Ida Nowakowska doznała poważnego urazu oka w „Pnś”. Ból, wielkie łzy i natychmiastowa wizyta u okulisty. Diagnoza przeraża

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska z poważnym urazem oka w Pytaniu na śniadanie. Wypadek na planie doprowadził do ogromnego bólu i obrażeń. Lekarz postawił diagnozę, która nie brzmi dobrze. 

Ida Nowakowska od lat robi karierę w show-biznesie, a wszystko zaczęło się od wielkiej miłości do tańca. Występ w programie You Can Dance, który był emitowany kilkanaście lat temu na antenie TVN okazał się jej furtką do kariery. Pojawiła się na castingu, gdzie udowodniła swój wielki talent, ale też charyzmę i sceniczną duszę. Szybko dołączyła do obsady talent show i zasiadła w gronie jury. Po kilku latach rozstała się z TVN i związała z Telewizją Polską.

W nowej stacji naprawdę rozwinęła skrzydła. Od kilku lat w duecie z Tomaszem Wolnym prowadzi Pytanie na śniadanie. Stała się jedną z ulubionych twarzy TVP i szybko doczekała się kolejnych propozycji od pracodawcy.

Została jurorką w nowych shows, a także sprawdza się w roli prowadzącej duże imprezy. Najbardziej jednak jest związana z porannym programem, gdzie doszło do groźnego wypadku z jej udziałem. Gwiazda omal nie straciła oka.

Ida Nowakowska uszkodziła oko. Co się stało w Pytaniu na śniadanie?

Ida i Tomek są jedną z ulubionych par prowadzących śniadaniówkę. Prezenterzy kilka razy w miesiącu pojawiają się w duecie przed kamerami, a wówczas wrażeń nie brakuje. Z uwagi na to, że program nadawany jest na żywo pojawiają się zabawne i niezaplanowane sytuacje. W ostatnim odcinku doszło jednak do poważnego wypadku. Ida Nowakowska mogła nawet stracić oko. Gwiazda tuż przed programem nadziała się na gałąź.

Kulisy dzisiejszego programu. Taka przerwa reklamowa. Przed pierwszą rozmową w Pytaniu na śniadanie wpadałam na ostrą gałązkę… i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko – opisała Ida.

Z pomocą przyjaciółce ruszył Tomasz Wolny, który próbując ratować sytuację i nieco ulżyć Idzie w cierpieniu wpuścił jej do oka krople. Niestety pomogło to tylko na chwilę. Tuż po programie prezenterka udała się do okulisty, a diagnoza była jednoznaczna.

Niestety mam bardzo poważną erozję rogówki – przekazała zrozpaczona Ida.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szybkiego powrotu do pełni sił.


Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska z urazem oka

Ida Nowakowska z urazem oka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×