Ida Nowakowska w „Wiadomościach”? Prezenterka ma większe ambicje niż śniadaniówka. Danuta Holecka może czuć się zagrożona [WIDEO]

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska jest jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Czy chciałaby pójść w publicystykę i poprowadzić Wiadomości? Mamy jej komentarz!

Ida Nowakowska od kilku lat jest związana z TVP, gdzie prowadzi między innymi Pytanie na śniadanie. Pracuje w parze z Tomaszem Wolnym. Są jednym z ulubionych duetów prowadzących. Z uwagi na to, że program nadawany jest na żywo, pojawiają się dosyć często niezaplanowane sytuacje. Niedawno doszło do poważnego wypadku z jej udziałem.

Jako że z zawodu Ida jest między innymi tancerką, to pojawia się także jako jurorka programów związanych z tą tematyką. Właśnie zasiada obok Kasi Cichopek i Augustina Egurroli w fotelu arbitra w You Can Dance. Nowa generacja.

Od 2015 roku jest żoną Amerykanina Jacka Herndona. Poznali się podczas nauki na Uniwersytecie Kalifornijskim. Oboje studiowali aktorstwo i byli dobrymi przyjaciółmi. Jak się okazało, miłość między nimi narodziła się dopiero pod koniec studiów. W maju 2021 zostali rodzicami Maksa.

Niedawni nasza reporterka miała okazje porozmawiać z Idą, a ta nie ukrywała, że ma dużo większe ambicje, niż bycie prowadzącą Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska pojawi się w roli prowadzącej Wiadomości?

Ida Nowakowska nie ukrywa, że nie wyklucza dalszego rozwoju w swojej karierze w telewizji. W rozmowie z naszą reporterką nieco otworzyła się na ten temat. Chciałaby pójść w publicystykę?

Być może. Ja skończyłam wydział Teatru Filmu i Telewizji i też wydział politologii, więc gdzieś te dwa wydziały w telewizji w wielu momentach się spotykają. Więc być może – wyznała.

Gospodyni Pytania na śniadanie jest bardzo otwarta na nowe doświadczenia. Czy już wie, kiedy ewentualnie to nastąpi?

Zobaczymy.

Wyobrażacie sobie Idę w Wiadomościach? Czy Danuta Holecka już może czuć się zagrożona?


Ida Nowakowska - You Can Dance – Nowa Generacja 2

Ida Nowakowska - You Can Dance – Nowa Generacja 2

Ida Nowakowska, Jack Herndon - Gala Człowiek Roku 2022 – 40-lecie

Ida Nowakowska, Jack Herndon - Gala Człowiek Roku 2022 – 40-lecie "Wprost"

Ida Nowakowska, Jack Herndon - Gala Człowiek Roku 2022 – 40-lecie

Ida Nowakowska, Jack Herndon - Gala Człowiek Roku 2022 – 40-lecie "Wprost"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×