Kim jest Emil Haidar? Doda ma nowego chłopaka! To młody bardzo przystojny biznesmen. Mamy zdjęcia!

Doda i Emil Haidar

Fotografia: screen z Instagram.com/Facebook.com

Kim jest Emil Haidar?

Doda ma nowego ukochanego.  To z nim spędziła ostatnie wakacje na Teneryfie. I chociaż sama wokalistka stwierdziła, że uczy się na błędach, więc tym razem nie zdradzi mediom kim jest jej nowy ukochany, to  Jastrzabpost.pl, udało się ustalić, że Doda spotyka się z młodym i bardzo przystojnym biznesmenem Emilem Haidarem.

Petrodrom – firma Emila Haidara

To brat obecnego partnera Zosi Ślotały! Emil Haidar jest zamożnym przedsiębiorcą z branży paliwowej. Razem z bratem prowadzą firmę Petrodrom. Haidar, który ma korzenie syryjskie, uwielbia ciężkie brzmienia. Jednak muzyka to nie jest jego główne zajęcie

JastrząbPost.pl trzyma kciuki za Dodę i Emila. Trzeba przyznać, że piękna z nich para! Mężczyzna jest o trzy lata starszy od wokalistki.

Jego brat Kamil Haidar jest liderem zespołu metalowego Maqama. Doda spotykała się już z gwiazdą zespołu Behemoth, Nergalem. Widać pozostał jej sentyment do tego gatunku muzycznego. Czyżby poznała Emila Haidara na koncercie zespołu jego brata Kamila? A może przedstawiła ich sobie dziewczyna Kamila, Zosia Ślotała?

Koniec roku naprawdę dostarcza elektryzujących informacji ze świata show-biznesu. Z pewnością w karnawale nowy związek Dody będzie tematem numer jeden, chociaż ona bardzo niechętnie wypowiada się na temat związku (zobacz: Doda po raz pierwszy o nowym partnerze!).

Ciekawe czy zakochani Doda i Emil spędzą razem Sylwestra. To dla artystki wyjątkowy czas. W tym roku wystąpi na wielkim koncercie sylwestrowym Polsatu. A pamiętacie jeszcze, że to właśnie po sylwestrowym koncercie z 2009 na 2010 rok, Nergal oświadczył się Dodzie? 

Czy nowy związek Dody okaże się co najmniej tak poważny jak ten z Nergalem? Na pewno fani Dody i wszystkie media będą go teraz bacznie obserwować.

Zobacz: Doda rozstała się z Haidarem przez alkoholizm? Mamy komentarz

Ślub Dody i Emila Haidara w Grecji?

Czy Doda poślubiła Emila Haidara w Grecji? Czy para powiedziała sobie „tak”? Odpowiedzi na te i inne pytania przeczytasz tutaj.

Doda o zadłużeniu Emila Haidara 7 miliardów (fot. Akpa)

Doda i Emil Haidar są parą od października 2014

Wywiad z Dodą i Emilem Haidarem:


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×