Wirtualna Polska

Edyta Górniak szczerze o odwołaniu przez Stinga koncertu w TVP. Zajęła bardzo konkretne stanowisko [WIDEO]

Edyta Górniak szczerze o odwołaniu przez Stinga koncertu w TVP. Zajęła bardzo konkretne stanowisko [WIDEO]

Edyta Górniak i Sting

Sting odwołał koncert podczas najnowszej edycji Wiktorów. Wydarzenie miało być transmitowane w TVP. Jak Edyta Górniak się na to zapatruje?

Wirtualna Polska

Edyta Górniak ma naprawdę wielki talent. Jednocześnie budzi jednak pewne kontrowersje z uwagi na swoje poglądy. Część osób wykorzystuje jej przekonania do ataków personalnych. Jeszcze innym nie podobają się podejmowane przez nią współprace. Jakiś czas temu była krytykowana za koncert dla TVP, podczas którego solidaryzowano się z wojskiem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nasza diwa nie jest jedynym artystą skrytykowanym za taki występ. Teraz wiele osób ze świata mediów atakowało Stinga za to, że zgodził się wystąpić podczas tegorocznej gali wręczenia Wiktorów, która będzie transmitowana w Telewizji Polskiej. Wokalista dość szybko odwołał swój koncert. Universal Music Polska podało w oświadczeniu:

Sting nie wystąpi na gali rozdania Wiktorów 31 marca, wbrew wcześniejszym planom. Sting koncentruje się na wyczekiwanej przez fanów trasie koncertowej „My Songs”, przełożonej z powodu pandemii, oraz premierze singla charytatywnego „Russians (Guitar/Cello Version)”, z którego zysk netto wesprze organizację charytatywną Help Ukraine Center. Środki zostaną przekazane poprzez niemiecką fundację charytatywną Ernst Prost „People For Peace – Peace for People”.

Spekuluje się, że krytyka miała duży wpływ na podjętą decyzje.

Edyta Górniak o odwołanym koncercie Stinga. Co powiedziała?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

O odwołanie koncertu zapytaliśmy samą Edytę. Wokalistka nie kryje, że jest tym zaskoczona. Sama nie miałaby oporu, aby współpracować z różnorodnymi telewizjami.

Jestem w szoku. Muzyka, to jest ta przestrzeń, która łagodzi obyczaje. Tak było zawsze. Muzyka jednoczy, pozwala rozumieć wiele trudnych emocji. Ma taką niezwykłą potęgę, że potrafi uzdrawiać i naprawdę potrafi łagodzić te konflikty. Język muzyki, sztuki jest neutralny, trochę bezbronny. Nie wydaje mi się, że to powinno być połączone z polityką. Ja też słyszałam różne zarzuty jeśli chodzi o moją współpracę z różnymi telewizjami. Ja pracuję ze wszystkim ludźmi, ze wszystkim telewizjami, ze wszystkimi radiami. Nie neguję żadnej z nich, bo wszędzie jest człowiek. Dla mnie każdy człowiek liczy się tak samo, pod warunkiem, że nie będzie świadomie robił komuś krzywdy. Nigdy nie wezmę udziału w okoliczności, która namawia do agresji.

Edyta także spotkała się z krytyką, chociaż uważa, że muzyka powinna łączyć, a nie dzielić:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Był taki dziwny komentarz po moim wystąpieniu, kiedy śpiewałam „Dziwny jest ten świat” dla wojska polskiego, bo naprawdę mamy ogromnie dużo konfliktów i powinniśmy starać się je łagodzić, nie zaogniać. Więc moją rolą uważałam było to, żeby na pole minowe wnieść białą flagę i być neutralnym językiem komunikacji wszystkich stron. Natomiast jeżeli w kimś jest agresja, gniew i chęć rywalizacji, chęć zemsty to do niego się nie przemówi. Po prostu język łagodności, spokoju do niektórych nie przemawia. Ostatnio słyszałam bardzo mądre stwierdzenie – są ludzie, którzy wychowani byli w tak ogromnym stresie i chaosie, że oni nie rozumieją pokoju i spokoju i się w tym nie odnajdują. Najłatwiej odnajdują siebie w przestrzeni chaosu, bo to najlepiej znają. Więc im jest na rękę to, żeby narzekać, żeby się kłócić. Żeby cały czas mieć o czym rozmawiać przy stole w sensie konfliktów, które przynosi się na talerz jako temat do dyskusji. To są bardzo wcześnie złamane dusze. Albo przewlekle złamane dusze. Wbrew pozorom nie wszyscy chcą spokoju.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Wirtualna Polska

