Karolina Pilarczyk nie miała litości dla Beaty Kozidrak: „To jest karygodne”. Królowa driftu skomentowała jej jazdę po alkoholu [WIDEO]

Karolina Pilarczyk

Karolina Pilarczyk

Karolina Pilarczyk za kierownica nie ma sobie równych. Postanowiła skomentować jazdę po alkoholu Beaty Kozidrak. Nie miała taryfy ulgowej dla gwiazdy estrady.

Karolina Pilarczyk jest doskonale znana fanom motoryzacji jako doskonały kierowca i królowa driftu. Reprezentuje Polskę na zawodach na całym świecie i może się pochwalić licznymi sukcesami. Nic więc dziwnego, że jest również gwiazdą show-biznesu. Regularnie pojawia się na branżowych imprezach i chętnie bierze udział w różnego rodzaju projektach. Wiele razy udowodniła, że nie boi się żadnych wyzwań. Po tym jak zdecydowała się na rozbieraną sesję w magazynie Playboy, na jej punkcie oszaleli wszyscy panowie.

Karolina za kierownicą nie ma sobie równych i w tej dziedzinie daleko w tyle zostawia za sobą zarówno przedstawicielki płci pięknej, jak i mężczyzn, którzy z podziwem patrzą na jej umiejętności.

Karolina Pilarczyk skomentowała jazdę po alkoholu Beaty Kozidrak

Karolina w rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniosła się do wydarzeń z września. Wtedy to właśnie Beata Kozidrak została przyłapana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. Wyrok w jej sprawie już zapadł, a za swój czyn gwiazda została skazana na pół roku ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społecznej (20 godzin w miesiącu), straciła prawo jazdy na 5 lat, musi wpłacić grzywną w wysokości 10 tys. złotych. Wiadomo, że nie zgodziła się ona z decyzją sądu i złożyła apelację. Karolina Pilarczyk w bardzo mocnych słowach skomentowała wybryk wokalistki:

Ja jestem tutaj bardzo krytyczna. Wiem, jak człowiek zachowuje się pod wpływem alkoholu. Wystarczy, że człowiek jest zestresowany, niewyspany i to już bardzo osłabia jego refleks i zachowanie. A alkohol…Uważam, że każdy kto zostanie przyłapany i jedzie pod wpływem alkoholu, powinien mieć zabrane prawo jazdy. Jestem tutaj bardzo krytyczna, ale w tym momencie musimy sobie zdawać sprawę, że jesteśmy potencjalnym mordercą. Ja uważam, że to jest karygodne i jestem bardzo krytyczna w tej kwestii.

Zdaniem Karoliny to, co się wydarzyło, nie powinno mieć miejsca:

Tym bardziej uważam, że osoba znana jest na świeczniku, że jest dla wielu osób autorytetem, szczególnie ta osoba. To jest legenda. Uważam, że takie osoby powinny uważać na siebie w szczególny sposób, dawać dobry przykład i nie robić żadnych głupich rzeczy. Nie ma taryfy ulgowej dla nikogo, a szczególnie dla osób, które są na taki piedestale.

Podzielacie zdanie Karoliny?


Karolina Pilarczyk - VIP Cross 2021

Karolina Pilarczyk - VIP Cross 2021

Karolina Pilarczyk na planie Hyperdrive

Karolina Pilarczyk na planie Hyperdrive

Karolina Pilarczyk - charytatywny obiad z gwiazdami 2018

Karolina Pilarczyk - charytatywny obiad z gwiazdami 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×