Szukaj

Kaja Paschalska o rozstaniu z raperem: „Bardzo angażuję się w związki”. Jak odnalazła się w roli singielki?

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska

Kaja Paschalska jakiś czas temu potwierdziła rozstanie z partnerem. Aktorka od kilku tygodni ponownie jest singielką i widać, że ten czas jej służy. Trzeba przyznać, że wygląda przepięknie!

Kaja Paschalska, od kwietnia 2019 roku była związana z raperem, Tomaszem Lewandowskim, występującym pod pseudonimem VNM. Gwiazda serialu Klan wystąpiła nawet w jednym z jego teledysków. Kilka dni przed nim aktorka potwierdziła rozpad ich relacji, w sieci krążyły już pogłoski, że para się rozstała. To Kaja pierwsza poinformowała fanów o tym, co się stało.

Kaja Paschalska o rozstaniu z partnerem

Aktorka zamieściła na swoim profilu zaledwie krótkie oświadczenie o tym, że jej partner wybrał inne życie. Jednocześnie poprosiła swoich fanów o to, żeby uszanowali jej prywatność i powstrzymali się od zadawania pytań. Widać jednak, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszła.

Gwiazda już ma plany dotyczące swojej przyszłości. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o tym, jak czuje się po rozstaniu. Nie ukrywa, że od teraz inaczej postrzega samą siebie.

Czuję się świetnie. Dobrze mi zrobi przez jakiś czas skupienie się na sobie i na tych rzeczach, które ja chce zrealizować w życiu. Ja, konkretnie ja. Bo jestem taką osobą, która się bardzo angażuje w związki i zawsze ta rodzina jest u mnie na pierwszym miejscu. Więc teraz mam taką sytuację, że mogę rozwijać tylko i wyłącznie siebie.

Kaja nie ukrywa, że teraz zamierza postawić na siebie i stać się egoistką:

Ja myślę ogólnie, że egoizm jest zdrowy. Nawet będąc w relacji niewątpliwie trzeba się tego egoizmu nauczyć. W sensie najpierw nauczyć się dbać o siebie i dopiero później z tego dbać o innych. Więc myślę, że to będzie dla mnie dobry czas.

Trzymamy kciuki za Kaję.


Kaja Paschalska i VNM są parą

Kaja Paschalska i VNM są parą

Kaja Paschalska i jej chłopak VNM - Instagram

Kaja Paschalska i jej chłopak VNM - Instagram

Kaja Paschalska i jej chłopak VNM - Instagram

Kaja Paschalska i jej chłopak VNM - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×