Natalia Siwiec wspierała Klaudię El Dursi w chwilach załamania. Zaskakujące kulisy przyjaźni gwiazd [WIDEO]

Klaudia El Dursi, Natalia Siwiec

Klaudia El Dursi, Natalia Siwiec

Klaudia El Dursi i Natalia Siwiec przyjaźnią się. Ich znajomość po latach przekształciła się w przyjaźń. Dziś mogą na siebie liczyć w trudnych sytuacjach, o których opowiedziała nam gwiazda Top Model.

Klaudia El Dursi nie wygrała Top Model, ale zdecydowanie jest największą gwiazdą ósmej edycji show. Już w chwili pojawienia się na castingu wzbudziła sporo emocji wśród internautów. I to nie za sprawą wręczenia jej pierwszego w historii programu złotego biletu od jury, który zagwarantował jej automatyczny awans do finałowej piętnastki. W trakcie trwania show, na jaw zaczęły wychodzić nowe, nieznane fakty z jej życia.

Szybko okazało się, że Klaudia już dziesięć lat temu brylowała na salonach, pracowała jako modelka, a nawet polewała wodę gościom w talk-show Kuby Wojewódzkiego. Prywatnie zdążyła nawiązać wiele bliskich relacji z gwiazdami. Do grona jej sławnych znajomych zalicza się między innymi Natalia Siwiec.

Klaudia El Dursi o przyjaźni z Natalią Siwiec

Słynna Miss Euro wspierała Klaudię w chwilach kryzysu. Posłużyła jej ciepłym słowem i sprawdzonymi radami. Sama przecież kilka lat temu musiała stawić czoła podobnej presji ze strony internautów. Była nie tylko chwalona, ale także krytykowana za swój wygląd czy styl bycia.

El Dursi o szczegółach swojej przyjaźni z Natalią Siwiec opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką:

Z Natalką znamy się kilkanaście lat. Nie jest to jakaś bardzo intensywna relacja, po prostu poznałyśmy się wiele lat temu, mamy wspólnych znajomych i faktycznie czasami się spotykamy. To jest super dziewczyna. Teraz w tym bardzo ciężkim dla mnie momencie wspiera mnie i pomaga.

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Popularność ma także swoje ciemne strony, o czym Klaudia przekonała się już po pierwszych odcinkach programu Top Model. Mimo że było jej naprawdę ciężko, otrzymała dużo cennych wskazówek od Natalii:

Jak był taki moment, kiedy było mi ciężko, to była to pierwsza osoba do której zadzwoniłam, żeby otrzymać wsparcie i dowiedzieć się, co robić z takimi nieprzyjemnymi sytuacjami. I mi pomogła.

Chętnie zobaczylibyśmy obie gwiazdy we wspólnej kampanii. W końcu obie reprezentują podobny kanon piękna.


Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi - Top Model 8 półfinał

Klaudia El Dursi - Top Model 8 półfinał

Natalia Siwiec na ściance - Róże Gali 2019

Natalia Siwiec na ściance - Róże Gali 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×