Katarzyna Glinka wybudowała nowy dom. W jakim stylu jest utrzymany? Gwiazda zdradziła nam kulisy prac

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka opowiedziała nam o budowie domu. W jakim stylu utrzymała jego wnętrza? Jak sobie ze wszystkim poradziła?

Katarzyna Glinka popularność zawdzięcza Barwom szczęścia. W serialu wciela się w postać Kasi Górki. Artystka ma za sobą budowę własnego domu. Raz na jakiś czas pokazuje ujęcia wykonane w jego wnętrzu. Reporterka Jastrząb Post porozmawiała z nią na temat budowy. Nasza rozmówczyni nie kryje, że miała bardzo duży wpływ na prace nad nowym lokum.

Katarzyna Glinka o budowie domu. Jak sobie poradziła?

45-latka uważa, że gdyby nie aktorstwo, byłaby projektantką wnętrz. Odważnie zadeklarowała również, że z chęcią powtórzyłaby budowę domu.

Ja jestem klasyczną siłaczką, czyli biorę sprawy w swoje ręce i robię wszystko, nie odpuszczam, ale to też nie jest takie do końca dobre, bo kobiety często biorą na siebie za dużo i oczekujemy od siebie, aby w każdej przestrzeni być idealną. Ale ma to też swoje plusy – plusem jest to, że w czasie, kiedy miałam premierę, małe dziecko, jednocześnie też potrafiłam budować dom. To było dla mnie ogromne wyzwanie, a jednocześnie ja kocham domy, wnętrza. Gdybym nie była aktorką, mogłabym być projektantką wnętrz, bo uwielbiam tę pracę więc to była dla mnie ogromna przyjemność. W ogóle w życiu wychodzę z założenia, że generalnie w życiu powinniśmy zajmować się czymś, co sprawia nam największa przyjemność i jest naszą pasją, więc nie podchodziłam do tego jak do czegoś, co mnie ogromnie obciąża. Jeśli to jest coś, co gra nam w duszy i powoduje, że się spełniamy, to dlaczego nie. Mnie się budowa domu bardzo podobała i chętnie to powtórzę.

Jak się okazuje, urządziła dom w nowoczesnym stylu i nazywa go „bali house”.

Nowoczesnym, ale jednocześnie dom jest bardzo ciepły. Nazwałyśmy go bali house. Jest w nim bardzo dużo elementów drewna, ciepłych dodatków, szarości, bieli i beży, oraz dodatków, które mają powodować, że w domu jest przede wszystkim przyjemnie.

Serdecznie gratulujemy.


Katarzyna Glinka pokazała kuchnię

Katarzyna Glinka pokazała kuchnię

Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka(1)

Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka

Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka

Katarzyna Glinka pokazała jak mieszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×