Wreszcie! Doda o swoim ślubie z Emilem Haidarem: „Jestem mężatką po raz drugi!”

Doda i Emil Haidar wzięli ślub?

Doda i Emil Haidar wzięli ślub? Wczoraj artystka pochwaliła się zdjęciem obrączek, do którego dodała ikonę panny młodej.  Mieli też wyjechać w podróż poślubną na Malediwy. Potem spekulowano, że podpisali intercyzę. Tabloidy nie ustawały w coraz to nowszych rewelacjach.

Zobacz: Doda wzięła ślub z Emilem Haidarem?! Zdjęcie na Instagramie nie pozostawia wątpliwości!

W sprawie ślubu Doda i Emil milczeli. Aż do teraz. Artystka dosłownie przed chwilą skomentowała swój domniemany ślub z Emilem Haidarem. Fani są zawiedzeni – żadnego ślubu nie było! Ślub Dody i Emila Haidara to tylko pobożne życzenia redaktorów tabloidów.

Kochani ,czego sie dowiedziałam przebywając od kilku dni na urlopie?;) Otóż -jestem już mężatką po raz drugi😇Pojechałam wziąć sekretny ślub ,wczesniej podpisałam intercyzę ,po wakacjach jade w podróż poślubną na Malediwy😂 i najważniejsze -pod koniec lipca wspólna okładka w jednym z miesięczników👍😆Bardzo dziekuje za gratulacje i rozumiem wszechobecną chęć wydania mnie po raz kolejny za mąż.Wszystko to jednak nie prawda i warto czasami pamiętać ze nie wszystko obrączkami co sie świeci 💋💋💋💋💋całuje i zapraszam w niedziele na koncert !! – napisała Doda

Doda pochwaliła się także nowym zdjęciem – jest na nim w stylizacji, którą założyła na konferencję sylwestrową Polsatu. To projekt młodej projektantka z firmy Motive&More.

Zobacz: Kim jest Emil Haidar? Milioner Dody prowadzi biznesy i…

Na ślub Emila Haidara i Dody musimy jeszcze poczekać.

Doda i Emil Haidar wzięli ślub?

Doda i Emil Haidar wzięli ślub?

Doda na konferencji Polsatu

Doda na konferencji Polsatu
Fot. akpa

Doda wzięła ślub z Emilem Haidarem, fot. Instagram

Doda wzięła ślub z Emilem Haidarem, fot. Instagram


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×