Doda w czterech sukniach ślubnych w programie TLC! Mamy zdjęcia z „Salonu sukien ślubnych” [GALERIA]

Salon Sukien Ślubnych z Dodą - 23.08.2015. Zdjęcia, odcinek online, data emisji

Salon Sukien Ślubnych z Dodą - 23.08.2015. Zdjęcia, odcinek online, data emisji

Salon sukien ślubnych TLC z Dodą

Już 23 sierpnia stacja TLC wyemituje pierwszy odcinek polskiej edycji „Say yes to the dress”. Producenci zaczynają z wysokiego C, ponieważ gościem premierowego odcinka „Salonu sukien ślubnych” będzie Doda, która wyruszy w poszukiwania kreacji idealnej dla panny młodej. W salonie wspierać ją będą najbliżsi – mama Wanda Rabczewska i przyjaciele – Mariusz Dżaga Ząbkowski i Ewa Nowak.

Zobacz: Znamy datę ślubu Dody i Emila Haidara

W galerii zdjęć znajdziecie zdjęcia z planu ślubnego show. Doda w salonie mierzyła co najmniej cztery suknie, które różniły się głównie gorsetem. Projekt, który najbardziej przypadł Dodzie do gustu to prototyp hiszpańskiego projektanta, który miała na sobie jedynie Karolina Kurkova.

Decydując się na ten model, nie zdawałam sobie sprawy, że to jedyna taka sukienka na świecie! Uszył ją na wymiar specjalnie dla mnie, więc tym bardziej uważam, że jest niepowtarzalna. Na pokazie miała ją na sobie Karolina Kurkova – powiedziała Doda w „Gali”

Doda ma jasno sprecyzowaną wizję idealnej sukni ślubnej:

Mamie najbardziej podobały się suknie eksponujące moją figurę i te tradycyjne – z koronkami i trenem. To była świetna zabawa, a sukienka jest wyjątkowa i oryginalna. Chyba do siebie pasujemy

Przyznajemy szczerze, że Doda w każdej sukni wygląda zjawiskowo. Tak samo jak i w stylizacji, w której przyszła na nagranie „Salonu sukien ślubnych”.

Zobacz: Wywiad z Dodą w Gali: Pierwszy raz o zaręczynach, pierścionku, drogich prezentach i dziecku


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×