Edyta Górniak - XV Gala Polish Businesswoman Awards

Edyta Górniak - XV Gala Polish Businesswoman Awards

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Edyta Górniak - XV Gala Polish Businesswoman Awards

Edyta Górniak - XV Gala Polish Businesswoman Awards

Edyta Górniak na koncercie Solidarni z Ukrainą

Edyta Górniak na koncercie Solidarni z Ukrainą

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość ja pisze:

  Żeby występować w reżimowej nienawistnej TVP to trzeba być skończonym durniem

  • Gość pisze:

   Po okresie PRL w Polsce wyrosło pokolenie ludzi złamanych bez kręgosłupa narodowego i patriotycznego. Krytykowanie polskiej telewizji i popieranie prywatnych mediów kontrolowanych przez wrogów Polski jest dla tych ludzi czymś naturalnym.

  • Malgorzata pisze:

   Pani Edyta straciła na swej popularności odleciała w kosmos jeszcze jedynie TVP składa jej propozycje więc co ma mówić .Szkoda jej bo obdarzona jest pięknym głosem. Jeśli popiera Kurwizje to długo będzie się z tego leczyla

  • GośćPaweł pisze:

   Nienawiść widzę w twoim komentarzu.

  • Gość pisze:

   Pewnie powinni występować w telewizji Niemieckiej, bo tam są ludzie prawi jak ty zdrajco.

  • Jak tak można pisze:

   LUDZIE CO Z WAMI ??? KINIA NIECH ZAJMIE SIĘ PARTNEREM BO HANIA JEJ SPRZĄTNIE Z POD NOSA A NIE SZCZUJE JEDNYCH NA DRUGICH . OBYŚ SIĘ W PIEKLE SMAŻYŁA TOKSYCZNA BABO

  • Gość. pisze:

   Popieram Edytę Górniak. Najważniejszy jest człowiek i pokój.
   Intryganci co dzielą społeczeństwo jest chore wewnętrznie.

  • Gość pisze:

   Ale wiesz że jesteś idiotą

  • Gość pisze:

   Nie durniem.Świnią.

  • Wiki pisze:

   Skonczony duren to ten co sra na swinoj kraj wojna tuz tuz i kto mial rację od lat

  • Obuwatelka pisze:

   Pani Edyta ma rację artysta powinien być ponad podziałami.W tej sytuacji za PRL wszyscy nienawidzili Rządu,komuny represji,Milicji,UB,its ale śpiewali dla telewidzów, zwykłych ludzi.Umilali im smutne i szare życie.Dzięki Niemenowi,Grechucie,2+1 ,Prońko,Sosnickiej,Czerwonym Gitarom,Trubadurów ,Skaldom i wielu innych oglądaliśmy piękne festiwale,koncerty,muzyka polska kwitła.Gdyby ci artyści nie chcieli śpiewać w rządowej telewizji to byśmy nie mieli radości,rozrywki.Więc nie rozumiem plucia na TVP,i artystów tam występujących.Opozycja przegina ale ludzi dobrej woli jest więcej.

  • Gość7 pisze:

   Durniem to ty jesteś i to do kwadratu.A artyści śpiewają dla p.Kurskiego czy dla zwykłych ludzi?A reżimu to sobie szukaj w Chinach,Korei Płn.Nie wiesz co to słowo znaczy.

