Szukaj

Dominika Tajner odpowiada na słowa Edyty Górniak o pandemii. Sama z trudem pokonała koronawirusa

Edyta Górniak, Dominika Tajner, koronawirus

Edyta Górniak, Dominika Tajner, koronawirus

Edyta Górniak jest przekonana, że pandemia została wymyślona, a w szpitalach leżą statyści zamiast osób walczących z koronawirusem o życie. Jak do jej słów odniosła się Dominika Tajner, która niedawno zakończyła swoją batalię o powrót do formy?

Dominika Tajner ma za sobą przeszło dwutygodniową walkę z koronawirusem. Bizneswoman pod koniec października poinformowała fanów i media o swoich problemach ze zdrowiem. Na początku przechodziła chorobę niemal bezobjawowo. Dopiero po kilku dniach zaczęła odczuwać coraz większy spadek formy. O tym, jak walczyła o odzyskanie sił, przeczytasz tutaj.

Dominika Tajner komentuje teorię Edyty Górniak o pandemii

Reporterka Jastrząb Post poprosiła Dominikę Tajner, by odniosła się do słów Edyty Górniak, która podczas ostatniego live’a z fanami przyznała, że nie wierzy w istnienie koronawirusa, a pandemię uważa za spisek, który ma na celu przynieść konkretne zyski najbogatszym ludziom świata. To jednak nie wszystko. Gwiazda Eurowizji jest przekonana, że w szpitalach zamiast pacjentów walczących o życie leżą statyści.

Siedzi sobie paru gdzieś tam. Jakby tutaj skłócić ludzi? Najlepiej, jak odwrócą się ku sobie. Życie, aborcja w Polsce. W Ameryce naciśnijmy guzik „rasizm”. W maseczkach wdychamy własne spaliny. Są na świecie czerwone i czarne mrówki. Jak się da te mrówki do słoika, one wędrują swoimi ścieżkami. Jak potrząśnie ktoś tym słojem, te mrówki zaczynają się zabijać – wyznała artystka w niedzielnej rozmowie z internautami.

Była żona Michała Wiśniewskiego nie zgadza się z opinią diwy. Jako osoba, która sama nie najlepiej znosiła koronawirusa, nie zgadza się z teorią artystki:

Edyta Górniak jest w absolutnym błędzie. Życzę jej tego, aby nie musiała sprawdzać, czy w szpitalach leżą statyści czy jednak pacjenci – powiedziała Tajner w rozmowie z Jastrząb Post.

Dominika nie jest jedyną znaną osobą w Polsce, która pokonała COVID-19. Walkę z koronawirusem wygrali również między innymi Dorota Gardias, Radosław Majdan, Dorota Szelągowska i Mariola Bojarska-Ferenc. Niestety wśród osób, które zabrał wirus SARS-CoV-2 są również osoby, za którymi publiczność wręcz szalała. Jedną z nich jest Dariusz Gnatowski, znany z roli Boczka w serialu Świat według Kiepskich.

Poniżej rozmowa z Dominiką, w której opowiada, jak wyglądała jej ciężka batalia z koronawirusem:


Edyta Górniak podała numer telefonu do siebie

Edyta Górniak podała numer telefonu do siebie

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

scena z: Dominika Tajner, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Dominika Tajner, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Dodaj komentarz

  • Hmmm pisze:

    A ty jaka robisz karierę?.ty nawet nie myslisz .Dużo ludzi się budzi,ale niestety większość to …

  • Gość aga pisze:

    Ta pani Górniak chce za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę bo kariery już nie robi a szkoda bo ma talentdo śpiewania a w szczególności do gadania głupot

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×