Szukaj

Wielka radość w domu Wiśniewskich. Dominika Tajner o piątym dziecku byłego męża

Dominika Tajner o piątym dziecku Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner o piątym dziecku Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner o piątym dziecku Michała Wiśniewskiego. Była żona gwiazdora skomentowała imię, jakie wybrał dla syna. Czy przypadło jej do gustu? Zobacz, co bizneswoman zdradziła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner byli małżeństwem przez siedem lat. Wydawało się, że idealnie do siebie pasują, i że z czwartą żoną lider zespołu Ich Troje w końcu ułoży sobie życie. Niestety tak się nie stało i od zeszłego roku małżonkowie są już po rozwodzie. Załatwienie formalności w sądzie zajęło im zaledwie 5 minut. Para nie doczekała się wspólnych dzieci, jednak stanowili patchworkową rodzinę. Wspólnie opiekowali się synem Dominiki z poprzedniego związku oraz czwórką dzieci Michała.

Dominika Tajner o kolejnym dziecku Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski długo nie rozpaczał po rozwodzie. Wokalista szybko poznał nową miłość, którą znalazł na Tinderze. W niespełna rok postanowił ułożyć sobie życie u boku tajemniczej Poli. Na początku starał się ukrywać swoje kolejne małżeństwo. Dopiero po fakcie poinformował media, że jest już po piątym ślubie. Ceremonia odbyła się już w czasach epidemii koronawirusa, przez co uczestniczyła w niej dosłownie garstka osób.

Kilka tygodni później paparazzi przyłapali żonę Wiśniewskiego z zaokrąglonym brzuszkiem. Po publikacji zdjęć w mediach Michał zdecydował się potwierdzić doniesienia o ciąży ukochanej, umieszczając na swoim Instagramie zdjęcia z badania USG. Lider zespołu Ich Troje niebawem powita na świecie drugiego syna, dla którego wybrał imiona Falco Amadeus.

Dominika Tajner w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że trzyma kciuki za swojego byłego męża i jego ojcostwo. Z jej komentarza wynika, że żona gwiazdora jeszcze nie urodziła.

Nie wiem jak się przygotowuje do roli ojca, ale wiem, że bardzo się cieszy. Życzę mu wszystkiego, co najlepsze. Zobaczymy.

Jak podoba jej się imię, które Michał i jego żona wybrali dla swojego potomka?

Imię Falco. Bardzo ładne imię. Pasujące do nazwiska, do reszty imion – przyznała, dodając: – Byle było zdrowe.

Cała rozmowa poniżej.


Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – pierwsze wspólne zdjęcie pary po ogłoszeniu rozwodu

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – pierwsze wspólne zdjęcie pary po ogłoszeniu rozwodu

Michał Wiśniewski z żoną Polą

Michał Wiśniewski z żoną Polą

Dominika Tajner - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dominika Tajner - Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×