Zwyciężczynie „Love Island” i „Hotelu Paradise” o zarobkach na IG. Jedna z nich co miesiąc zgarnia fortunę! Zdradziła nam konkretną kwotę

Ile można zarobić na Instagramie?

Ile można zarobić na Instagramie?

Nie od dzisiaj wiadomo, że na Instagramie da się zarobić całkiem niezłe pieniądze. Marietta Witkowska i Julia Nowakowska w rozmowie z Jastrząb Post zdradziły, na jakie stawki mogą liczyć. Oj, sporo…

Social media stały się nieodłączną częścią naszej codzienności. Wykorzystują to najróżniejsze marki, które współpracują z gwiazdami, by promować swoje produkty. Liczą się zasięgi, liczba fanów i oczywiście nazwisko. Dla niektórych Instagram jest jedynym źródłem utrzymania. Przykładem jest Agnieszka Włodarczyk, która na czas macierzyństwa swoją działalność przeniosła do wirtualnego świata.

Podobnie poczynają sobie uczestnicy programów rozrywkowych. Gwiazdy Love Island czy Hotelu Paradise w krótkim czasie zyskują spore grono followerów, którym podsuwają pod nos najróżniejsze specyfiki. Rekomendują produkty, za które otrzymują odpowiednio satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Stawki za posty sponsorowane. Ile zarabiają gwiazdy Love Island i Hotelu Paradise?

Ile gwiazdy zarabiają na postach sponsorowanych? Nasza reporterka zapytała zwyciężczynie randkowych formatów o to, na jak duży zastrzyk gotówki mogą liczyć.

Julia Nowakowska, która zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w Love Island, bez skrupułów zdradziła, jaka kwota co miesiąc zasila jej konto:

Na pewno da się wyżyć. Myślę, że to są dosyć spore zarobki, to jest około 50 tysięcy miesięcznie. Jest to w skali roku ogromna kwota. Ja bardziej inwestuje w siebie. Teraz zaczęłam śpiew, chodzę na boks, chodzę na siłownię więc jak najbardziej treningi.

Marietta Witkowska nie do końca chciała zdradzać, ile zgarnia na współpracach z markami promowanymi na Instagramie, ale opowiedziała, na co warto zwrócić uwagę przy rozpoczęciu pracy influencera:

To jest bardzo różnie. To wszystko zależy, ile współprac ma się w danym miesiącu, jakie masz zasięgi, ile masz obserwatorów. Jak jesteś mądry, możesz zarobić naprawdę dużo. Ale nie mogę powiedzieć konkretnych stawek. Mogę powiedzieć, że jeżeli chce się zarabiać dużo, to należy zainwestować w menadżera. Ja mam swojego. Bardzo dużo ludzi oszczędza na tym, a to jest bardzo ważne, bo my jako młodzi nie znamy stawek i naprawdę warto oddać te 30% ekspertowi.

Co sądzicie o takich stawkach?


Julia Nowakowska i Dominik Grot - zwycięzcy Love Island 2 rozstali się

Julia Nowakowska i Dominik Grot - zwycięzcy Love Island 2 rozstali się

Julia Nowakowska i Dominik Grot - zwycięzcy Love Island 2 rozstali się

Julia Nowakowska i Dominik Grot - zwycięzcy Love Island 2 rozstali się

Marietta Witkowska z nowym partnerem

Marietta Witkowska z nowym partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×