  • Gość pisze:

   To za poprzednich ekip w TVP też durniem trzeba było być u przydupasem elity nocnej zmiany????ja można wszystko sobie wytłumaczyć!jak TVP resortowe dzieci przydupasy lisy kraska tadle Młynarskie Orłoś itd służyli ekipie to dopiero rozumu nie mieli aby wspierać koryto!!!

  • Ass pisze:

   Każdy ma prawo do wyborów jak można kogoś krytykować jaka telewizję ogląda i kogo popiera to tylko moja sprawa że oglądam TVP i lubię Kurskiego Jak nie chcecie ty o nieogladajcie i niewystępujące a kogo to obchodzi pozdrawiam wszystkich anty TVP . Trochę tolerancji i poszanowania ludzi o innych poglądach 😁

  • Gość pisze:

   Jej sie wydaje, ze nie laczy sie muzyki z polityka
   Nie ogarnia przestrzeni w ktorej pisie lacza wsjo ze wsjem.

  • Gość pisze:

   Dureń to jesteś Ty pajacu

  • Gość pisze:

   Sam jesteś durniem

  • Gość Marek pisze:

   A to jest tylko twoje zdanie

  • Gość pisze:

   Tylko dureń może tak powiedzieć!!!

  • Gość Zoja pisze:

   Tylko skończony dureń może tak powiedzieć!!!

  • Hjujki pisze:

   Całe szczęście że nie wystąpi bo taki ziejący nienawiścią do ludzi Kurski aż do czasu wyborów stroszyłby ten swój wredny ogon, że dzięki niemu, taka sława przyjechała i wystąpiła w tej patologicznej, fałszywej tv i końca by nie było ochów i achów aż do pos… r.. nia,

  • Alfouns pisze:

   Chce tylko nadmienić, że jak chcecie się ludzie obrażać to wprowadźcie w to choć odrobinę argumentacji, bo zachowujecie się jak dzieci, które się obrażają. Jeżeli ci którzy się tutaj w komentarzach obrażają to dorośli to chce tylko dodać, że musi pouczać was nastolatek. I jeszcze niektórzy w komentarzach odlatują i już piszą swoje nieprawdopodobne, niepowiązane z tematem poglądy. A Jackowi Kurskiem chuj w dziąsło, pozdro dla kumatych. Jak ja nie lubię telewizji propagandowej i Edyty Górniak lubującej się w teoriach spiskowych dotyczących świata i obcych cywilizacji, tak to jest wprost wzór do naśladowania😒

  • Guy pisze:

   Chce tylko nadmienić, że jak chcecie się ludzie obrażać to wprowadźcie w to choć odrobinę argumentacji, bo zachowujecie się jak dzieci, które się obrażają. Jeżeli ci którzy się tutaj w komentarzach obrażają to dorośli to chce tylko dodać, że musi pouczać was nastolatek. I jeszcze niektórzy w komentarzach odlatują i już piszą swoje nieprawdopodobne, niepowiązane z tematem poglądy. A Jackowi Kurskiem ch*j w dziąsło, pozdro dla kumatych. Jak ja nie lubię telewizji propagandowej i Edyty Górniak lubującej się w teoriach spiskowych dotyczących świata i obcych cywilizacji, tak to jest wprost wzór do naśladowania😒

  • Ted pisze:

   Durny ty jesteś bolszewio

  • Dana pisze:

   To nie oglądaj 😓

  • Gość pisze:

   Chyba tym durniem jesteś ty kimkolwiek jestes

  • Gość pisze:

   Takim durniem jak ty ćwoku.

  • Gość pisze:

   Ty to napewno jesteś durniem.

  • Gośćsitt pisze:

   Ty zasmarkany debilku !!!

  • Gość pisze:

   Taki wpis świadczy, że piszący go jest DURNIEM

  • Gość inka pisze:

   Sting stary, a głupi.

  • Gość inka pisze:

   Bo jestem szybka

  • Gość pisze:

   Pewnie TVN jest nie reżimowe lewacko-tęczowe .g .ó.w. n.o.

  • Gość pisze:

   Jakie to smutne

  • Gość pisze:

   Reżim to u Ruskich!!! Jak można tak nie rozumieć znaczenia słów???!

