Szukaj

Edyta Górniak o drugim sezonie „My Way”. Kiedy powstanie i co w nim zobaczymy? „Pomysł jest taki, że…” [WIDEO]

Edyta Górniak o My Way 2

Edyta Górniak o My Way 2

Edyta Górniak o powrocie My Way. Kiedy powstanie drugi sezon i jak ma wyglądać? Gwiazda zdradziła nam kilka szczegółów. Pochwaliła się też, jakim jest kierowcą.

Jesienią 2019 TVN wyemitował reality-show, którego jedyną gwiazdą była Edyta Górniak. Diwa na oczach milionów widzów zdawała egzamin na prawo jazdy. Kamera towarzyszyła jej w każdej sytuacji na drodze. W zdobywaniu umiejętności praktycznych diwę wspierało aż trzech instruktorów. Z jednym z nich przypisywano jej romans, co oczywiście okazało się nieprawdą.

Edyta Górniak o My Way 2. Kiedy powstanie?

My Way zostało bardzo ciepło przyjęte przez widzów. Producenci widowiska i stacja TVN są zadowoleni z wyników oglądalności, dlatego postanowili pójść za ciosem i nakręcić drugi sezon programu. Tym razem akcja show miałaby mieć miejsce w kilku krajach Europy, po których Edyta podróżowałaby ze znaną już ekipą.

Górniak w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że materiał miał powstać w okresie wakacyjnym. Niestety ze względu na trwającą pandemię koronawirusa, został przełożony na bliżej nieokreślony termin.

Taki był pomysł, aby kontynuować program, natomiast myślę, że przez tę sytuację przesuniemy możliwość współpracy na inny sezon. Pomysł był taki, że wyruszamy w podróż po całej Europie. Jako, że Skoda ma swoje samochody na całym kontynencie, to fajnie byłoby pokazać, jak się podróżuje w różnych miejscach po świecie. Co się z tym wiąże, jakie przygody itd. Myślę, że w tym samym składzie. Wszyscy instruktorzy są wspaniali.

Edyta ma już prawo jazdy, ale czy polubiła jazdę samochodem?

Ja od czasu, kiedy zdałam egzamin jechałam w porywach dwa razy. Więc musiałabym sobie wszystko od nowa przypomnieć. Poćwiczę na traktorze, bo wybieram się niedługo na wieś. Pomysł schowamy na razie do szkatułki na ten następny sezon, jak tylko będą otwarte granice. Chcemy, aby ten program przyniósł ludziom uśmiech, a nie zakłopotanie i uczenie się życia w nowej rzeczywistości. Jednak zakładam, że ta rzeczywistość jest tylko tymczasowa. Chociaż prawdę mówiąc wolałabym, żeby wszystko nie wracało do normalności. Bo nie wszystko warte było zatrzymania w czasie, gdy świat się zmieniał. Mam nadzieję, że wartości dojdą do głosu.

Wszystko wskazuje jednak, że jesienią Edyta pojawi się w 11. edycji The Voice of Poland. O szczegółach przeczytasz tutaj.


Edyta Górniak w samochodzie - konferencja promująca My Way

Edyta Górniak w samochodzie - konferencja promująca My Way

Edyta Górniak w trakcie kursu na prawo jazdy. Zdjęcia do programu My Way

Edyta Górniak w trakcie kursu na prawo jazdy. Zdjęcia do programu My Way

Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek

Edyta Górniak – My Way, 3 odcinek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×