Julia Wróblewska przed naszą kamerą ogłasza odejście z „M jak miłość”: „Produkcja już o tym wie”. W tle wielki dramat

Julia Wróblewska znika z M jak miłość

Julia Wróblewska znika z M jak miłość

Julia Wróblewska znika z obsady serialu M jak miłość. Dlaczego? Gwiazda opowiedziała nam o powodach swojej rezygnacji z dalszej gry. Wielu fanów pogrąży się w smutku…

Julia Wróblewska na ekrany trafiła już jako mała dziewczynka. Zaliczyła brawurowy debiut w filmie Tylko mnie kochaj, gdzie wcieliła się w uroczą Michalinę, która próbuje nawiązać relację z biologicznym ojcem. Ta rola otworzyła 7-latce drzwi do dalszej kariery. Zaczęła się ona pojawiać w kolejnych produkcjach i na stałe dołączyła do obsady M jak miłość. Tam od lat wciela się w postać Zosi.

Niestety tak wczesne rozpoczęcie kariery niezbyt dobrze wpłynęło na jej stan zdrowia. Jakiś czas temu Julka wyznała, że zmaga się z depresją. W social mediach zamieściła wówczas bardzo poruszające nagranie, na którym, nie ukrywając łez, opowiedziała o terapii i leczeniu farmakologicznym. Otrzymała wówczas ogrom wsparcia od swoich fanów.

Julia Wróblewska znika z M jak miłość. Wszystko przez chorobę

Julia Wróblewska od czasu emocjonalnego nagrania, które pojawiło się w social mediach, cały czas jest pod opieką specjalistów. Nie boi się mówić o swojej chorobie i nieustannie pracuje nad tym, aby czuć się lepiej. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjawiła, że planuje kontynuować leczenie, co wiąże się z dłuższą przerwą od gry w M jak miłość:

Niedługo być może podejmę ważną decyzję, o której powiem niedługo. Więc póki co się jeszcze wstrzymam, ale nie chcę nic mówić, dopóki nie będzie to pewne. Chodzi o kontynuację leczenia, ale w inny sposób. Być może na jakiś czas będę musiała się wyciszyć, ale to zobaczymy.  Bardzo możliwe, że zniknę z „M jak Miłość”.

Na szczęście wszystko zostanie dobrze poprowadzone:

Produkcja już o tym wie. Ale wszystko będzie spójne i wszystko zostanie dobrze poprowadzone.

Trzymamy kciuki za zdrowie Julii.


Julia Wróblewska

Julia Wróblewska

Julia Wróblewska przeszła metamorfozę

Julia Wróblewska przeszła metamorfozę

Julia Wróblewska przeszła metamorfozę

Julia Wróblewska przeszła metamorfozę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×