NewsyWywiad z Dodą w "Gali": Pierwszy raz o zaręczynach, pierścionku, drogich prezentach i dziecku. Emil Haidar to skarb!

Wywiad z Dodą w "Gali": Pierwszy raz o zaręczynach, pierścionku, drogich prezentach i dziecku. Emil Haidar to skarb!

Doda w Gali w sukni ślubnej - cały wywiad 10 sierpnia 2015 - zaręczyny, pierścionek, Emil Haidar
Doda w Gali w sukni ślubnej - cały wywiad 10 sierpnia 2015 - zaręczyny, pierścionek, Emil Haidar
Karol
10.08.2015 08:40, aktualizacja: 10.08.2015 12:17

Doda dawno nie była tak bardzo zakochana jak teraz. Taki wniosek nasuwa się nam po przeczytaniu wywiadu, którego udzieliła "Gali". Gwiazda w szczerej rozmowie opowiedziała o związku z Emilem Haidarem, i to w najdrobniejszych szczegółach.

Chociaż Doda odmówiła odpowiedzi na pytanie o ślub, zdradziła, jak rozpieszczają się nawzajem, jak wyglądały ich zaręczyny, gdzie się poznali i czy byłaby gotowa na dzieci. Wybraliśmy najciekawsze fragmenty z rozmowy.

Jak Doda poznała Emila Haidara?

To nie była miłość od pierwszego wyjrzenia. Na pewno nie z mojej strony. Poznała nas nasza wspólna przyjaciółka. Powiedziała, że jesteśmy do siebie bardzo podobni i kiedy rozmawia ze mną, oczami wyobraźni widzi Emila. Byłam bardzo ciekawa, kim jest ten facet...

Okazało się, że "ten facet" już co najmniej dwukrotnie zaskoczył Dodę:

Najpiękniejsza niespodzianka? Suknia Nicolas Jebran, w której występuję w teledysku "Nie pytaj mnie". Uszyta na miarę, specjalnie dla mnie. Marzyłam o niej od dawna, ale nie mogłam sobie na nią pozwolić... Jeśli chodzi o rzeczy niematerialne, uwielbiam, gdy po powrocie do domu czeka na mnie ciepły napar z imbirem... I świeże pranie - Emil uwielbia prać.

Zaręczyny Dody i Emila Haidara

Kolejną niespodzianką był pierścionek zaręczynowy, który kosztował 250 tysięcy złotych! Gwiazda oficjalnie potwierdziła, że przyjęła oświadczyny.

Pierścionek jest piękny, taki sobie wymarzyłam jako młoda dziewczynka. Emil sam go zaprojektował i wręczył mi podczas naszych wakacji w Grecji. Diament pochodzi z Antwerpii i jest w kształcie serca. Mężczyznę mierzy się miara prawdziwego serca, a nie pierścionka. Miłość mojego partnera jest bezcenna. Zaręczyny zachowaliśmy w tajemnicy. Poinformowaliśmy wszystkich kilkanaście dni później, po powrocie do Warszawy.

Doda też rozpieszcza Emila Haidara. Wystarczy chociażby przypomnieć przyjęcie urodzinowe, które zorganizowała mu na początku lipca.

Rano wręczyłam tort ze zdjęciem jego ulubionego zespołu. Potem zabrałam na lot w tunelu aerodynamicznym, a wieczorem zorganizowałam garden party u nas w domu -  z jego ulubionymi potrawami i prezentami, o których marzył, bo uwielbiam mu sprawiać radość

Emil zmienił Dorotę, czego nawet ona sama nie ukrywa...

Nie jestem już tak bardzo skupiona na sobie - słucham, wspieram, daję ciepło. I... przygotowuję obłędnego kurczaka z mizerią. Emil oszalał na punkcie tej potrawy!

Doda jest gotowa na dziecko z Emilem Haidarem

Czy z tego związku będą dzieci? Czy Doda jest gotowa na założenie rodziny z Emilem Haidarem?

Dzięki temu, że przez kilkanaście miesięcy byłam singielką, osiągnęłam spokój i harmonię ducha. Cieszę się, że Emil tego nie zburzył. Kiedy żyje się z taką kobietą jak ja, trzeba umieć stworzyć dom, który będzie dla niej bezpieczną przystanią, a jednocześnie pozwoli jej na pozostanie niezależną kobietą. Jestem artystką, nie dam się zapędzić do pieluch i garów. Mimo to potrzebuję mężczyzny, dzięki któremu zrealizuję to marzenie o szczęśliwej rodzinie. Wiem, że kochająca żona nie może ofiarować swojemu partnerowi piękniejszego prezentu niż dziecko, a ja lubię dawać prezenty...
Doda i Emil Haidar 
Fot. JastrząbPost
Doda i Emil Haidar Fot. JastrząbPost
Doda w sukni ślubnej na okładce Gali 2015
Doda w sukni ślubnej na okładce Gali 2015
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także