Szukaj

Piękny hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka w serialu „39 i pół”. Tomasz Karolak zdradził nam szczegóły [WIDEO]

Tomasz Karolak, Piotr Woźniak-Starak

Tomasz Karolak, Piotr Woźniak-Starak

Tomasz Karolak zdradził, jak produkcja 39 i pół tygodnia uczciła pamięć Piotra Woźniaka-Staraka, którego firma Watchout Studio wyprodukowała  kontynuację serialu. Okazuje się, że widzowie w ostatnim odcinku zobaczą poruszającą scenę.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całym środowiskiem artystycznym. Odszedł wybitny producent filmowy, który zrealizował kilka kapitalnych filmów, w tym nagrodzone Złotymi Orłami Sztukę kochania i Bogowie. Firma Watchout Studio, w której pracował mąż Agnieszki Woźniak-Starak, odpowiada m.in. za kontynuację serialu 39 i pół tygodnia. Gdy na planie padł ostatni klaps, Piotr jeszcze był wśród nas. Mimo to w ostatnim odcinku zobaczymy piękny, poruszający hołd dla przyjaciela wielu gwiazd.

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak został pochowany na Mazurach na terenie rodzinnej posiadłości. Co w tej kwestii mówi prawo?

Hołd dla Piotra Woźniaka-Staraka w „39 i pół”

Tomasz Karolak zdradził w rozmowie z reporterką Jastrząb Post, że w ostatniej scenie 39 i pół usłyszymy wykonanie poruszającego utworu, który „może stać się pewnym testamentem”:

Na początku chcę powiedzieć, że śmierć Piotra Woźniaka-Staraka bardzo nami wstrząsnęła. Ja przebywałem wtedy z rodziną na urlopie i właściwie nie mogliśmy przejść nad tym do porządku dziennego i śledziliśmy informacje dotyczące Piotra po kilka godzin dziennie. Mieliśmy z Piotrem i Watchoutem jakieś plany. Myślę, że serial „39 i pół” może stać się pewnym testamentem, szczególnie piosenka, którą wykonuje w finale, która jest utworem dla córki. Kiedy nagrywaliśmy tę piosenkę, to mówiłem producentom, że to jest jakiś taki utwór za poważny. Że jest to ballada rockowa, ale ta treść jest za głęboka. To jest o miłości, do kobiety. I myślę, że wszyscy, którzy posłuchają tej piosenki będą wiedzieli o co mi chodzi. Pierwsze słowa tej piosenki brzmią: „A kiedy już nadejdzie czas i sama pójdziesz dalej w świat… będę przy Tobie. W deszczu, w chmurach… będę przy Tobie”. Niech ten serial, który opowiada o walce z tym nieuchronnym, będzie takim testamentem. Tak bym chciał.

Aktor wyznał, że jest rozczarowany postawą polskiego show-biznesu. Był pewien, że śmierć tak wspaniałego producenta coś zmieni, a tak naprawdę po kilku tygodniach od tragedii nie zmieniło się nic:

Natomiast oczywiście ta śmierć nami wstrząsnęła, ale chyba chciałbym, żeby bardziej nas zmieniła. Żeby zmieniła nasze myślenie o polskim show-biznesie. Który poprzeżywał, poprzeżywał, takie mam wrażenie, a potem sobie dalej idzie tą taką dziwną ścieżką.

Zobacz: Zosia Ślotała po pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach umieściła poruszające zdjęcie. Internauci toną we łzach

Cała rozmowa poniżej:


Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia

Piotr Woźniak-Starak zmarł na Mazurach

Piotr Woźniak-Starak zmarł na Mazurach

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

scena z: Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×