Kasia Cichopek zatrudniła menadżerkę gwiazd! Wiemy, kto będzie odpowiadać za jej wizerunek w trudnym czasie

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kto jest menadżerką Kasi Cichopek? Gwiazda w gorącym czasie zdecydowała się wrócić do współpracy z agentką, z którą współpracowała kilka lat temu. "Ma do niej ogromne zaufanie" – mówi nasze źródło.

Kasia Cichopek z show-biznesem związana jest od ponad 20 lat. Debiutowała w serialu M jak miłość, który przyniósł jej ogólnopolską rozpoznawalność. Na fali popularności wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. W programie wygrała coś więcej niż tylko kryształową kulę – poznała partnera, z którym spędziła 17 lat życia.

Cała Polska była świadkiem narodzin uczucia, jakie na prawie dwie dekady połączyło Kasię i Marcina Hakiela. Ich ślub, który odbył się w Zakopanem, był towarzyskim wydarzeniem 2008 roku. Zdjęcia z ceremonii i wesela zdobiły okładkę magazynu Viva!, która pieniądze za ekskluzywny materiał przekazała na prośbę małżonków na szczytny cel. Równie ekscytujące dla kolorowej prasy były dwie ciąże Cichopek. Aktorka urodziła syna Adasia i córką Helenkę. Numer magazynu Gala, w którym pokazała ciążowy brzuszek, kupiło ponad pół miliona czytelników, co ustanowiło rekord sprzedażowy dwutygodnika.

Tym większe było zaskoczenie, gdy na początku roku Kasia i Marcin wystosowali oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu. Chociaż para zapewniła, że nie będą publicznie komentować tematu, to Hakiel długo nie wytrzymał we wspólnym postanowieniu. Już kilka tygodni później odwiedził studio Miasta kobiet w TVN Style, w którym pociągnięty za język przez Aleksandrę Kwaśniewską opowiedział o kulisach zakończenia wieloletniej relacji.

Mimo nacisków ze strony mediów Kasia pozostała lojalna wobec Marcina i jak dotąd odrzuciła wszystkie zaproszenia na wywiady dotyczące tematów prywatnych. Nie miała też osoby, która reprezentowała ją w mediach. Aż do teraz. Jak udało się nam dowiedzieć, gwiazda zatrudniła jedną z najlepszych na rynku agentkę gwiazd.

Kasia Cichopek zatrudniła menadżera. Kto się nią zajmuje?

Zainteresowanie życiem Kasi wzrosło do tego stopnia, że aktorka, której interesy do niedawna reprezentował były mąż, zdecydowała się wrócić do współpracy z menadżerką, z którą związana była kilka lat temu. O kim mowa?

Kasia od lat przyjaźni się z Aldoną Wleklak, dlatego gdy tylko wybuchło wokół niej zamieszanie w mediach, zadzwoniła do niej z propozycją współpracy. Ma do niej ogromne zaufanie, nigdy jej nie zawiodła, a do tego od lat są w bliskich relacjach. Bardzo dobrze wspomina czas, gdy współpracowały ze sobą, kiedy jej popularność była na najwyższym poziomie – mówi źródło Jastrząb Post.

Cichopek i Wleklak połączyły siły krótko po Tańcu z gwiazdami. Menadżerka gwiazd dbała o jej wizerunek w latach, gdy gwiazda wydała książkę Sexy mama na fali popularności programu o macierzyństwie zrealizowanego dla Polsatu.

Nie tylko pomogła jej zbudować wizerunek jednej z najbardziej lubianych gwiazd telewizji, ale przede wszystkim zadbała o kilka dużych kontraktów reklamowych. Niewiele jest osób, które tak rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań – kwituje nasz informator.

Aldona Wleklak i Kasia Cichopek na premierze książki

Aldona Wleklak i Kasia Cichopek na premierze książki „Saga niewoli”

Kim jest Aldona Wleklak?

Aldona Wleklak jest założycielką pierwszej agencji pr w Polsce Dobre media. Z branżą rozrywkową związana jest od ponad 20 lat. Na swoim koncie ma współpracę z wieloma gwiazdami, których wizerunek budowała niemal od zera – tak jak w przypadku Małgorzaty Sochy, Aleksandry Kisio czy Joanny Moro. Pod swoimi skrzydłami ma obecnie m.in. Majkę Jeżowską i Annę Jurkszowicz. Jest także autorką książek – Saga niewoli, która swoją premierę miała w sierpniu 2021, oraz najnowszej W niewoli Tindera. Przez lata była dziennikarką polityczną. Prywatnie przyjaźni się z rodziną Lecha Wałęsy.


Aldona Wleklak i Kasia Cichopek na premierze książki

Aldona Wleklak i Kasia Cichopek na premierze książki "Saga niewoli"

Aldona Wleklak, Kasia Cichopek, Marcin Hakiel

Aldona Wleklak, Kasia Cichopek, Marcin Hakiel

Aldona Wleklak z byłymi podopiecznymi

Aldona Wleklak z byłymi podopiecznymi

Komentarze

 • Ben pisze:

  Tej śmiesznej pani już dziękujemy cała Polska z niej się śmieje a ona dalej się pogrąża tak jej je był chłopak z plakatu który. Nie dorósł do małżeństwa

 • Gość Matylda pisze:

  Cichopek teraz zajmij się, rozwodem,a przede wszystkim dziećmi bo one cierpią.A ty szukasz rozgłosu na wyciąganiu brudów,Nie tędy droga do sukcesu i sławy.

 • Gość Kasia pisze:

  Cichopkowej przewraca się w głowie.Widocznie wpływa na to luksus i dobrobyt.Pomyslałoby babsko o dzieciach.A może pomóc jakieś rodzinie z Ukrainy. Ma forsę,no i apartamenty.

 • Gość pisze:

  Kupa wariatek. !!! Jedna na drugiej zarabia. Lepiej by się zajęły rodzinami głupie stare kwoki

 • Gość pisze:

  oj kaska jak juz menedzer potrzebny to te twoje usmieszki to jakies sfalszowane wrrrr

 • Gość bejbuszrk pisze:

  Bejbe a ty się świetnie bawisz.uwielbiasz to

 • Gość pisze:

  Taki live dawaj gacha dawaj gacha jaka gwiazda taka menadzerka nareszcie przeciwnik dla mnie menadzerka vs menadzer marka doświadczenie i to coś z tyłu ha ha puszcze cię z torbami a niektórym wystarczy ta nuda rodzina dom 200m arthouse w mielnie 100m polonezy i basen ale jak widać innym mało mis california ha ha i to tyle

  • Gość pisze:

   Dlaczego niektórzy tak wszystko wywlekają na światło dzienne? Ważne sprawy rodzinne, sprawy prywatne są tylko nasze. Po co to wywlekać?

 • Gość pisze:

  Aldona jest super! Tak trzymaj Kasia!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×