Szukaj

Natalia Siwiec wspierała Klaudię El Dursi w chwilach załamania. Zaskakujące kulisy przyjaźni gwiazd [WIDEO]

Klaudia El Dursi i Natalia Siwiec przyjaźnią się. Ich znajomość po latach przekształciła się w przyjaźń. Dziś mogą na siebie liczyć w trudnych sytuacjach, o których opowiedziała nam gwiazda Top Model.
Klaudia El Dursi, Natalia Siwiec

Klaudia El Dursi, Natalia Siwiec

Klaudia El Dursi nie wygrała Top Model, ale zdecydowanie jest największą gwiazdą ósmej edycji show. Już w chwili pojawienia się na castingu wzbudziła sporo emocji wśród internautów. I to nie za sprawą wręczenia jej pierwszego w historii programu złotego biletu od jury, który zagwarantował jej automatyczny awans do finałowej piętnastki. W trakcie trwania show, na jaw zaczęły wychodzić nowe, nieznane fakty z jej życia.

Szybko okazało się, że Klaudia już dziesięć lat temu brylowała na salonach, pracowała jako modelka, a nawet polewała wodę gościom w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Prywatnie zdążyła nawiązać wiele bliskich relacji z gwiazdami. Do grona jej sławnych znajomych zalicza się między innymi Natalia Siwiec.

Klaudia El Dursi o przyjaźni z Natalią Siwiec

Słynna Miss Euro wspierała Klaudię w chwilach kryzysu. Posłużyła jej ciepłym słowem i sprawdzonymi radami. Sama przecież kilka lat temu musiała stawić czoła podobnej presji ze strony internautów. Była nie tylko chwalona, ale także krytykowana za swój wygląd czy styl bycia.

El Dursi o szczegółach swojej przyjaźni z Natalią Siwiec opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Z Natalką znamy się kilkanaście lat. Nie jest to jakaś bardzo intensywna relacja, po prostu poznałyśmy się wiele lat temu, mamy wspólnych znajomych i faktycznie czasami się spotykamy. To jest super dziewczyna. Teraz w tym bardzo ciężkim dla mnie momencie wspiera mnie i pomaga.

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Popularność ma także swoje ciemne strony, o czym Klaudia przekonała się już po pierwszych odcinkach programu Top Model. Mimo że było jej naprawdę ciężko, otrzymała dużo cennych wskazówek od Natalii:

Jak był taki moment, kiedy było mi ciężko, to była to pierwsza osoba do której zadzwoniłam, żeby otrzymać wsparcie i dowiedzieć się, co robić z takimi nieprzyjemnymi sytuacjami. I mi pomogła.

Chętnie zobaczylibyśmy obie gwiazdy we wspólnej kampanii. W końcu obie reprezentują podobny kanon piękna.


Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi - Top Model 8 półfinał

Klaudia El Dursi - Top Model 8 półfinał

Klaudia El Dursi i Patryk Grudowicz

Klaudia El Dursi i Patryk Grudowicz

×