Wirtualna Polska

Joanna Opozda otworzyła się na temat życia prywatnego i problemów z którymi się mierzy. „Staram się załatwiać przez prawników” [WIDEO]

Joanna Opozda otworzyła się na temat życia prywatnego i problemów z którymi się mierzy. „Staram się załatwiać przez prawników” [WIDEO]

Joanna Opozda

Joanna Opozda udzieliła nam wywiadu, w którym otworzyła się nie tylko na temat zawodowych planów, ale też życia prywatnego. Jak sobie radzi z problemami?

Wirtualna Polska

Joanna Opozda ukończyła Wydział Aktorski PWST w Krakowie. Zagrała niezliczoną liczbę roli to zarówno w filmach, jak i serialach. Oto garść obrazów z jej udziałem: Pierwsza miłość, M jak miłość, Barwy szczęścia, 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W 2021 roku Asia wzięła ślub z Antkiem Królikowskim. Ich związek nie miał szczęśliwego zakończenia. Para rozstała się jeszcze przed narodzinami syna, Vincenta. Ich obecne relacje są fatalne, a nakłada się na to bardzo wiele czynników.

W kwietniu br. na profilu Antoniego na Instagramie pojawiła się seria dziwnych wpisów, w których ktoś zaatakował Joannę. Poza tym upubliczniono jej prywatne filmy (więcej tutaj). Sam Królikowski przekonuje, że to ktoś włamał się na konto i zamieścił tam materiały.

Mój Instagram został dziś zhakowany. Treści opublikowane na moim Instagramie były wrzucone przez osobę, którą odnajdą odpowiednie organy ścigania. Nie miałem pojęcia o istnieniu tych materiałów i jestem w ciężkim szoku – napisał.

Opozda nie dała wiary w te zapewnienia, o czym napisała w swoim oświadczeniu. Teraz w rozmowie z reporterką Jastrząb Post nieco otworzyła się na temat życia prywatnego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Joanna Opozda o problemach prywatnych

Joanna Opozda ma za sobą sporo problemów w życiu prywatnym mimo tego stara się cały czas z entuzjazmem patrzeć w przyszłość. W rozmowie z reporterką Jastrząb opowiedziała, jak radzi sobie w trudnym czasie.

Raczej staram się nad sobą nie użalać, tylko patrzeć pozytywnie na to życie i jednak doceniać dalej te aspekty, na których zależy mi najbardziej, czyli na zdrowiu, skupiam się na szczęściu mojego dziecka. Na tym, że mam pracę, że mam bliskich ludzi wokół siebie. Jest dużo rzeczy, za które jestem wdzięczna i o nich myślę. Ja sobie przewartościowałam to życie i na bzdurach nie będę się skupiać.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Podkreśliła, że wszelkie nieporozumienia stara się rozwiązywać na drodze prawnej.

Ludzie są różni i faktycznie spotykają mnie przeróżne historie niefajne. Ale staram się to załatwiać prywatnie, albo też przez prawników i tyle.

Wirtualna Polska

Joanna Opozda o przyjaciołach

Joanna skupia się obecnie na synku i to wokół małego Vincenta kręci się też jej codzienność.

No to jest właśnie moje życie prywatne. Prywatnie jestem mamą po prostu. Jeśli chodzi o życie towarzyskie, to nie bardzo na tę chwilę. Kuleje troszkę, ponieważ pracuje, wykańczam dom, opiekuje się dzieckiem, więc nie mam zbytnio przyjemności typu kino, wyjście na jakąś imprezę z przyjaciółmi, czy nawet tak po prostu, żeby się spotkać. Rzadko mi się to zdarza.

Czy aktorka po tym jak została mamą straciła swoje grono przyjaciół:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Raczej bym powiedziała, że się powiększyło to grono. Zdecydowanie. Mam bardzo dużo znajomych z dziećmi. Tym bardziej spotykamy dla dzieci. Takie spotkania mi się zdarzają dość często z innymi znajomymi, którzy mają dzieci mniej więcej w wieku Vincenta. (…)Po tych wszystkich moich przejściach odezwało się do mnie mnóstwo fajnych kobiet, mam i utrzymujemy super relacje.

Joanna Opozda o planach zawodowych

Wirtualna Polska

Asia jako samodzielna mama stara się łączyć pracę aktorki z opieką nad synkiem. Jak się okazuje świetnie jej to wychodzi i już niedługo zobaczymy kolejny film z jej udziałem.

We wrześniu wychodzi ze mną film „Wieczór kawalerski”. Teraz też mam wejść na nowy plan. Tylko jeszcze nie wiem dokładnie kiedy. Mam parę propozycji zagrania w sztukach teatralnych i też mnie korci, kusi, ale nie wiem, czy to jest jeszcze dobry moment. Dużo prób, później się z tym spektaklem jeździ. Bym bardzo tęskniła za moim synem jednak. My jesteśmy nierozłączni. Ja chce go mieć przy sobie, jest jeszcze taki malutki, a ja nie wiem, czy jestem w stanie w pełni wrócić do mojego zawodu aktorki.

Ze względu na synka aktorka odrzuciła już wiele propozycji zawodowych. Zdecydowanie przedkłada czas spędzony z Vincentem nad karierę.

Tez miałam propozycje, ale odrzuciłam dwa razy nawet. Ten sam powód podałam. Jednak programy telewizyjne też bardzo pochłaniają. To jest od rana często do nocy, to są nagrywki, próby. Nie ma cię całymi dniami. Nie byłabym w stanie za żadne pieniądze świata. To jest coś, czego go ja już nigdy w życiu nie przeżyje. Nikt mi dzieciństwa Vincenta nie odda. Ja na razie wszystko odrzucam i wolę spędzać ten czas z moim synkiem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Całą rozmowę z Joanną wysłuchacie poniżej.


Joanna Opozda, Vincent

Joanna Opozda, Vincent

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda ma na głowie welon? Kadry zmyliły fanów

Joanna Opozda ma na głowie welon? Kadry zmyliły fanów

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Ela pisze:

  Opozda to najpiękniejsza Polska aktorka ,życzę jej szczescia

 • Ewa pisze:

  Jak dziecko zacznie chodzić do przedszkola to więcej ma się czasu dla siebie ,może wtedy przyjdzie czas na randki i nową miłość ,życie jest za krótkie żeby być w samotności ,życzę ci porządnego faceta

 • Gość pisze:

  Piękna i mądra mama ,życzę jej szybkiego rozwodu i dużych alimentów

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Jolka pisze:

  Chwile spędzone z maleństwem są nie ocenione ,nigdy już nie wrócą te chwile i te wszystkie rzeczy które dziecko robi pierwszy raz

 • Gość Nela pisze:

  Jesteś mądrą osobą Asiu, bo to prawda, że nikt by Ci nie oddał tych wszystkich ważnych w życiu synka momentów. Tylko raz zdarza się pierwszy uśmiech, pierwszy kroczek czy pierwsze słowo. Ważne by przy tym być bo to niezapomniane wrażenia. Antek na własne życzenie stracił to wszystko i nigdy tego nie odzyska. I chyba tak jest lepiej dla Ciebie i synka. Samych radosnych dni życzę Tobie i malutkiemu.

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×