Joanna Brodzik z impetem wraca do gry. Najpierw kontynuacja „Magdy M.”, a teraz dwa nowe seriale w TVN

Joanna Brodzik w TVN

Joanna Brodzik w TVN

Joanna Brodzik po wielu latach wraca na antenę TVN-u. Gwiazdę już w czerwcu zobaczymy w jednej z nowych produkcji, ale to jesienią będzie miała miejsce premiera wielkiego hitu z jej udziałem. Tylko u nasz szczegóły.

Joanna Brodzik przez wiele lat była jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Największą sławę zawdzięcza udziałowi w kultowym serialu Magda M. To dzięki roli rezolutnej i bardzo samodzielnej prawniczki Magdaleny Miłowicz zyskała wielką sympatię widzów. Produkcja przyciągnęła przed telewizory całą masę wiernych widzów, którzy z zapartym tchem przyglądali się losom serialowych bohaterów. Zwłaszcza wątek miłości Magdy i jej ukochanego Piotra Korzeckiego wzbudzał wiele emocji.

Chociaż od emisji ostatniego odcinka minęło już ponad 10 lat, to powtórki telewizyjnego hitu nadal wzbudzają wiele emocji. Wielką niespodzianką dla fanów Magdy M. była informacja o tym, że poznają oni dalsze losy bohaterów serialu. Scenarzysta serialu już na początku maja przekazał wspaniałą wiadomość. Udało mu się napisać drugą część książki o losach serialowych bohaterów – Magda M. Słoneczna strona. Wszystkim pochwalił się w sieci.

Joanna Brodzik wraca do TVN z nowymi produkcjami

Jak dowiedział się Jastrząb Post kontynuacja losów Magdy M., to niejedyna niespodzianka dla fanów Joanny Brodzik. Okazuje się, że długo niewidziana aktorka wraca na antenę TVN aż w dwóch nowych produkcjach.

Nasze źródło zdradza, że już 22 czerwca na platformie Player dostępna będzie nowa produkcja pod tytułem Misja, gdzie aktorkę zobaczymy w kilku epizodach. Jednak prawdziwą gratką dla fanów jej talentu i aktorskiego kunsztu będzie serial Receptura. Akcja tego bardzo wyjątkowego formatu toczy się w dwóch płaszczyznach czasowych. Brodzik wcieli się w matkę Zosi, głównej bohaterki.

Będzie to okazja, żeby zobaczyć Joannę Brodzik w zupełnie nowej odsłonie. Do tej pory aktorka zazwyczaj grała bardzo pozytywne postaci. Tym razem stanęło przed nią prawdziwe aktorskie wyzwanie.

O czym jest serial Receptura?

Już w jesiennej ramówce TVN pojawi się nowy serial Receptura. Akcja dzieje się jednocześnie w czasach współczesnych i w okresie międzywojennym. Jest to sześcioodcinkowa opowieść łącząca tradycję z nowoczesnością.

Bohaterowie będą jednocześnie śledzić losy dwóch bohaterek. Obie będą podążały za recepturą słynnej czekolady Jana Wedla. Klamrą, która spina historię w spójną całość, jest dziennik należący do asystentki Wedla, czyli Marii Kielcz. Przypadkowo wpada on w ręce studentki architektury – Zosi. W rolę Marii Kielcz wcieli się Agnieszka Więdłocha, a jako Jana Wedla zobaczymy na ekranie Jacka Komana.


Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak na premierze filmu Pan T.

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik w serialu Kasia i Tomek

Paweł Wilczak i Joanna Brodzik w serialu Kasia i Tomek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×