Mamy zdjęcie Oliwii Bieniuk w ramionach nowego przystojniaka! Możecie go kojarzyć z „Top Model”!

Oliwia Bieniuk jest zakochana

Oliwia Bieniuk jest zakochana

Oliwia Bieniuk jest zakochana? Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka jest widywana w towarzystwie przystojnego blondyna.

Oliwia Bieniuk to córka Jarosława Bieniuka Anny Przybylskiej. Jeszcze kilka lat temu dopiero zaczynała swoją karierę i nieśmiało raczkowała w social mediach. Dziś jej konto dobiło do blisko 250 tysięcy followersów. Taki rozgłos przyniosło jej pojawienie się w show Polsatu Taniec z gwiazdami, z którego odpadła dopiero tuż przed wielkim finałem.

Obecnie dziewczyna jest skupiona na karierze i nowych wyzwaniach:

Generalnie skupiam się na swoim rozwoju osobistym. Uczę się do egzaminów do szkoły aktorskiej. Zobaczymy, czy się w ogóle dostanę, bo egzaminy są bardzo trudne. Ale jak mi nie wyjdzie, to oczywiście mam plan B. Pójdę na inny kierunek studiów, ale nie będę mówiła jaki. Mam nadzieję, że talent odziedziczyłam.

Niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Przez pewien czas była ona w związku z Michałem Krasodomskim. W czerwcu ubiegłego roku poinformowała, że ich relacja się rozpadła.

No jestem singielką od jakiegoś czasu. […] Nie, nie szukam. Na razie nie chce wchodzić w związki. Mam dosyć, że tak powiem – powiedziała w jednym z wywiadów.

Bieniuk nie chciała zdradzić, dlaczego związek się zakończył:

Nie chcę o tym rozmawiać, bo to taki delikatny temat i prywatna sprawa.

Zdradziła wówczas także, jaki jest jej ideał partnera:

Nie mam jakiegoś typu faceta. Ważniejsze jest to co ma w środku, a nie jak wygląda.

W grudniu znów wypowiedziała się na ten temat spraw sercowych. Zrobiła to przy okazji sesji Q&A na Instastory, podczas której internauta poprosił ją o to, by pokazała zdjęcie z chłopakiem. Oliwia dodała wtedy ujęcie z czarnym tłem.

Proszę. No boyfriend. No problem – podpisała je.

Czyżby jednak coś się zmieniło?

Oliwia Bieniuk na zdjęciu z przystojnym blondynem

Oliwia Bieniuk ostatnio mówiła o tym, że póki co skupia się na karierze, a po ostatnim związku, kolejne nie są jej w głowie. Jednak miłość nie wybiera i zdaje się, że jej serce znowu zabiło mocniej.

Ostatnio Oliwa była widziana kilka razy z tajemniczym blondynem, a teraz Grzegorz (bo tak ma na imię) dodał z nią zdjęcie. Para jest na nim bardzo uśmiechnięta, ale na żywo czułości bywa jeszcze więcej – podaje źródło Jastrząb Post.

Rzeczywiście na profilu mężczyzny, jest zdjęcie, na którym uśmiechnięta Oliwia przytula się do przystojniaka. Okazuje się, że wcale nie takiego anonimowego. Blondyn ze zdjęcia to nie kto inny jak Grzegorz Tlałka, czyli uczestnik jednej z edycji Top Model. W programie brał udział w 2020 roku i pomyślnie przeszedł przez casting. Pożegnał się z show na etapie bootcumpu.

Kim jest Grzegorz Tlałka? Ma 23 lata, jest absolwentem „Carolinum” w Nysie. Aktualnie studiuje dziennie socjologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Poza uczelnią pracuje w banku i mieszka we Wrocławiu. Oprócz udziału w hicie TVN, na swoim koncie ma także występ w teledysku Ani Wyszkoni Oszukać los.

Ania mówiła, że te nasze scenki są jej ulubionymi, a to dla mnie największy komplement – chwalił się Grzegorz w wywiadzie dla nyskiej gazety.

Przy okazji tak wspomniał swój udział w programie Top Model:

Idąc na pierwszy casting wyobrażałem sobie, że jako chłopak z Nysy mogę wszystko. Życie jednak szybko zweryfikowało te wyobrażenia i okazało się, że telewizja to duża machina, z której nie do końca zdawałem sobie sprawę. Śmieszny, a w zasadzie bardzo miły jest fakt, że pomimo, iż w telewizji wystąpiłem tylko „kilka chwil” zostałem zasypany wiadomościami od znajomych i nieznajomych.

Jak myślicie, jest coś na rzeczy?


Oliwia Bieniuk w ramionach Grzegorza
Nowy partner Oliwii Bieniuk

Nowy partner Oliwii Bieniuk

Nowy partner Oliwii Bieniuk

Nowy partner Oliwii Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×