorka.

Halloween 2021: Klaudia Halejcio nagrała wideo. Jak mieszka?

Klaudia Halecjio z dumą pokazuje na Instagramie wnętrza swojego domu. Wyczuciem estetyki i tym, jak urządziła się aktorka, są zachwyceni internauci, którzy na każdym kroku komplementują, to jak mieszka.

Moje mieszkania były w magazynach wnętrzarskich, sama prowadziłam program remontowy, pokazujący design wnętrz, więc zawsze ten dom i architektura były obecne na moim kanale. Moje prywatne życie jest relacjonowane na tyle, na ile chcemy je odsłonić innym. Spędzam teraz jak najwięcej czasu w domu, więc ten dom jest – mówiła Klaudia naszej reporterce.

Największym marzeniem Halejcio był kominek.

Zawsze marzyłam o kominku. Nie mogę się doczekać takich jesiennych wieczorów z zimową herbatą, jak ten kominek będzie zapalony, będzie w domu czuć zapach drewna i słychać dźwięk trzeszczącego ognia. Więc myślę, że to będzie najmagiczniejszy czas w tym domu.

Tymczasem to, jak bardzo imponująca jest warta 9 milionów posiadłość, możemy obejrzeć na wideo z okazji Halloween. Halejcio nagrała zabawny filmik, na którym przebrana za dyniogłowego potwora przemieszcza się po terenie wokół domu. Budynek i jego otoczenie robią wrażenie. Tylko zobaczcie.


Klaudia Halejcio pokazała posiadłość

Klaudia Halejcio pokazała posiadłość

Klaudia Halejcio pokazała posiadłość

Klaudia Halejcio pokazała posiadłość

Klaudia Halejcio pokazała posiadłość

Klaudia Halejcio pokazała posiadłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×