Szukaj

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa pierwszy raz razem przed kamerą! Nie zabrakło gorącego pocałunku! TYLKO U NAS

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk pojawił się na prezentacji kolekcji ubrań swojej partnerki, Zuzanny Pactwy. Nie stronił od okazywania uczuć. Tylko u nas takie ujęcia tej gorącej pary.

Kilka miesięcy temu do sieci trafiły pierwsze zdjęcia paparazzi, na których mogliśmy zobaczyć Jarosława Bieniuka z nową partnerką. Prasa szybko doniosła, że spotyka się on z modelką Zuzanną Pactwą. Na początku znajomości zakochani starali się ukrywać swój związek, ale po pewnym czasie postanowili pochwalić się tym, co ich łączy. Teraz co jakiś czas możemy podziwiać na Instagramie ich wspólne zdjęcia.

Jarosław Bieniuk już od dawna nie ukrywa swojego związku z Zuzanną. Spędzili razem święta i nowy rok, a podczas ferii cała rodzina byłego piłkarza wraz z jego partnerką wyjechała na narty do Szwajcarii.

Podobno z tej relacji najbardziej cieszy się Oliwia Bieniuk, która szybko znalazła wspólny język z nową wybranką ojca. Córka Anny Przybylskiej chce bowiem związać swoją przyszłość ze światem mody, a kto jak kto, ale Zuzanna wie, o co chodzi w tej branży.

Te od razu ją polubiły. Córka Jarka, która wkroczyła w świat mediów, jest zachwycona Zuzanną — donosiło Na żywo.

Relacja kwitnie, a my mamy kolejny dowód na to, że Pactwę i Bieniuka łączy prawdziwe uczucie.

Jarosław Bieniuk wspiera ukochaną podczas prezentacji jej kolekcji ubrań

Okazuje się, że ukochana Bieniuka jest nie tylko piękna, ale także bardzo utalentowana. Zajmuje się projektowaniem ubrań. Jako modelka świetnie wie, jak należy skonstruować ubranie, żeby idealnie się układało i dobrze nosiło. Jedną ze znanych osób, które doceniają i noszą dzieła Zuzanny Pactwy, które można znaleźć w sieci pod nazwą rise by zuzannala, jest Marcelina Zawadzka. Ona także dała wyraz temu, że kibicuje związkowi pary ognistym komentarzem na naszym profilu na Instagramie.

Zuzanna dla Jastrząb Post zaprezentowała swoją nową linię. Ubrania piękne, ale to uczucie, jakie łączy projektantkę i modelkę z przystojnym piłkarzem, najbardziej zwróciło naszą uwagę.

To pierwszy raz, kiedy Jarosław Bieniuk pozwolił sobie na publiczne czułości. Widać, że jest dumny z ukochanej i bardzo wspiera jej pracę.

Prawda, że tworzą piękną parę? Pozostaje życzyć miłości na wiele kolejnych lat.


Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×