  • Wujek dobra rada pisze:

   Tęsknisz za reżimem Tuska, który trzymał łapę na TVP,a przydupasy typu Lis lizały Tuskowi zadek. Przestań oglądać nienawistną TVN ,może nie jest za późno dla twej nienawistnej natury , którą wykorzystuje nienawistna partia PO.

  • Gość Huber pisze:

   Takim durniem jak ty ćwoku.

  • Gość Ja pisze:

   Takim durniem jak ty ćwoku.

  • Gośćpestka pisze:

   Radze przenieść się z polski do Rosji wtedy dopiero dowiesz się co to rezimowa TV ….w Polsce jest Ci poprostu za spokojnie i za dobrze niestety niedoceniasz tego co masz ..!!!!

  • Gość0987 pisze:

   Jaki ty jesteś pusty jak balon ❗❗❗

  • Prawy pisze:

   Reżim to komuną i jej tuby propagandowe,gdy rządzili POPRAWNI ideologicznie nie było słychać bolszewickich komentarzy nierozumnych lub bezmyslnych lub putinohitlero Pomocnych P.GORNIAK TWORZY A LEWACTWO NISZCZY TWORZENIE I TWORCOW KULTURY,SZTUKI

  • Gość pisze:

   Dla nas prawdziwych Polaków to bolszewicka antypolska telewizja to TVN, ale dzbanów nie brakuje takich jak ty zamiast mózgu styropian. Po tylu latach trudno wyzbyć się smalcowników. Pomódl się do o chińskiej i grodzkiego największych dzbanów w Polsce, a telewizję TVP pocałuj w 4 litery

  • Gość Polak pisze:

   Durnie i smalcowniki to tacy jak ty i TVN, słudzy putina

  • Toja pisze:

   Ażeby napisac taki nienawistną komentarz to trzeba być skończonym durniem jak Ty!

  • Gość pisze:

   Jasne. Lepiej w niezależnej ha ha TVN.

  • Gośćbadzka pisze:

   A żeby tak pisać trzeba być kompletnym imbecylem. Tvp jest w demokratycznej Polsce jest jedną z telewizji którą też min. oglądam.W czasach rządów Po-psl nie było takiego wyboru..

  • Gość pisze:

   Jedź do Rosji tam nie będzie reżimu

  • Gość pisze:

   Uważam, że sprzeciw przeciwko sprawującym władzę można okazywać przez manifestacje, legislacje aktów naprawiających błędy, a muzyka to sfera, szczególnie w wypadku pana Stinga, duchową i nie mieszajmy jej do zagrywek politycznych. Nikt nie wymagał od niego deklaracji: kocham PIS

  • junior62 pisze:

   Oczywiscie lepiej było wcześniej, za platformy, bo mieli wszystkie media.
   To dopiero byla propaganda.
   A teraz poprzez TVP to jest odreagowanie, na poprzednie jednostronne plucie na Kaczyńskich i ich otoczenie.
   A jadnak prawda wyszla na jaw.
   PRAWDY NIE WOLNO I NIE MOŹNA RELATYWIZOWAĆ.

  • Gość pisze:

   Ile nienawiści w twoim komentarzu aż przykro😒 Rozumiem że tvn- właściciele rosyjscy oligarchowie!- propaguje w Faktach miłość,empatię i wzajemny szacunek 🤣🤬 Przez takich pełnych pogardy ludzi powstają wojny!!!!

  • Gość pisze:

   Czytając komentarze zrozumiałem że narodu polskiego niema są ludzie którzy czekają tylko na twożeniu propagandy i ci ludxie uważają się za demokratów proeuropejczyków moim zdaniem to banda składająca sie z wichrzycieli którzy w życiu nic nie osiągneli krótko jak sie niepodoba to wek z Plski granice są ptwarte przestańcie psuć ppwietrze załużcie smycze i aportujcie swoim panom za granicom

  • Również Gość pisze:

   A żeby oglądać gówno TVN trzeba mieć nasrane we łbie

  • Teresa pisze:

   Żeby napisać taki idiotyczny i nikczemny komentarz, to dopiero trzeba być durniem. Jakbyś miał w Polsce reżim to byś nie mógł tego napisać i d I o t o skończony.

