Szukaj

Dominika Tajner o partnerze: „Ma 62 lata”. Jest „cypryjskim Rinke Rooyensem”? Bzdura! Wiemy, w jakiej branży pracuje

Dominika Tajner o partnerze

Dominika Tajner o partnerze

Dominika Tajner opowiedziała Jastrząb Post o nowym partnerze. Zdementowała doniesienia, jakoby był "cypryjskim Rinke Rooyensem". Z jaką branżą jest związany i ile ma lat?

Dominika Tajner od niespełna roku jest zakochana. Serce byłej żony Michała Wiśniewskiego skradł Dimitris z Cypru. Para utrzymuje związek na odległość, który opiera się na zaufaniu i rozmowach przez komunikatory wideo.

Mężczyzna niedawno zrobił ukochanej scenę, gdy ta nie odbierała od niego telefonu. Na szczęście sytuacja szybko się wyjaśniła. Dominika przysnęła i gdy tylko się obudziła, od razu zadzwoniła do zaniepokojonego Cypryjczyka.

Jest trochę zazdrosny, ale w granicach rozsądku. Mam nadzieję, że wkrótce spędzimy ze sobą trochę więcej czasu. On jest przed drugim szczepieniem, także czekam na niego tym razem w Polsce.– powiedziała Jastrząb Post.

Dotychczas Tajner była bardzo oszczędna w komentowaniu doniesień o swojej nowej miłości. Ich pierwsze wspólne zdjęcie udostępniła kilka dni temu, dopiero gdy Dimitris ją o to poprosił. Tego samego dnia bizneswoman brała udział w pokazie mody Ani Cichosz, na którym zdradziła, że jej ukochany bywa na salonach w Nikozji.

Dominika Tajner o partnerze. Ile lat ma Dimitris?

Portal Pomponik ochrzcił go „cypryjskim Rinke Rooyensem”, który „interesuje się produkcjami telewizyjnymi”. Tajner była mocno zaskoczona, gdy dotarła do niej informacja o rzekomej działalności jej ukochanego.

W rozmowie z Jastrząb Post postanowiła zdementować te doniesienia. Przy okazji zdradziła, że jej partner jest związany z branżą sportową:

Nic nie wiem na ten temat. On nie ma nic wspólnego z produkcjami. Był na ściance nie raz, ale nie jako producent. Bywał na ściankach z racji zawodu jaki wykonuje. Na pewno bliżej mu do sportu niż do telewizji.

Dominika ujawniła, że Dimitris ma 62 lata i już za nieco ponad miesiąc przyleci do Polski:

Jest ode mnie starszy o 20 lat. Ma 62 lata. Zupełnie mi to nie przeszkadza. Jest dojrzały i spokojny. Do tego bardzo troskliwy. Wnosi w moje życie dużo spokoju. Pod koniec maja będzie w Polsce, to w końcu będę mogła go Wam przedstawić.

Czy tym razem Tajner zaprezentuje go światu w pełnej okazałości?


Dominika Tajner z partnerem

Dominika Tajner z partnerem

Dominika Tajner – pokaz Ani Cichosz 2021

Dominika Tajner – pokaz Ani Cichosz 2021

Dominika Tajner – stare zdjęcia

Dominika Tajner – stare zdjęcia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×