To już oficjalne: „Magda M.” wraca! Informację potwierdzili scenarzysta i Joanna Brodzik

Magda M

Magda M

Magda M. wraca po wielu latach. Losy serialowej prawniczki Magdaleny Miłowicz widzowie śledzili z zapartym tchem. Teraz scenarzysta zrobił im wielką niespodziankę.

Magda M. to serial, który w 2005 roku podbił serca Polaków. Wielu fanów po dwóch latach emisji ze smutkiem przyjęło informację o zakończeniu produkcji. Ostatni sezon śledziło średnio ponad 4 miliony widzów. Biorąc pod uwagę to, że BrzydUla powróciła na ekrany po ponad dekadzie, fani losów walecznej prawniczki po cichu liczyli, że również ich ulubiony format doczeka się kontynuacji.

W postać rezolutnej prawniczki Magdaleny Miłowicz brawurowo wcieliła się Joanna Brodzik. Serce bohaterki serialu przez większość czasu było w wielkiej rozterce. Historię miłości, jaka łączyła ją z Piotrem Korzeckim (w tej roli oglądaliśmy Pawła Małaszyńskiego), widzowie śledzili z zapartym tchem. Aktorzy niedawno świętowali razem 15. rocznicę premiery serialu.

Serialowa Magda stała się symbolem silnej kobiety, a dla wielu kobiet niemal wzorem do naśladowania. Okazuje się, że fani po ponad dekadzie dowiedzą się, jak dalej potoczyły się jej losy.

Magda M wraca. Fani serialu już zacierają ręce

Dalsze losy Magdy Miłowicz były tematem, który powracał w mediach jak bumerang. Fani w licznych komentarzach wręcz domagali się tego, by produkcja była kontynuowana. Okazuje się, że już w czerwcu swoją wielką premierę będzie miała nowa odsłona Magdy M.

Scenarzysta serialu ma dla fanów wspaniałą wiadomość. Udało mu się napisać drugą część książki o losach serialowych bohaterów Magda M. Słoneczna strona. Wszystkim pochwalił się w sieci.

Stało się. Kolejna Magda M. trafi w Wasze ręce, serca i dusze. Przynajmniej taką mam nadzieję. Kiedy zaczynałem ją pisać nie było pandemii ani Strajku Kobiet. Świat wyglądał inaczej. Czy wrócimy do normalności? Na to też mam nadzieję. A nowa Magda M. z jej podtytułem Słoneczna Strona w znacznym stopniu tę nadzieję wzmacnia. Sami zobaczycie. Nie będzie łatwo nikomu z nich. Ani Magdzie, ani Agacie, ani Karolinie, ani Marioli. Nie będzie łatwo Sebastianowi, ani Wojtkowi. A jednak słoneczna strona zwycięży. Jak? Żeby się dowiedzieć, musicie zamówić moją nową powieść: Magda M. Słoneczna Strona.

Stało się. Kolejna Magda M. trafi w Wasze ręce, serca i dusze. Przynajmniej taką mam nadzieję. Kiedy zaczynałem ją pisać…

Posted by Radosław Figura on Wednesday, May 12, 2021

Książka o dalszych perypetiach bohaterów zapowiada się bardzo ciekawie. W obszernej publikacji dowiemy się, czy Magda w końcu powie sakramentalne „tak”. Sprawdzimy również, jak Agata radzi sobie w roli matki i poznamy odpowiedź na pytanie, dlaczego Karolina Waligóra coraz częściej zagląda do kieliszka. Okaże się, że kobieca przyjaźń to prawdziwa siła. Nie zabraknie wielu ciekawych wątków, na które od dawna czekają fani.

Na okładce książki znajdują się Joanna Brodzik oraz Daria Widawska. Obie aktorki nagrały filmik, w którym zapowiedziały zaplanowaną na czerwiec publikację.

Magda M część 2

Kobieca przyjaźń potrafi zdziałać cuda, a nawet wyprostować życiowe zakręty. Tak dobrze mieć się przed kim wypłakać, móc uwierzyć, że nie jest się samej, dojrzeć ciepłe światełko w życzliwych oczach.Magda Miłowicz i jej przyjaciele kolejny raz pomagają sobie, niosąc krzepiące przesłanie:Zawsze istnieje słoneczna strona.Czas na 2 część powieści o Magdzie Mnapisanej przez Radosław Figura!💥www.empik.com/magda-m-sloneczna-strona-figura-radoslaw,p1270004923,ksiazka-p💥

Posted by Joanna Brodzik on Tuesday, May 11, 2021

Fanów zapewne ucieszy ta wiadomość. A czy doczekają się oni powrotu Magdy M. na ekran? Mamy nadzieję, że w końcu producenci wysłuchają gorących próśb setek stęsknionych widzów. Tymczasem o nowych perypetiach roztropnej prawniczki uwikłanej w sercowe kłopoty dowiecie się z książki, którą już teraz możecie kupić w przedsprzedaży.


Magda M

Magda M

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński w serialu Magda M.

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński w serialu Magda M.

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński w serialu Magda M.

Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński w serialu Magda M.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×