Tak będą wyglądały święta u Joanny Przetakiewicz. Testy na COVID i wykwintne menu. Gwiazda zdradziła nam swoje plany

Joanna Przetakiewicz o świętach

Joanna Przetakiewicz o świętach

Joanna Przetakiewicz uwielbia święta, dlatego przygotowuje się aż do dwóch kolacji wigilijnych – z przyjaciółmi i rodziną. O szczegółach opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Zdradziła przy okazji, dlaczego przy stole zabraknie jednego z jej synów.

Joanna Przetakiewicz przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia rozpoczęła bardzo wcześnie. Już w listopadzie udekorowała dom. Zdjęcia wnętrz przyozdobionych choinkami, świątecznymi akcesoriami i dekoracjami z najwyższych półek zrobiły piorunujące wrażenie na internautach. Wielu uważa, że bizneswoman tworzy najpiękniejszą atmosferę bożonarodzeniową wśród polskich gwiazd.

Joanna Przetakiewicz o planach na święta

Dla Joanny święta są bardzo szczególnym, rodzinnym czasem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, opowiedziała, jak w tym roku spędzi Wigilię. Zdradziła też, jakie potrawy staną na stole i kto je przygotuje. Gwiazda nie zdecydowała się na catering z ulubionej restauracji, a powierzyła to zadanie najbliższej osobie – mistrzyni gotowania, czyli swojej mamie:

Bardzo tradycyjnie – tak jak co roku – z rodziną. Nasza tradycja nie ewoluuje, ani się nie zmienia. Ponieważ zawsze moja mama robi wspaniałe pierogi ze słodką kapustą, robi barszcz na suszonych grzybach, bigos. Rybę faszerowaną, rybę po grecku, makowiec, który kocham. I naszym nowym deserem jest kawa z koglem-moglem. Święta są u nas szalenie tradycyjnie i to się nie zmienia.

Przy wigilijnym stole zabraknie syna Joanny, 30-letniego Filipa, który w tym czasie będzie na drugim końcu świata:

Filip, który mieszka w Stanach, jest w tej chwili w Indiach. Rozwija swoją firmę, byłam z nim niedawno w Portugalii, był ze mną w Londynie, ale niestety świąt razem nie spędzimy. Spędzimy je w zdecydowanie mniejszym gronie, ale z drugiej strony 22 grudnia, 2 dni przed prawdziwą Wigilią, robię Wigilię dla przyjaciół.

Przetakiewicz nie zapomina o trwającej pandemii koronawirusa, dlatego też zadbała o odpowiednią ochronę dla uczestników kolacji:

Długo się zastanawiałam, czy tego nie odwołać, ale robię to w najbezpieczniejszy sposób, mianowicie taki, że każdy gość, który przychodzi na taką Wigilię, będzie miał przed wejściem przeprowadzony test na COVID w specjalnym, przeznaczonym do tego pomieszczeniu. To będzie całkowicie dla wszystkich bezpieczne. Zbieram najbliższych przyjaciół, moich synów i ich przyjaciół i robię taką gwiazdkę z Mikołajem.

Właścicielka domu mody La Mania w szczególnym czasie wspiera także osoby potrzebujące:

Jako Era Nowych Kobiet objęłyśmy opieką domy Samotnych Matek w całej Polsce. Jestem dumna ze swoich dziewczyn, które z wielkim oddaniem i sercem zajmują się tą akcją. Wzruszam się za każdym razem, kiedy widzę ich nagrania, kiedy widzę to, co robią. Zbierają pieniądze, ponieważ tym domom potrzebne są rzeczy nowe, takie jak sprzęt AGD- pralki, suszarki, zmywarki. Są również potrzebne akcesoria dla dzieci, w związku z tym, to nie mogą być rzeczy używane. Zbieramy pieniądze i datki, wpłaty od firm, które poprzez nas chcą pomóc. Najważniejsze jest to, że nie jest to zwykła wpłata na konto, tylko my jedziemy tam same, same to kupujemy, przywozimy i dziewczyny mają poczucie spełnienia, satysfakcji, że komuś to dostarczyły i te pieniądze nie poszły nie wiadomo gdzie i że to wszystko jest takie realne.

Gratulujemy Joannie pięknej inicjatywy.


Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta

Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta

Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta

Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta

Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta

Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta

Komentarze

  • Gość pisze:

    Przetakiewicz robi dobrą robote dla tych samotnych kobiet ,a że od czasu do czasu Joannie odbije palma ? no cóż samo życie bogatych

  • Gość Zniesmaczony pisze:

    To babsko jest nie do zniesienia /jej mędrkowanie i tembr głosu / i przasne aspiracje do wyższych sfer

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×