Szukaj

Dominika Tajner rozkręca nowy biznes. Ma za sobą udany debiut

Dominika Tajner

Dominika Tajner w czasie kwarantanny postanowiła rozkręcić nowy biznes. Tym razem była żona Michała Wiśniewskiego wkracza do branży ślubnej. O szczegółach i swoim pierwszym projekcie opowiedziała naszej reporterce.

Branża ślubna przeżywa obecnie trudny czas. Ze względu na pandemię koronawirusa organizacja ślubów i wesel została mocno ograniczona. Dziesiątki par odwołało lub przełożyło ceremonie i przyjęcia na bliżej nieokreślony termin. Nie zraziło to jednak Dominiki Tajner do rozkręcenia nowego biznesu.

Była żona Michała Wiśniewskiego, która na ślubnym kobiercu stawała dwukrotnie, postanowiła zostać wedding plenerką. Podobnie jak Izabela Janachowska i Agnieszka Hyży będzie pomagała pannom młodym w organizacji perfekcyjnych przyjęć.

Dominika Tajner o ślubnym biznesie

Dominika ma na swoim koncie pierwszy projekt, który zakończył się sukcesem. Miniony weekend spędziła w Pałacu Czosnowskich, gdzie wspierała jedną z par. Osobiście pilnowała, by wszystko wyglądało tak, jak powinno.

Pojechałyśmy z moją przyjaciółką do Pałacu Czosnowskich, spacerowałyśmy tam i kilka tygodni temu rozpoczęłam rozmowy, że może zajęłabym się też organizacją ślubów i wesel, ponieważ mam duże doświadczenie. Nie chodzi tylko o śluby, ale i o eventy. Tamto miejsce jest cudowne, bardzo pasuje mi energetycznie. To są takie ekskluzywne wesela. Postanowiłam, że zorganizuję ślub mojej przyjaciółce, jak już do tego dorośnie. Pomijając moja prywatną przyjaciółkę, to tak się wydarzyło, że dziewczyny, z którymi współpracuję pytały o organizację ślubów. Ponieważ ja ten swój wielki ślub organizowałam sama. Zaczynając od podłóg, kończąc na talerzach i wszystkich technicznych rzeczach. Było to dość spore wydarzenie. Oczywiście byłam w międzyczasie panną młodą. Dałam radę, zrobiłam też bardzo duże eventów. Myślę, że podejmę się organizowania ślubów. W końcu miłość to jest najpiękniejsze uczucie i zawsze fajnie się patrzy, jak ktoś zaczyna coś budować. Ja wszystkim kibicuję – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Czy Izabela Janachowska i Agnieszka Hyży, które są specjalistkami w tej dziedzinie, inspirują Dominikę?

Zawsze się należy kimś inspirować i tym, co jest. Nie tylko dziewczynami, ale to jest tak potężna branża, że inspiracje można i trzeba czerpać. Ja natomiast jestem taką jednostką, która chce stworzyć coś swojego, charakterystycznego dla mnie. Uważam, że nie o to chodzi, aby kogoś kopiować, kogoś zastąpić. To jest zupełnie co innego. Branża jest tak szeroka, że myślę, iż takich kobiet może być tutaj dużo, dużo.

Trzymamy kciuki za nowy biznes Dominiki.

Zapis całego live’a z Dominiką Tajner:


Dominika Tajner

Dominika Tajner zadebiutuje w branży ślubnej

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×