Iza Janachowska jest za szczepionkami na COVID-19. A jak ocenia postawę Edyty Górniak? Zapytaliśmy [WIDEO]

Izabela Janachowska, Edyta Górniak

Izabela Janachowska, Edyta Górniak

Izabela Janachowska porozmawiała z reporterką Jastrząb Post o bardzo kontrowersyjnym ostatnio temacie, czyli szczepionkach na koronawirusa. Jest za czy przeciw przyjmowaniu wakcyny? Co sądzi o poglądach swojej przyjaciółki – Edyty Górniak?

Izabela Janachowska w show-biznesie ma już ugruntowaną pozycję. Zaczynała swoją przygodę ze światem mediów jako jedna z tancerek kultowego show Taniec z Gwiazdami. Wystąpiła w kilku edycjach, by później ruszyć z własnym biznesem. Zajęła się branżą ślubną, w której udało jej się odnieść wielki sukces. Po dłuższej przerwie postanowiła znowu wrócić do obsady tanecznego show, ale w zupełnie innej roli – prowadzącej. Jej debiut spotkał się z ciepłym przyjęciem przez widzów.

Gwiazda ostatnio miała jeszcze jeden duży powód do świętowania. Obchodziła swoje 35. urodziny. Z tej okazji urządziła huczną imprezę w jednym z warszawskich klubów. Na przyjęciu bawiła się śmietanka towarzyszka show-biznesu – na czele z Edytą Górniak. Oprócz diwy na imprezie toasty wznosili między innymi: Krzysztof Ibisz, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, a także Rafał Maślak.

Izabela Janachowska o szczepieniach na COVID-19

Pandemia koronawirusa na długo zatrzymała show-biznes, a podczas poprzedniej edycji Tańca z Gwiazdami nie brakowało związanych z tym emocji. Program nie tylko był przełożony o kilka miesięcy, ale też kilku uczestników ze względu na chorobę musiało zrezygnować z udziału.

W nowej odsłonie od uczestników oraz osób, które chcą zasiąść na widowni, wymagane jest okazanie zaświadczenia o szczepieniu. Iza w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy wymagała takiego dokumentu od uczestników swojej imprezy urodzinowej:

Nie było wymagane.

Janachowska bardzo przestrzega wymogów nałożonych przez stację Polsat na wszystkich uczestników tanecznego show. Natomiast podejście Edyty Górniak – która nie ukrywa, że nie jest zwolenniczką szczepień na COVID-19 – zupełnie jej nie przeszkadza:

Ja jestem taką osobą, która jest bardzo tolerancyjna. Cenię sobie taką wolność. Uważam, że każdy z nas ma prawo i musi podejmować swoje własne decyzje. Ja je bardzo szanuję. Chcesz się szczepić – świetnie. Nie chcesz – równie dobrze. Decydujesz o swoim zdrowiu, swoim życiu i tu chyba nie powinno być żadnych nakazów dotyczących tego jak powinniśmy się zachować.

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?


Izabela Janachowska - 35 urodziny

Izabela Janachowska - 35 urodziny

Izabela Janachowska – Taniec z gwiazdami 12

Izabela Janachowska – Taniec z gwiazdami 12

Izabela Janachowska - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Izabela Janachowska - gwiazdy promują Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

 • Gabi pisze:

  Po co pytać panią Janachowska w sprawie szczepionek, przecież nie jest ekspertem w tej dziedzinie. Wystarczy jeśli wypowiada się na temat ślubów i tańca, to są jej dziedziny…

 • Gość pisze:

  Janachowska z tymi zębami to jakaś masakra

 • Gość pisze:

  Podobna do Dody.

 • Gość pisze:

  Pani Edyta Górniak całe życie powinna się leczyć psychicznie. Takie są skutki niedouczenia. Mój dziadek pracując zawodowo, skończył studia, Był mgr inż. budowy maszyn, konstruktorem. Opracował wiele patentów. Był wspaniałym, prawym człowiekiem, mężem, ojcem, dziadkiem i przyjacielem. Zawsze mówił, że najważniejszym w życiu jest zdobywanie wiedzy, nauka. Wszyscy Jego dorośli potomkowie mają skończone studia. Są wśród nas profesorowie, doktorzy i magistrowie. Wszystkim nam nauka przychodziła lekko, bo nie była ciężarem. Celem było zdobycie wiedzy. A Pani Edyta Górniak skończyła tylko podstawówkę. Nigdy nie zrozumiem Jej spojrzenia na świat. To, że zna angielski i że śpiewa, to za mało. Ona myśli, że to coś znaczy. Dla mnie nic. Jest tylu młodych znakomitych, dobrze wykształconych piosenkarzy, Nie lubię śpiewu Pani Edyty Górniak. Uwielbiam np. Krystiana Ochmana. I wielu innych. Młodych i starszych. Wg mnie za dużo czasu poświęca się Tej zmanierowanej, niedouczonej osobie.

  • Gość pisze:

   Szkoda ze tacy wyksztalceni jak Twoj dziadek jezdza az do Londynu oraz Irlandii na zmywak.

  • Gość pisze:

   Pisac glupoty to ty umiesz.Ona po podstawowce jest gwiadzda a twoj dziadek mgr.inz gdzie pracuje na budowie,zaszczep sie i idz do psychologa

  • Gość pisze:

   A mój dziadek prosty chłop mówił ” Nie zawsze wykształcenie idzie w parze z rozumem”

 • Gość pisze:

  No raczej trudno tu o tolerancje, skoro niezaszczepione osoby sa zagrozeniem dla zaszczepionych ( szczrpionka nie chroni w 100%).Wiec niech nie bedzie taka tolerancyjna

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×