Karolina Szostak to ekspertka od diet. Zdradziła jak utrzymać efekt WOW, pozwalając sobie na grzeszki [WIDEO]

Karolina Szostak – dieta na święta

Karolina Szostak – dieta na święta

Karolina Szostak o swojej diecie w okresie świąt Bożego Narodzenie. Jak odżywia się gwiazda, która przeszła niebywałą metamorfozę? Na jakie żywieniowe grzeszki sobie pozwala i co robi, żeby nie paść ofiarą efektu jojo? To wszystko zdradziła naszej reporterce.

Karolina Szostak to królowa metamorfoz w polskim show-biznesie. Dziennikarka dwa late temu przeszła niebywałą zmianę z gwiazdy plus size w pociągającego wampa. Obecnie może pochwalić się wymiarami zbliżonymi do tych, które mają modelki występujące w pokazach topowych projektantów. Nic dziwnego, że dla wielu prezenterka Polsatu uchodzi za wyrocznię w dziedzinie żywienia.

Gwiazda dotychczas wydała trzy poradniki, które okazały się sprzedażowymi hitami. Opisała w nich swoją metamorfozę, detoks, a nawet podzieliła się sprawdzonymi przepisami na pyszne koktajle i soki (sprawdź, ile na nich zarobiła). Tysiące Polek zaczęło stawiać sobie dziennikarkę za wzór. W końcu sama jest żywym dowodem na to, że dieta zamiast efektem jojo, może zakończyć się efektem wow.

Karolina Szostak o diecie w okresie świąt

Szostak w rozmowie z naszą reporterką zdradziła, że w okresie świąt wraca do postu doktor Ewy Dąbrowskiej, któremu zawdzięcza swoją smukłą sylwetkę. Zanim jednak przerzuci się na cytrusy, warzywa korzeniowe i ich natki, korzysta z usług firmy cateringowej, przygotowującej posiłki dla osób mających przewlekłe zapalenie tarczycy, nazywane chorobą Hashimoto.

Ja korzystam z cateringu dla osób z Hashimoto. To jest dieta przeznaczona dla wszystkich, którzy mają niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Oprócz tego, zbliża się nowy rok. Zawsze wtedy robię post doktor Ewy Dąbrowskiej, więc to się zbliża nieuchronnie.

Karolina Szostak w bikini - Instagram

Karolina Szostak w bikini – Instagram

Jak sama przyznaje, przez ostatnie lata poznała swój organizm na tyle dobrze, że wie już na jakie żywieniowe grzeszki może sobie pozwolić, by nie przytyć. Kluczem do sukcesu okazuje się nie pozwalanie sobie na drobne przyjemności, ale rezygnacja z produktów bogatych w węglowodany.

Przez tyle lat dowiedziałam się, co mogę, a czego nie powinnam jeść, i pozwalam sobie czasami na jakieś grzeszki. Ale eliminuję ze swojej diety takie rzeczy jak makarony, ryż i pieczywo…

Z pewnością sposób Karoliny Szostak na utrzymanie odpowiedniej sylwetki zainspiruje wiele kobiet.

Karolina Szostak

Karolina Szostak przed przejściem na dietę


Opalona Karolina Szostak w bikini

Opalona Karolina Szostak w bikini

Karolina Szostak spalona na skwarkę w Cannes

Karolina Szostak spalona na skwarkę w Cannes

Karolina Szostak pokazała zgrabne nogi w windzie

Karolina Szostak pokazała zgrabne nogi w windzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×