Szukaj

Edyta Górniak zdradziła wielki sekret Miley Cyrus. Tego nie wiedzą nawet amerykańskie media

Edyta Górniak i Miley Cyrus

Edyta Górniak i Miley Cyrus

Edyta Górniak zaprzyjaźniła się z Miley Cyrus do tego stopnia, że wymieniają się swoimi sekretami. Amerykańska piosenkarka szykuje projekt, o którym diwa powiedziała co nieco w rozmowie z Jastrząb Post.

Miley Cyrus jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na światowej scenie muzycznej. Dotychczas wydała siedem płyt, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez publiczność. Na najnowszym krążku gwiazdy She is coming znalazł się hit Mother’s daughter, którego ogromną fanką okazała się Edyta Górniak.

Polska gwiazda rok temu zamieściła na Instastory krótki film z garderoby, w której tuż przed wyjściem na scenę szaleje w rytm przeboju amerykańskiej wokalistki. Nagranie zachwyciło Miley do tego stopnia, że udostępniła je na swoim profilu. Ku zaskoczeniu wielu, po tej sytuacji artystki zostały koleżankami.

Edyta Górniak o planach Miley Cyrus. Co szykuje?

Edyta zdradziła, że odwiedziła Miley na planie teledysku, gdzie miały okazję na spokojnie porozmawiać ze sobą na tematy prywatne i zawodowe. Gwiazdy są ze sobą w stałym kontakcie. Górniak zdradziła reporterce Jastrząb Post najnowsze plany Cyrus, o których na próżno szukać szczegółowych informacji w zagranicznych mediach.

Miley teraz zrobiła wielką rzecz, chyba dostanie program telewizyjny, bo ludzie bardzo pokochali to, co zrobiła na swoim Instagramie, chociaż nie wiem, czy powinnam o tym mówić.

Czy Edyta i Miley nagrają duet, jak od roku spekulują fani polskiej wokalistki? Na razie ewentualny wspólny projekt stoi pod znakiem zapytania, a to ze względu na pandemię koronawirusa.

Tych możliwości pootwierało się bardzo dużo i wszystko zostało tak gwałtownie przerwane – przyznała Edyta, zwracając przy okazji uwagę na młodą polską scenę muzyczną: – Natomiast w Polsce też są bardzo ciekawi artyści hip-hopowi, z którymi warto byłoby zrobić fajne rzeczy i pokazać taką życzliwość i bliskość. Mimo różnic, które zawsze były, to muzyka łagodzi obyczaje i przybliża ludzi do siebie.

Górniak ma już na swoim koncie duet z Glacą. Może teraz pora na kolaborację z Quebonafide albo Taco Hemingwayem?


Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak, Miley Cyrus i Cody Simpson

Edyta Górniak zauważona przez Miley Cyrus

Edyta Górniak zauważona przez Miley Cyrus

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×