Szukaj

Fit Lovers o ślubnych planach: „Jesteśmy tradycyjni”. Para podzieliła się swoimi planami. Brzmi romantycznie

Fit Lovers

Fit Lovers

Mateusz i Pamela, czyli para znana w sieci jako Fit Lovers, jak dotąd nie zdecydowali się zalegalizować swojego związku. Za każdym razem coś krzyżowało im plany.

Fit Lovers to dwoje zakochanych ludzi, którzy od kilku lat promują w sieci zdrowy styl życia. Ich działalność przysporzyła im wiernych fanów i otworzyła drzwi do wielkiej telewizyjnej kariery. Jeszcze większy rozgłos przyniósł im udział w programie Dance Dance Dance 2. Dzięki SMS-om od publiczności wygrali taneczne show.

Fit Lovers o małżeństwie i dzieciach

Zakochani kilka miesięcy temu pochwalili się w sieci, że kupili nowy dom. Pamela i Mateusz wybrali nowoczesną willę w Warszawie. Wcześniej mieszkali w wynajętym mieszkaniu, jednak po zwycięstwie w programie postanowili zainwestować w nieruchomości. Kupno domu to dosyć poważny krok, dlatego fani tej dwójki zastanawiają się, czy Fit Lovers w końcu zalegalizują swój związek.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedzieli o swoich planach na przyszłość. Są one dość romantyczne, bowiem para zdradziła, że nie zdecyduje się na dziecko, zanim nie weźmie ślubu.

Jesteśmy tradycyjni. Zanim dziecko, to chcielibyśmy podziałać coś ze ślubem – powiedział Mateusz.

Pamela dodała, że to Mateusz bardzo szybko chciał zalegalizować ich związek:

Żyjemy zgodnie ze sztuką, zgodnie z serduszkiem. To on bardzo szybko chciał ślub.

Niestety, za każdym razem pojawiają się przeszkody, przez co Pamela i Mateusz wciąż nie powiedzieli sobie sakramentalnego „tak”

Coś nas zawsze zaskakuje, ciężko skupić się na tej jednej rzeczy, a chcielibyśmy, aby to było naprawdę magiczne wydarzenie. Żebyśmy mogli skupić się na sobie i zrobić coś fajnego dla siebie, a nie dla wszystkich wokoło. Zaręczyliśmy się w Las Vegas, wiec to jest tak, że tam może upłynąć trochę więcej czasu od zaręczyn do ślubu – dodał Mateusz.

Myślicie, że już niebawem staną na ślubnym kobiercu?


Fit Lovers - gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Fit Lovers - gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Fit Lovers - gala See Bloggers 2019

Fit Lovers - gala See Bloggers 2019

Fit Lovers - premiera filmu

Fit Lovers - premiera filmu "Miłość jest wszystkim"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×