Luksus nie do opisania! Tak mieszka Joanna Krupa w Polsce [DUŻO ZDJĘĆ]

Joanna Krupa apartament w Polsce

Joanna Krupa apartament w Polsce

Apartament Joanny Krupy w Polsce

Joanna Krupa jest jedną z nielicznych polskich gwiazd, które mogą pochwalić się rozpoznawalnością za granicą, w tym na najważniejszym w show-biznesie rynku, czyli w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda dzieli swoje życie zawodowe na dwa kontynenty, raz można spotkać ją na imprezach w Hollywood, a za chwilę na salonach w Warszawie. Nic dziwnego, że gdy tylko przylatuje do Polski, czeka na nią luksusowy apartament w samym sercu stolicy, czyli na ulicy Złotej 44, tuż obok Złotych Tarasów, hotelu Mercure i Pałacu Kultury i Nauki.

Jastrząb Post ma zdjęcia z luksusowego apartamentu No.44 Joanny Krupy w Warszawie. Jej „mieszkanko” to nowa kategoria usług długoterminowego najmu, o najwyższych światowych standardach, które dotąd w Polsce nie były oferowane jest dostępna w apartamentowcu na Złotej 44. To produkt dedykowany dla osób prowadzących aktywny tryb życia, często podróżujących, nierzadko mieszkających w kilku krajach jednocześnie, jak dyplomaci, biznesmeni, ekspaci.

No.44 oferuje im ponadczasowe i eleganckie wnętrze, prestiżową lokalizację w centrum Warszawy, nieograniczony dostęp do największej strefy rekreacyjnej w Polsce i Europie, a przede wszystkim gwarancję i bezpieczeństwo świadczonych usług.

Jak mieszka Joanna Krupa? Luksusy gwiazdy w Polsce są nie do opisania. To po prostu trzeba zobaczyć na zdjęciach, które publikujemy w galerii i poniżej.

Zobacz: Kasia Niezgoda pokazała swoją imponującą willę z basenem w TVN! Mieszka jak w bajce! [ZDJĘCIA]

Zobacz: Julia Wieniawa pochwaliła się własnym apartamentem! Wybrała idealną starą kamienicę!

Zobacz: Wiemy jak dokładnie wygląda sypialnia Lewandowskich! Zobaczcie w jakich warunkach odpoczywa słynna para! [ZDJĘCIA]


Joanna Krupa w swoim luksusowym apartamencie w No.44

Joanna Krupa w swoim luksusowym apartamencie w No.44

Mieszkanie Joanny Krupy w Warszawie

Mieszkanie Joanny Krupy w Warszawie

Wnętrza domu Joanny Krupy

Wnętrza domu Joanny Krupy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×