  • Zszokowana pisze:

   Tak jak Ty?

  • MAŁGOSIA pisze:

   Bo co?
   Jak reżim Peowski był to było Dobrze?
   Jak Jaruzelski nazwał Lisa elitą polskiego dziennikarstwa.
   Reżim to był.Boicie się prawdy.

  • Kość pisze:

   Ale nienawiść emanuje z tej wypowiedzi.

  • Gość pisze:

   Brawo p. Edyto.

  • Gość pisze:

   Do obuwatelka, jak mogę mieć szacunek do telewizji w której podstawa to szczucie, kłamstwo i chamstwo. Do puki tam nie zaczęła się ta wroga propaganda szczucia Polaka na Polaka, to wszyscy byliśmy jednością. Ta próba propagandowa wiadomo gdzie ma swoje źródło i kto ją zainicjował.

  • Anka pisze:

   Bingo!!!

  • Gość pisze:

   Głupoty piszesz

  • Gośćfilon pisze:

   Zawsze można program przełączyć 🤗

  • Gość pisze:

   Ten kto to pisze rozumię, popiera telewizję pełnà miłość i i akceptacji dla wszystkich…. żart posłuchajcie siebie, bo sami jadem sączycie

  • Gość pisze:

   Ten kto to pisze rozumię, popiera telewizję pełnà miłość i i akceptacji, żart posłuchajcie siebie, bo sami jadem sączycie a nikt Was nie bojkotuje…
   .

  • Gość Gosia pisze:

   Ten kto to pisze rozumię, popiera telewizję pełnà miłość i i akceptacji, żart posłuchajcie siebie, bo sami jadem sączycie a nikt Was nie bojkotuje…
   .

  • Gość Gosia pisze:

   Ten kto to pisze rozumię, popiera telewizję pełnà miłość i i akceptacji, żart posłuchajcie siebie, mowa nienawiści wychodzi z Was, bo jesteście w mniejszości

  • Gość pisze:

   Dokładnie takim jak autor tego komentarzu.

 • Gość Hania pisze:

  bełkot jak zawsze

 • Gość pisze:

  to może wystąpi na koncercie organizowanym dla Putina, który będzie promował pokój i dobro swojego narodu? głupia jak but

  • Gość pisze:

   Nie wystąpi dla Putina bo Górniak jest polską patriotką.Pomijam fakt że jej syn służył w polskim wojsku , a nie w rosyjskim.

  • Gość pisze:

   Debil

  • Gość 1 pisze:

   Spadaj bezczelny cha..nie.Sam jesteś do niczego ,Edyta ma rację śpiewa dla ludzi i dobrze że gdzie się da.

  • Gość 66 pisze:

   Spadaj dzieciaku do szkoły marsz,bo piszesz bzdury.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Gośćman powinien nauczyć się poprawnie pisać po polsku, a dopiero później się wypowiadać. Jeśli z myśleniem słabo, to chociaż zadbaj o poprawną polszczyznę. Oj, chyba za dużo wymagam od kogoś, kto ma wiedzę i zdolność logicznego myślenia na poziomie kreta.

 • Iwona pisze:

  Bardzo mądry komentarz p. Górniak, ale już za chwilę ktoś taki jak Gośćman /i o zgrozo/ „szanowani” celebryci szczują obrażają wręcz kłamią. Gdyby nie ich intrygi żylibyśmy wreszcie w spokojnym, mądrze zarządzanym kraju. A p. Sting dał się wciągnąć w tę niską intrygę

  • Kasia pisze:

   Zgadzam się z pani słowami pani Iwono Lubie Edytę Górniak ia jej krytyka to po prostu podłość Dziwię się Stingowi że stchorzyl,niech śpiewa dla putna

  • Gość pisze:

   Masz rację.I to jest dowód na to, jak łatwo można wprowadzić w błąd osobę znaną, popularna za granicą. Skoro Sting dał się oszukać, to innych od dawna również tak wykorzystują.Wrogowie Polski oczywiście.

