Kolejny cichy ślub w polskim show-biznesie! Znana seksbomba wyprawiła huczne wesele z udziałem gwiazd!

Joanna Drozdowska ślub

Joanna Drozdowska ślub

Ślub Joanny Drozdowskiej – Miss Polonii 2001

Niewiele polskich miss zrobiło karierę w show-biznesie. Do tego wąskiego grona zalicza się Joanna Drozdowska, o której było głośno szczególnie na początku XXI wieku. W ostatnich latach kariera najpiękniejszej Polki nieco przycichła, bowiem Drozdowska skupiła się na rozwijaniu swojego biznesu i budowaniu szczęścia u boku ukochanego. Jak dowiedział się Jastrząb Post, para wczoraj wzięła ślub, który odbył się z dala od świata mediów.

Joanna Drozdowska wyszła za mąż za Janusza Stupkiewicza. Na hucznym weselu nie zabrakło gwiazd. Wśród gości można było spotkać bliskich znajomych i przyjaciół Miss Polonii 2001, tj. Sylwię Gliwę, Agatę Załęcką czy Kajetana Górę z żoną Sandrą Sobolewską (pobrali się dokładnie rok temu). Prezentem niespodzianką dla młodej pary był występ Michała Milowicza, z którym Joanna od lat utrzymuje przyjacielskie relacje.

Z relacji naszych informatorów wynika, że wesele zostało wyprawione w zbudowanym pod koniec XIX wieku Forcie Legionów Cytadeli Warszawskiej położonej na Wybrzeżu Gdańskim, z kolei sam ślub cywilny odbył się na świeżym powietrzu.

Joanna Drozdowska dniu ślubu miała na sobie prostą sukienkę odsłaniającą ramiona, która została uszyta specjalnie z myślą o niej. Bizneswoman pozostała także wierna swojej ulubionej fryzurze – burzy loków, z których zasłynęła podczas wyborów piękności.

Warto wspomnieć, że pod koniec lipca na ślub w tajemnicy zdecydowała się najpopularniejsza Miss Polonia – Paulina Krupińska.

Gratulujemy.

Tylu cichych ślubów w polskim show-biznesie nie było nigdy! Te pary pobrały się w tajemnicy. I to wszyscy w 2018 roku!

Marta Kaczyńska wyszła za mąż! Jej suknia ślubna podkreśliła ciążowy brzuszek!

Tak wyglądał ślub Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki! Mamy zdjęcia!

TYLKO U NAS! Kajetan Góra wziął ślub! To była tajemnicza ceremonia w pałacu z udziałem gwiazd!


Joanna Drozdowska (Miss Polonia 2001) wyszła za mąż

Joanna Drozdowska (Miss Polonia 2001) wyszła za mąż

Zdjęcia ze ślubu Joanny Drozdowskiej

Zdjęcia ze ślubu Joanny Drozdowskiej

Joanna Drozdowska i Janusz Stupkiewicz wzięli ślub

Joanna Drozdowska i Janusz Stupkiewicz wzięli ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×