Izabela Janachowska o planie B po czystkach Miszczaka. Po spotkaniu z nim uchyliła rąbka ws. przyszłości stacji [TYLKO U NAS]

Izabela Janachowska, Edward Miszczak

Izabela Janachowska, Edward Miszczak

Izabela Janachowska o roszadach w Polsacie. Czy boi się o swoją przyszłość? Co z Tańcem z gwiazdami? Otworzyła się przed Jastrząb Post.

W ostatnim czasie w Polsacie doszło do sporych roszad. Z Twoja Twarz Brzmi Znajomo pożegnali się Katarzyna Skrzynecka, Michał Wiśniewski, Piotr Gąsowski. Mówi się o tym, że w ich miejsce do programu wejdą Michał Szpak lub Ralph Kaminski (więcej tutaj). Ponadto pod znakiem zapytania jest dalsza obecność Iwony Pavlović Tańcu z gwiazdami (więcej tutaj).

Nieoficjalnie mówi się, że zmiany są związane z objęciem posady dyrektora programowego Polsatu przez Edwarda Miszczaka.  Reporterka Jastrząb Post o rewolucje w stacji zapytała Izabelę Janachowską – współprowadzącą program Taniec z gwiazdami i gospodynię formatów weddingowych Polsatu, wcześniej związaną z TVN.

Izabela Janachowska o zmianach w Polsacie

Nasza rozmówczyni nie kryje, że ona i jej koledzy są zaskoczeni zmianami.

Wydaje mi się, że wszyscy jesteśmy trochę zaskoczeni, bo zmiany zazwyczaj przychodzą znienacka, ciężko się na nie przygotować, natomiast ja w ten rok wchodzę z ciekawością. Jestem ciekawa co ten rok przyniesie.

Dodała, że trzyma kciuki za siebie i resztę, by kolejne zmiany w Polsacie były tylko na lepsze.

Trzymam ogromne kciuki za to, że jeżeli w moim życiu pojawią się zmiany, to żeby były to zmiany na lepsze i tak naprawdę trzymam kciuki za wszystkie osoby, w których życiu pojawiają się zmiany. Tak jak sięgam pamięcią, kiedy w moim życiu były duże zmiany, które w pierwszej chwili wydawały się być trudne, towarzyszyła im niepewność, to jak patrzę na nie z perspektywy czasu, to myślę sobie –  ok, wtedy miałam stres, ale wyszło dobrze, więc mam nadzieję, że tak będzie.

Czy Iza zawsze ma w swoim życiu plan B? Niestety, różnie to bywa. Na razie koncentruje się na bliskiej przyszłości.

Różnie to bywa. U mnie życie pisze tak różne scenariusze, że czasami mogę mieć plan B, C i w ogóle to nie zadziała. Staram się coraz mniej rzeczy planować. Oczywiście – mam plany na bieżąco związane z moją pracą, kalendarzem, produkcjami itd, ale koncentruję się na takiej bliskiej przyszłości jeśli chodzi o takie uporządkowanie, a co będzie dalej? Zobaczymy.

Czy ma jakieś przeczucie związane z Tańcem z Gwiazdami i tym, czy będzie kolejna edycja? W końcu Miszczak wcześniej zlikwidował program w TVN.

Wszyscy czekają. Zobaczymy. Co ciekawe jeśli chodzi o moją intuicję, to zdecydowanie lepszą ma mój mąż niż ja, więc jego trzeba pytać. Ja go jeszcze o to nie pytałam.

Czy Iza widziała się z już z nowym dyrektorem programowym? Wzięła udział w jednym ogólnym spotkaniu. Prywatnie jeszcze się nie widzieli, jednak nasza rozmówczyni nie ma wątpliwości: przyjdzie czas na to, aby każdy pracownik stacji spotkał się z Miszczakiem na osobności.

Mieliśmy jedno ogólne, duże spotkanie. Ale oprócz tego spotkania to nie widziałam się prywatnie z panem Edwardem. Wydaje mi się, że jest jeszcze dosyć wcześnie i na każdego z nas przyjdzie czas.

Co wy na to?


Izabela Janachowska - premiera Ślub doskonały

Izabela Janachowska - premiera Ślub doskonały

Edward Miszczak

Edward Miszczak

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński – Wigilia 2022

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński – Wigilia 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×