  • Gość xxx pisze:

   P. Górniak ma prawo występować i śpiewać , gdzie chce. Porównywanie TVP do rosyjskiej telewizji to jednak przesada. Sting zachował się jak tchórz , który nie ma własnego zdania

  • Gość pisze:

   Ależ ty jesteś naiwną. Jak ci rosjanie którzy dali się omotać putinowi.

  • Polka pisze:

   Stary dziad ten Sting,już przebrzmiały to chciał łaskawie przyjechać.Posłuchał jakiś polskich pseudo starych już dziennikarzyn,jakieś PO gwiazdy upadłe ,miernoty,rzekomo wpłynęły na niego.Mają się za zadymiarzy, za bohaterki ha,ha.Wolę sto razy posłuchać Edyty,Szpaka,Ochmana,niż starego Stinga.

  • GośćDrops pisze:

   Zgadzam sie pani Iwono! Ten dzban!Goscman! Daje soba manipulowac! Tym PO lom! Co zawsze kłami! Sam gram! I zawsze bym wystapil! Bo muzyka nie ma granic! Albo ja ktos kocha albo nie!? Pani Górniak ma racje! A ten rzad jest w porządku! Pomaga ukraincom! Ciekawe co by zrobil Tusk i jego przydupasy! W tak trudnych czasie!? Najlatwiej jest krytykować! A Sting dal sie wmanipulowac! Mialem go za madrzejszego! Widać muzyka jego lepszy niż on Sam! A ten pieprzony tvlen ! Wszystko popsuł! Tylu fanōw czekalo! Podziekujcie! Pokurczowi! Olejnik, debilkowi! Szczyglowi,I temu!Aktorzynie! Szczurowi! Ôni sie uwazajaza prawdziwy cheers Polaków! A szczuja na wszystko wszystkich biednych polakow! Nie sluchajcie tych szui! Tvn i z P-O Pozdrawiam

  • Gośćdrops pisze:

   Zamknij morde! Dzbanie! Tvn ci wypral mozg! Co ty tam belkoczesz!? Gdyby nie Telewizja Polska! To bys prawdy nie usłyszał! Reżimach Telewizja to Tylko tfen! Podziekujcie! Tej pokurcz Olejnik, Szczyglowi frajerowi! I reszcie! Aktorzynie Szczurowi! Twoja chora agresja zabije ciebie dupku!

 • Gość pisze:

  To prawda, artyści są dla ludzi.

  • Gość pisze:

   Pani Edyta ma w tym wypadku rację. Artystom przeszkadza występowanie w tej telewizji? Ale nie przeszkadza im, że ci sami widzowie znienawidzonej przez nich telewizji kupują ich płyty czy płaca za koncerty. Hipokryzja pełną gębą.

  • Gość pisze:

   Pani Górniak ma rację

 • Gość pisze:

  Jakoś u niej śpiewanie i muzyka, nie łagodzi konfliktu z schorowaną ciężko matką. Co za podlość i hipokryzja. O braku serca nie wspomnę.

 • Gośćmam pisze:

  i co Edzia zlgodzilas obyczaj szczucia parszywej stacji tvp na innych ludzi ktorzy pomagali i pomagaja? klamczysz az ci sie z uszow dymi , dla ciebie i Marylki to tylko kasa sie liczy i obojetnie czy bedziesz grac do kotleta , czy dla ideii innych , wazne aby kasa byla:)

  • Gość pisze:

   Pani Edyta to bardzo świadoma i empatyczna kobieta i piękny głos.

  • GośćDrops pisze:

   Zamknij morde! Dzbanie! Tvn ci wypral mozg! Co ty tam belkoczesz!? Gdyby nie Telewizja Polska! To bys prawdy nie usłyszał! Reżimach Telewizja to Tylko tfen! Podziekujcie! Tej pokurcz Olejnik, Szczyglowi frajerowi! I reszcie! Aktorzynie Szczurowi! Twoja chora agresja zabije ciebie dupku!

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×