TYLKO U NAS! Kajetan Góra wziął ślub! To była tajemnicza ceremonia w pałacu z udziałem gwiazd!

Kajetan Góra i Sandra Sobolewska ślub, zdjęcia

Kajetan Góra i Sandra Sobolewska ślub, zdjęcia

Kajetan Góra wziął ślub

Kolejny ślub w show-biznesie za nami. Jak udało się nam dowiedzieć, symboliczne „tak” swojej wybrane Sandrze powiedział Kajetan Góra. Ceremonia była owiana tajemnicą, do ostatniej chwili żaden z obecnych na miejscu gości nie wiedział, co za chwilę się wydarzy.

W uroczystości uczestniczyli najbliższa rodzina i przyjaciele popularnego fryzjera, wśród których nie zabrakło sławnych osób. Gości, których obowiązywał biały dress code, zaproszono pod pretekstem 10-lecia Atelier Kajetan Góra.

Ślub Kajetana Góry odbył się w Pałacu Czosnowskich w Opypach. Z naszych ustaleń wynika, że przyjęcie kosztowało niecałe 300 tysięcy złotych. Na gości czekał 40-kilogramowy tort od Marty Grycan, z którą Góra współpracował przez ponad rok, a także szampan i wytworne menu.

W tym ważnym dniu panna młoda miała na sobie suknię Violi Piekut (ok. 6 tys. zł.), a Kajetan Góra wystąpił w smokingu Dolce&Gabbana (ok. 9 tys. zł.) i butach Dsquared2 (ok. 3 tys. zł.). Na dłoniach małżonków pojawiły się obrączki firmy Chopard za ok. 20 tysięcy złotych.

Dla gości i pary młodej zaśpiewał Michał Wiśniewski, który z wrażenia nie był w stanie dokończyć słynnego przeboju A wszystko to… (bo Ciebie kocham!). Wokalista prywatnie zaprzyjaźniony z Górą, który odpowiada za jego spektakularną metamorfozę (ciemne włosy).

Kim jest żona Kajetana Góry?

Małżonką Kajetana Góry została fotografka reklamowa Sandra Sobolewska.

Jak dowiedział się Jastrząb Post, para poznała się w pracy, na planie ślubnej sesji zdjęciowej z Natalią Siwiec. Od razu między nimi zaiskrzyło. Wystarczyło pół roku, by zdecydowali się na przełomowy dla ich związku krok.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

https://jastrzabpost.pl/newsy/fabienne-wisniewski-blndynka-wielka-metamorfoza-corki-mandaryny_555754.html

Ślubny tort dla Kejtana Góry przygotowała Marta Grycan

Ślubny tort dla Kejtana Góry przygotowała Marta Grycan

Fryzjer gwiazd Kajetan Góra ożenił się

Fryzjer gwiazd Kajetan Góra ożenił się

Sandra Sobolewska została żoną Kajetana Góry

Sandra Sobolewska została żoną Kajetana Góry


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×