Jan Dąbrowski o frekwencji na wyborach
Młody celebryta nie krył dumy z faktu, że frekwencja w ostatnich wyborach była rekordowa. Jan Dąbrowski przyznał, że to znak, że rodacy przekonują się, że mają wpływ na to, kto ich reprezentuje i decyduje o ich przyszłości.
Maja Hyży nie lubi mówić o polityce
Piosenkarka nie przepada za rozmawianiem na tematy polityczne. W rozmowie z naszą reporterką, Karoliną Motylewską, przyznała jednak, że czuje dumę, gdy pomyśli, że ludzie, dbając o dobro swoje i swoich dzieci,
Zarówno Jan Dąbrowski, jak i Maja Hyży, podkreślili uczucie dumy w swoich wypowiedziach. Nie można zaprzeczyć, że po wielu latach, gdy frekwencja oscylowała wokół 50%, wynik niemal 73% robi ogromne wrażenie.
Jakie są wasze odczucia?