Wirtualna Polska

Gala WP – Top Seriale 2023. Gwiazdy oceniają imprezę. Zajrzeliśmy z kamerą za kulisy [WIDEO]

Gala WP – Top Seriale 2023. Gwiazdy oceniają imprezę. Zajrzeliśmy z kamerą za kulisy [WIDEO]

Gala Top Seriale WP 2023

Gala WP - Top Seriale 2023 przyciągnęła mnóstwo gwiazd. Miniony wieczór upłynął im pod względem pozytywnych emocji, ale także relaksu. Jak goście oceniają organizację imprezy? Reporterka Jastrząb Post zajrzała za kulisy. 

Wirtualna Polska

Gala Top Seriale, która po raz pierwszy została zorganizowana przez redakcję WP Teleshow okazała się wielkim sukcesem. Widzowie zostali poproszeni o wskazanie ulubionych produkcji, które w minionym roku pojawiły się na takich platformach streamingowych jak: HBO Max, Netflixa, Disney+, Playera, AppleTV+ i Amazon Prime Video.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Szybko okazało się, że triumfatorem plebiscytu był serial Wielka woda, która można zobaczyć na platformie Netflix. Wyniki we wszystkich kategoriach i galę z wydarzenia, możecie zobaczyć tutaj. Ambasadorami wydarzenia zostali: Artur PietrasAnna WendzikowskaPigOut, Katarzyna BorowieckaKaja Klimek i Tomasz Raczek. 

A jak gwiazdy bawiły się na samej gali? O to zapytała je reporterka Jastrząb Post.

Gwiazdy na gali WP – Top Seriale 2023. Jak się bawiły?

Gwiazdy tłumnie przybyły na zorganizowaną 22 marca galę WP- Top Seriale 2023. Nie zabrakło znanych nazwisk, które z zaciekawieniem czekały na wyniki zorganizowanego plebiscytu. A co mówią o samej imprezie? Wszystko opowiedzieli przed kamerą Jastrząb Post i chętnie udzielali wywiadów naszej reporterce Karolinie Motylewskiej. Anna Wendzikowska nie ukrywała, że była zachwycona, a impreza zorganizowana byłą na najwyższym poziomie:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Sama gala super zrobiona, bardzo profesjonalnie. Czasami tak jest na początku, że coś nie do końca się udaje, trzeba przecierać szlaki, a tutaj wszystko było tak, jakby gala była od 20 lat organizowana, więc byłam pod dużym wrażeniem.

Podobnego zdania jest także Basia Kurdej-Szatan, która pogratulowała organizatorom:

Bardzo mi się podobało. Prowadzący byli przeuroczy i wszyscy tak naprawdę, którzy tutaj odbierali nagrody, albo je wręczali, byli tak słodko zestresowani. Ale widać było, że wszyscy są przejęci i bardzo zależy im na tym, aby to była ważna gala. Konkurencje były bardzo ciekawie wymyślone. Najlepsza scena, o której zresztą twórcy serialu „Wielka woda” opowiedzieli, że scena w tunelu była kręcona w trzech miejscach. To było bardzo ciekawe. No i różne inne kategorie były naprawdę ciekawie wymyślone. Ogromnie gratuluję serialowi „Wielka Woda” za tyle nagród, tyle statuetek. Tym bardziej że mój kolega z roku Tomek Schuchardt grał w tym serialu. Jestem z niego bardzo bardzo dumna. Zresztą sami z Rafałem pochłonęliśmy ten serial w dosłownie chwile. No i wszystkim życzę powodzenia na kolejnych galach. Gratuluje WP Teleshow za zorganizowanie ciekawej gali.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zadowolona z wydarzenia byłą też Maja Hyży, która zwróciła uwagę na atrakcje muzyczne.

Podobało mi się. Bardzo podobały mi się też przerywniki muzyczne, bo jestem bardziej w temacie muzyki. No i obstawiałam na „Wielką wodę”, no i „Wielka woda” tak praktycznie wszystko zgarnęła.

Wirtualna Polska

Marika, która pojawiła się na gali w gronie gwiazd cieszyła, że w końcu polskie seriale zostały docenione, podobnie jak to jest z filmami.

Muszę się podpisać pod tym, co mówił Tomasz Raczek na scenie. To jest świetny pomysł, żeby seriale przestały być taką skromniejszą siostrą filmów. W tej chwili myślę, że w pop kulturze mają już równie duże znaczenie co filmy. Jestem fanką seriali, które dostarczają mi ogromnych emocji, a z takimi dzisiaj mieliśmy do czynienia. „Wielka woda” była takim serialem, który obejrzałam w jeden wieczór z zaciśniętymi wszystkimi mięśniami i ekscytacją.

WP – Top Seriale 2023 – gwiazdy o recepcie na udany serial

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazdy zdradziły również, jaka według nich jest recepta na ciekawy i udany serial, który spodoba się widzom. Basia Kurdej-Szatan wskazała dwie wytyczne:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

No przede wszystkim ciekawa historia i dobrze odegrane role.

Maja Hyży uważa, że od dobrej produkcji nie można się oderwać.

Wirtualna Polska

Dobry serial dla mnie to jest ten, który sprawi, że nie zasnę po 5 minutach. Bo tak jest przeważnie, jak zaczynam oglądać wieczorem seriale, zmęczona po całym dniu. Natomiast są seriale, które sprawiają, że oglądam do 1,2 w nocy i to jest dowód na dobry serial, według mnie.

Piotr Stramowski przyznał, że od jakiegoś czasu nie obejrzał żadnego serialu do samego końca.

Oglądam zazwyczaj jeden bądź dwa odcinki. Może jakiś jeden w trakcie jak się rozwinie, żeby zobaczyć, jak się ta passa się rozwinęła i została tam przedstawiona. Raczej nie oglądam całych ostatnio od dwóch lat. Wyjątkiem jest serial Bracia, gdzie nie mogłem się doczekać kiedy go zobaczę, bo byłem ciekawy całej pracy, którą włożyliśmy z kolegami i koleżankami. No i uważam, że to świetny serial i chce go zobaczyć całego, jestem na trzecim odcinku.

Całą relację z backstage’u zobaczycie na naszym wideo z imprezy, które zamieszczamy poniżej. Poza samym rozstrzygnięciem plebiscytu nie zabrakło też innych atrakcji. Goście bawili się w strefie GLO New Heating Technology, strefie Velo, mieli też do dyspozycji przestrzeń chill.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Maja Hyży - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)

Maja Hyży - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)

Małgorzata Potocka - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)

Małgorzata Potocka - gwiazdy na gali Top Seriale 2023 (KAPIF)

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Tom pisze:

  Pani Kurdej chyba czuje sie bezpiecznie ,chronia nasze granice wspaniali zolnierze.

 • Gość pisze:

  Dziwadła..

 • Gość pisze:

  W jakimś pornosie widziałem „gwiazdę w takim stroju miała Hyży 😂🙂

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Kurdej i Mrozinska TRAGICZNIE chyba najgorzej , leszczyna też tak zrealizowano. Śledź jedyną z gustem

 • Gość pisze:

  Znowu ta ,która nie jest gwiazdą.

 • Anna pisze:

  Hyży jest wszędzie. Kto zajmuje i wychowuje dzieci, które są w wieku wymagającym opieki i obecności mamy? Nie znam kobiety, ale sprawia wrażenie osoby nieprzyjemnej, sztucznej, odpychającej, która znajdzie każde wejście, by wszędzie wejść…żenada.

 • Gość pisze:

  Kurdej to mega antyreklama. No sorki

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×