„365 dni”. Ujawniamy kolejne gwiazdy. Znane nazwiska i HOT ciała! Na ekranie będzie naprawdę gorąco

Karolina Pisarek w Ten Dzień

Karolina Pisarek w Ten Dzień

Trwają prace nad kontynuacją filmu 365 dni - Ten dzień. Jak udało nam się dowiedzieć, do obsady dołączyły dwa gorące nazwiska. Jednym z nich jest Karolina Pisarek. Kogo zagra? Sprawdźcie, co zdradziła nam osoba z produkcji.

Karolina Pisarek w 2015 roku zgłosiła się do programu Top Model. Dotarła do finału, gdzie zajęła drugie miejsce. Od tamtego momentu jej kariera nabrała rozpędu. Pewnym krokiem wkroczyła na wybiegi i zgarnęła duże kontrakty reklamowe. Dzięki temu mogła pozwolić sobie na zakup m.in. dwupoziomowego apartamentu w Warszawie. Jest stylowo wyposażony, o czym przekonacie się w naszym reportażu.

Modelka stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Jakiś czas temu właśnie tam podzieliła się swoją historią. Przekazała, że zachorowała na COVID-19 i miała bardzo poważne powikłania. Dodała, że publikuje te słowa jako ostrzeżenie dla tych, którzy bagatelizują koronawirusa:

Opowiadam o tej historii po to, żebyście naprawdę uważali. Ja wiem, że dużo osób mówi, że młode osoby łagodnie przechodzą przez COVID-a, ale ja jestem najlepszym tego przykładem, że nie.

Na szczęście gwiazda już wróciła do zdrowia.

Karolina Pisarek pojawi się w filmie Ten dzień. Kogo zagra?

Niedawno Karolina Pisarek podzieliła się zdjęciami z zagranicznej podróży, zrobionymi na plaży. Ma na sobie ciemną sukienkę i kapelusz przeciwsłoneczny. Zdecydowała się na krótki opis:

Przebywanie w ciszy, słuchanie bicia serca i docenianie chwili.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karolina Pisarek (@karolina_pisarek)

Mimo iż modelka nie ujawniła czy jej wycieczka ma związek z projektem zawodowym, jak zdradza informator Jastrząb Post, przed Karoliną Pisarek spore wyzwanie. Dołączyła do ekipy Ten dzień, czyli kontynuacji 365 dni. Zagra młodszą siostrę nowego głównego bohatera, Nacho (Simone Sussina).

Osoba z produkcji dodaje, że modelka nie jest jedyną znaną postacią, która dołączyła do obsady. W ekranizacji drugiej części książki Blanki Lipińskiej pojawi się też partnerka Philippa Pleina, Justyna Gradek:

Przed Karoliną duże wyzwanie i duża rola. Teraz będzie mogła sprawdzić się na ekranie. Zagra w filmie Ten Dzień, gdzie wcieli się w siostrę głównego bohatera, Nacho. Z kolei rola Justyny Gradek będzie epizodem, ale mocnym – zdradza Jastrząb Post osoba z produkcji filmu.

O tym, jak panie poradzą sobie z tym wyzwaniem przekonamy się za jakiś czas.


Justyna Gradek zagra w Ten Dzień

Justyna Gradek zagra w Ten Dzień

Justyna Gradek zagra w Ten Dzień

Justyna Gradek zagra w Ten Dzień

Karolina Pisarek zagra w Ten Dzień

Karolina Pisarek zagra w Ten Dzień

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×